מכללת סלע

קורס פיתוח תוכנה - קורס תכנות

מכללת סלע

קורס פיתוח תוכנה - קורס תכנות- כולל אפשרות לתעודה בינלאומית MCP

קורס פיתוח תוכנה במכללת סלע הינו קורס הייטק מקיף המכין את בוגריו לעבודה בפרויקטים מובילים. הקורס המתבסס על קורס תכנות טכנולוגי משלב בין תיאוריה לפרקטיקה בצורה אופטימאלית. המרכז הטכנולוגי של סלע מציע משרות מאתגרות לבוגרי הקורס המצטיינים. עד היום מעל ל - 1,100 -בוגרים השתלבו בסלע במסגרת זו.

הקורס בפיקוח משרד העבודה.

הקורס מתאים לתכנית השוברים של משרד האוצר.

הלימודים מוכרים כפקדון לחיילים משוחררים.

הלימודים מוכרים גם בתכנית יהלו"מ- אפשרות לקליטת בוגרים לבית התוכנה של סלע בתום המסלול.

מידע כללי

מכללת סלע - מציעה מסלולי לימוד בפיתוח תוכנה, למעוניינים לרכוש מקצוע מוביל בעולם ההייטק (גם ללא ידע מוקדם), בתכנות כמו גם לבוגרי מדעי המחשב, לבוגרי תארים אקדמיים ולאנשי מקצוע ובעלי ידע קודם המעוניינים להעמיק בתחום. תוכניות הלימוד של מכללת סלע זוכות להכרה בינלאומית ומותאמות באופן מלא לדרישות שוק העבודה. מסלולי הלימוד במכללת סלע פותחו על ידי אנשי מקצוע מובילים ומועברים על ידי מרצים בכירים מן השורה הראשונה העובדים בפועל כיועצים או כמנהלים בכירים בפרויקטי פיתוח תוכנה. 

ככלל בסלע מעל 30 מומחים בינלאומיים בסביבת מיקרוסופט, מרביתם בעלי תארים כגון: MCT, MVP, MCPD של מיקרוסופט העולמית. מכללת סלע - הינה מרכז הדרכה מוסמך של חברת מיקרוסופט ושותף זהב של מיקרוסופט לנושאי הדרכה. הנושאים הנלמדים במסגרת ההסמכה מאפשרים לסטודנטים לגשת למבחני ההסמכה הבינלאומיים והיוקרתיים של חברת מיקרוסופט - MCP. הסמכה לפיתוח תוכנה במכללת סלע מבוססת על שילוב מנצח בין תיאוריה, טכנולוגיה ורכישת ידע מעשי בתכנות. המרצים בקורס צברו מוניטין ושם בינלאומי. 

השיעורים מתבצעים בכיתות חדישות וכן ניתן לצפות בשיעורים מוקלטים בבית בעת הצורך. בסלע המטרה היא להכשיר בוגרים המוסמכים בתכנות אשר יבינו הן נושאי יסוד מרכזיים במדעי המחשב, הן את תהליך הפיתוח במלואו וזאת בנוסף על ההבנה בכתיבת קוד.

הסטודנטים במכללת סלע נהנים מתוכניות לימוד מתקדמות. חברת מיקרוסופט העולמית בחרה במכללת סלע כמפתחת חומרי הדרכה עבור מרכזי מיקרוסופט בעולם, כאשר ספינת הדגל הינה מערכי ההדרכה לפתוח תוכנה בתחומי ה-Windows, ה-HTML5 וה-AZURE.  מכללת סלע הינה מרכז הדרכה מוסמך של חברת מיקרוסופט ושותף זהב של חברת מיקרוסופט לנושאי הדרכה. הנושאים הנלמדים במסגרת ההסמכה מאפשרים לסטודנטים לגשת למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט –MCSD.

מטרות הקורס:
- לימוד תכנות בגישה מונחת עצמים (Oriented Object (בעזרת שפת #C).
- לימוד הבסיס של מקצועות התוכנה: מבני נתונים, אלגוריתמים, מערכות הפעלה, בסיסי נתונים ועוד.
- היכרות עם כלי פיתוח חדישים:ADO, LINQ, Windows10, Azure, WCF/Web Services, MVC, Angular,  Cloud, EF ועוד.
- לימוד נושאים טכנולוגיים מתקדמים: Remoting, Threading, Interoperability, Debugging, Operating Systems ועוד.
- הכרות עם בסיסי נתונים ועבודה מולם.
- הכרות עם עולם בדיקות התוכנה.
- ביצוע פרויקטים מעשיים מורכבים כהכנה לעבודה.
- הכנה לקראת קליטה לתעשיית ההיי טק.

