קורס סקסולוגיה

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

לימודי סקסולוגיה במכללות

חיי מין משפיעים על התנהלות משפחה או בני זוג. מיניות ויחסי מין משחקים תפקיד מרכזי במערכת יחסים בין אם מדובר בתא משפחתי או זוגיות. לימודי סקסולוגיה מכשירים מטפלים מיניים ויועצים בתחום. מאחר ותחום המין הפך להיות נגיש ופתוח לקהילה, עולות שאלות רבות, בעיות וכשלים. זוגיות זו עבודה לכל דבר ולכן יש צורך לתחזק אותה גם בסוגיות מיניות. בסיום לימודי סקסולוגיה תוכלו לתת שירותי ייעוץ מיני, חניכה וטיפול. במהלך הלימודים תיחשפו לסוגיות רבות ביניהן עקרונות הטיפול המיני, אינטימיות, מין ותרבות ועוד.

סקסולוגיה יכולה להביך מטעמי תרבות ועל כן לא תמיד מרגישים אנשים בנוח לפנות לתחום לימודים זה ולעסוק בו. על כן קיימת חשיבות רבה לפתיחות בתחום, להקשבה ולעיסוק בתחום מיני. יועץ מיני בסיום לימודי סקסולוגיה נחשף למצוקות בזוגיות בתחום המיני ועליו לסייע על מנת להפחית את המצוקה הפרטית והזוגית ולתת מענה. בעיות בתפקוד מיני ושיקום נפגעי מין, הם רק אחדים מבין מטרות לימודי סקסולוגיה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סקסולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סקסולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

הכשרה בסקסולוגיה - לומדים ונהנים 

הפתיחות בתחום הסקסולוגיה הפכה להיות מקובלת, נהוגה בתרביות רבות ואף מקבלת מקום נרחב בתקשורת. תקשורת מינית כמו גם תקשורת בינאישית, חשובה מאוד במהלך מערכת יחסים והופכת להיות מרכזית. לימודי סקסולוגיה מתרכזים בתכנים רבים ביניהם תמצאו מערכת איברים מיניים והגוף, מחלות מין, אינטימיות, עקרונות טפול מיני, עמדות מיניות, פרקטיקה בתחום הייעוץ והחינוך המיני, טיפול במצוקות מיניות, טראומות מין, חיים זוגיים, הומוסקסואליות, פסיכותרפיה מנית, פסיכולוגיה מינית, נפגעי מין, שיקום ועוד. תוכנית הלימודים בלימודי סקסולוגיה מותאמים לכלל התרבויות על מנת למנוע מבוכה או מטרד. אם אתם מוצאים עניין באנטומיה של גוף האדם תוכלו להשתלב בלימודי אנטומיה ופיזיולוגיה.
קורס סקסולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי סקסולוגיה?

קהל היעד של לימודי סקסולוגיה דרך כלל בעלי תואר שני בתחום טיפולי, עובדים סוציאליים, פסיכולוגים בעלי תואר שני, רופאים בעלי תואר MD או בעלי רישיון לעסוק ברפואה בארץ, קרימינולוגיים קליניים ועוד בוגרי תארים טיפוליים. למידע נוסף קראו על לימודי פסיכולוגיה לתואר שני, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה. לימודי סקסולוגיה מעבירים רקע מיני, מחלות, מבנה הגוף האנושי על כן קיימת חשיבות אדירה לרקע קודם בתחום טיפולי או רפואי, הבנת התחום, יכולת הקשבה, יכולת ניהול ראיון ושיחה אישית ואינטימית, יכולת לשוחח על סוגיות אינטימיות ועוד. במהלך תוכנית הלימודים ישתלבו הסטודנטים בפרקטיקום בתחום ועל כן תוכלו לצאת מהתואר עם כלים מעשיים לטיפול. סקסולוגיה הוא גם שדה מחקר במיניות האדם ומכאן שלימודי סקסולוגיה יקדמו אתכם לחקור את התחום ולהוציא פרסומים מחקריים.

לימודי סקסולוגיה - הפן החיובי והשלילי של המין 

לימודי סקסולוגיה נמשכים בדרך כלל כחצי שנה עד שנתיים. תוכנית הלימודים מקנה כלים תאורטיים ומעשיים בתחום המין, מערכת יחסים מינית ותא משפחתי. כאשר העיסוק נוגע בנפגעי תקיפות מיניות או התוקפים עצמם, כמו גם סטיות מיניות פוגעניות ועוד מין יכול להיות שלילי ועל כן לימודי סקסולוגיה מכשירים את היועצים המיניים לטיפול ויעוץ גם במקרים אלו. כמובן שהביטוי המיני לרוב הוא חיובי, נותן ערך מוסף למערכת יחסים זוגית ומנתב את הזוגיות למקום נוח. התא המשפחתי לעיתים מתפרק בעקבות בעיות בתחום המין ועל כן ליועצי מין ומטפלים מיניים יש מקום מרכזי בניסיון להחזיר את המצב לקדמותו.
קורס סקסולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