מידע נוסף

קורס פיתוח תוכנה - קורס תכנות- כולל אפשרות לתעודה בינלאומית MCP:

תכנית הלימודים: בסלע, תכנית הלימודים בפיתוח תוכנה הינה המסלול המקיף ביותר בארץ ובעולם, היקף הלימודים הרחב (1167 שעות) והאיכות של ההסמכה, מאפשרים לבוגרים להציע את מועמדותם כמפתחי תוכנה לפרויקטים מהמובילים ומהמתקדמים בענף. 

בין נושאי הלימודים: 
הכשרה כמפתח מגוון, תכנות מונחה עצמים, Full stack programmer, בעיקר בשפת התכנות C#, פיתוח ממשקי אדם-מכונה (GUI) בסביבת מערכת ההפעלה Windows10 ובסביבת HTML5 אפליקציות רשת מבוזרות, תכנות אתרי WEB ושרתי WEB תכנות אפליקציות מבוססות ענן (Azure) הכרות סביבות פיתוח וכלי פיתוח עדכניים: ASP, EF, LINQ, Windows 10, Azure, WPF, WCF/Web Services ועוד... 

לימוד נושאים טכנולוגיים מתקדמים: Remoting, Threading, Interoperability, Debugging, Operating Systems ועוד...  

יתרונות הלימוד

למה ללמוד פתוח תוכנה במכללת סלע?
  • הסמכת הפתוח המקיפה ביותר בישראל
  • צוות המרצים הבכיר והמנוסה בארץ
  • ניסיון בתחום של 27 שנים
  • תמיכה בסטודנטים עד להצלחה
  • אלפי בוגרים מרוצים העובדים בהייטק הישראלי בתפקידי מפת
  • מכללה מוכרת ומפוקחת על-ידי משרד התמ"ת
  • שימוש בפקדון חיילים משוחררים למימון הלימודים
  • מלגות תעסוקה ייחודיות ומימון בחסות
  • תוכנית השוברים של משרד הכלכלה

קהל יעד ותנאי קבלה

הלימודים מיועדים למתחילים המעוניינים בקריירה כתוכניתנים בעולם ההיי טק. ישנה אפשרות גם לבעלי רקע להצטרף ללימודים בשלבים מתקדמים.

תנאי קבלה:
• מבדק התאמה (אופציונאלי).
• ראיון אישי.
• שליטה טובה בשפה האנגלית.

מתכונת הלימודים

הלימודים נמשכים: 12 חודשים בלימודי יום או 24 חודשים בלימודי ערב. המסלול מתחלק לשלושה או שישה סמסטרים עוקבים. סמסטר נמשך כארבעה חודשים בלימודי ערב וכחודשיים בלימודי יום. הלימודים מתנהלים בקצב ממוצע של 5 מפגשי ערב בשבועיים או, בלימודי יום, שלושה ימים בשבוע. בזמן העבודה על פרויקטים או בתקופת מבחנים קצב הלימודים הפרונטאליים נמוך יותר.

הנושאים הנלמדים במסגרת הלימודים, מאפשרים לסטודנטים לגשת למבחני ההסמכה הבינלאומיים של חברת מיקרוסופט MCP – חברת מיקרוסופט העולמית בחרה במכללת סלע כספקית חומרי הדרכה מתקדמים למיקרוסופט עבור מרכזי הדרכה אחרים בעולם,  כאשר ספינת הדגל הינה פיתוח מערכי ההדרכה המרכזיים של מיקרוסופט בתחום Windows 10, Azure , WCF  ו HTML5.

נושאי לימוד

בין נושאי הלימוד המרכזיים: לימוד פתוח תוכניות מחשב ברמה גבוהה יותר, תוך לימוד מרכיבים נוספים של שפת #C ומבוא ל-Object Oriented; לימוד יסודות התכנות תוך שימוש בשפת #C .לימוד הכלים הקיימים לכתיבה, בדיקה והרצה של תוכניות מחשב בגישה מעשית; מושגי הבסיס בעולם התוכנה והחומרה; לימוד עולם הבדיקות. מה הם באגים? כיצד מגלים אותם?, כיצד מגדירים מה התוכנה צריכה לעשות? כיצד מוודאים שהיא אכן עושה זאת?; תכנות מתקדם בשפת #C ,תכנות תוך שמוש בכלי מערכת הדוט נט (NET).וטכנולוגיית ה-UML  לתכנון מערכות מורכבות ועוד.

בקורס זה ילמדו הסטודנטים על ביצוע בדיקות ליחידות תוכנה שלמות. קורס זה מציג את הדרכים לבדוק ולשפר את איכות התוכנה על-ידי המפתח עצמו. בנוסף ילמדו בקורס זה יילמדו אוסף הכלים המרכזיים ההופכים תוכניתן לאיש מקצוע - האלגוריתמים והדרכים להעריך את יעילותם. הקורס ילמד בגישה פרקטית המציגה לסטודנטים כלים מחשבתיים לתכנון אלגורתמים וכלים מעשיים להשוואה בינהם.