הכשרה בסקסולוגיה - ייעוץ וטיפול מיני

לימודי סקסולוגיה מקנים את הכלים התיאורטיים והמעשיים לטיפול והסברה בתחום המין לנוער ולמבוגרים, טיפול בתא המשפחתי והזוגי. לרוב מכשולים רבים העומדים בפני הזוג נובעים מתוך בעיות במישור המיני ועל כן מטפלים מיניים מחזקים את הזוגיות והופכים אותה לחיונית ומלאת עניין. מין יכול לחזק כל מערכת יחסים, לתת לה מהות ומשמעות. במהלך לימודי סקסולוגיה תזכו לגלות את רזי המין, תיחשפו לתכנים מרתקים שבוודאות יסקרנו אתכם ויפתחו עבורכם עולם חדש. בסיום לימודי סקסולוגיה תוכלו להשתלב בתעסוקה במרפאות פרטיות, בתי חולים ומסגרות טיפוליות שונות, הדרכה במסגרות כמו בתי ספר, צבא ועוד. לימודי סקסולוגיה יעניקו לכם תעודת סיום המכשירה אתכם לעסוק בטיפול מיני. ככלל לימודי תראפיה בתחומים רבים הפכו להיות מאוד מבוקשים בקרב בוגרי תואר ראשון ותואר שני בתחומים טיפוליים ביניהם: תרפיה באומנות, תרפיה בתנועה, פסיכותרפיה הוליסטית ועוד. 

לימודי סקסולוגיה - תלויי תרבות וחברה

לימודי סקסולוגיה הפכו להיות מאוד מבוקשים בקרב רבים, הן גברים והן נשים כאשר התחום הפך להיות פתוח יותר בקרב תרבויות רבות. שכר הלימוד משתנה בין מסודות הלימוד ברחבי הארץ ועל כן נתונים אלו בידקו לפני ההרשמה. כמו כן בארץ קיימת האגודה הישראלית לטיפול מיני - איטם - בה רשומים מטפלים מיניים הנותנים את שירותיהם לקהל. מטרתה לקדם את סוגיות המין בארץ, לטפל במצוקות אישיות וזוגיות ולפתח את התחום המחקרי בסקסולוגיה. האגודה יוזמת כנסים והשתלמויות בתחום המיני שמעניקים השכלה רחבה יותר בתחום עבור המטפלים בפועל. בסיום לימודי סקסולוגיה חיוני מאוד שתמשיכו להתפתח מבחינה אישית ומקצועית, שתרכשו ידע באמצעות קורסים נוספים, התשלמויות, כנסים, השתתפויות במחקרים, פרסום ספרים ומאמרים. תעודת הכשרת מטפל מיני מקנה לכם אפשרות לעסוק בתחום ייעוץ מיני, לעסוק בחינוך מיני ולקחת חלק באיטם - האגודה הישראלית לטיפול מיני.

הכשרה בסקסולוגיה - גישה חדשנית ומתקדמת

התנהגות מינית מהווה מושא למחקר של רבים המגיעים מתחומי מדעי החברה כגון סוציולוגיה, פסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות ועוד. תוכלו לקרוא מידע נוסף בתחום הסקסולוגיה אודות ייעוץ מיני. לימודי סקסולוגיה הצליחו לפתוח סוגיות מיניות רבות כגון בעיות בתפקוד מיני בקרב גברים, בעיות בקרב נשים, כשלים במערכת זוגית מינית ועוד. בעקבות לימודים אלו היחס למין ומיניות הפך להיות חיובי יותר, פתוח ומתקדם. גם התקשורת לוקחת חלק נכבד בהפיכת תחום המין למושא חיובי דרך תוכניות, אייטמים חדשותיים, סרטים וסדרות. המין הפך להיות טבעי ועל כן יועצים מיניים מקבלים מקום בשוק העבודה ומתקבלים בהבנה. לימודי סקסולוגיה שינו את פני היחס למין, לסטיות מיניות, להתנהגות מינית וקבלת הגדרות מיניות. במהלך הלימודים תיחשפו לגישות שונות ודרכי טיפול מגוונות. תזכו ללמוד עם אנשי הוראה מהטובים בתחום ותקבלו כלים מעשיים תוך השתתפות פעילה בכנסים, השתלמויות, קורסים וסדנאות המוצעות.
מודעה
מחפש קורס סקסולוגיה?
מחפש קורס סקסולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, קיבוץ הראל (ליד מודיעין), חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, קיבוץ הראל (ליד מודיעין), חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, קיבוץ הראל (ליד מודיעין), חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, קיבוץ הראל (ליד מודיעין), חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה