תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

קורס סטיילינג אישי

תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

קורס סטיילינג אישי

תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית מציעה לך קורס מקיף בלימודי הסטיילינג המעניק לסטודנטים כלים מקצועיים וישימים לבניית קריירה בתחום. הקורס מיועד לאנשים יצירתיים בעלי זיקה לאופנה ורגישות לאנשים, המעוניינים לבנות קריירה ראשונה או שנייה בתחום הסטיילינג.

תחום הסטיילינג נמצא בתנופה. לרושם ראשוני יש בעולמנו השפעה מכרעת ולהופעה חיצונית חלק משמעותי בכך. סטייליסטים טובים הם אלו, אשר בראש ובראשונה, יודעים להדריך את לקוחותיהם לזהות ולבטא את הפנימיות שלהם דרך אופנה. הקורס שבנו בתילתן מעניק את הכלים המקצועיים והרלוונטיים ביותר בשוק היום על מנת להיות סטייליסטים טובים. יילמדו יסודות האופנה, דרכים להעברת מסר דרך נראות וכן אמצעים שונים למיתוג עצמי ושיווק. את הקורס יעבירו אושיות מרכזיות בתחום זה בארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תנאי קבלה

 • 11 שנות לימודים.
 • מבחני התאמה וראיון אישי.

משך הקורס

הקורס נמשך בסה"כ 45 שעות לימוד, במתכונת של לימודי ערב בימי שני בין השעות 17:30 - 20:30.

נושאי לימוד

 • היכרות עם עולם הסטיילינג
 • עקרונות הסטיילינג
 • משמעות הטקסטיל בעבודת הסטייליסט
 • הלבשה תחתונה
 • חקירת הארון האישי
 • אביזרי אופנה – שימוש ויצירה
 • סטיילינג ירוק – שימוש חוזר ושדרוג אביזרים קיימים
 • שימוש ביסודות האיפור ועיצוב השיער לסטיילינג
 • כלים להבנת צרכי הלקוחות
 • סטאג': יום קניות עם לקוחות
 • אמנות הקניות ברשת
 • מיתוג ושיווק עסקי
 • עמידה מול קהל
 • פרויקט סיום: הפנינג סטיילינג מצולם

המרצים בקורס

בראש הקורס, עומדת אביטל גביש-קורש, אשר מביאה מכישרונה וניסיונה העשיר כאומנית מעצבת ומרצה במקצועות האופנה באקדמיות המובילות בארץ. אביטל בנתה תכנית ייעודית הוליסטית, המשלבת בין ידע מתחומי העיצוב והאימון לבין כלים מגוונים בתחומי המיתוג והשיווק. עבור אביטל הקורס הוא ביטוי לתשוקתה לתחום וכן, דרך להעניק ללומדים ערוץ ליצירת קריירה יצירתית יישומית.

בין המרצים: אביטל גביש-קורש, יאנה דרום, שירי ויצנר, קרן בניסטי, גדי אלימלך, ניר חצרוני, הגר ארטנשטיין ועוד.

יאנה דרום

"החזון שלי הוא לגרום לכל אישה שחלתה להרגיש טוב עם עצמה, להתבונן במראה ולראות כמה היא יפה, שלמה ונשית." יאנה דרום היא יזמית, בעלת תואר שני במנהל עסקים ותקשורת, מרצה בתחומי האופנה, מיתוג עצמי, שיווק והשראה. היא המייסדת והבעלים של, רשת האופנה הראשונה מסוגה בארץ לנשים המתמודדות עם סרטן השד וכן מנהלת קהילת קניות ברשת. יאנה הפכה את החוויה האישית שלה לשליחות חיים ועסק משגשג ובאה לתילתן לחלוק מניסיונה העשיר ולתת השראה.

שירי ויצנר
שירי ויצנר היא בוגרת לימודי סטיילינג ב'שנקר', סטייליסטית אישית ומסחרית עם ניסיון עשיר בתחום. עורכת אופנה במגזין "IT" אונליין, מרצה, מנחת סדנאות ומדריכת סיורי מייקרים בחיפה. שירי הצליחה להפוך את תשוקתה לאופנה מתחביב למקצוע ובבלוג המצליח שלה היא משתפת מהידע שלה ומספקת הצצה לחייה בחיפה, העיר שאימצה כבית. עכשיו היא באה לתילתן ללמד ולתת השראה.

קרן בניסטי
קרן בניסטי היא מעצבת ומורה לעיצוב שיער, מאפרת מקצועית בוגרת איל מקיאג', מרצה ומאמנת אישית. היא משתמשת בתשוקתה לצבע וצורה על מנת לגרום ללקוחותיה להיראות טוב יותר ולאהוב יותר את הדמות הנשקפת מולן בראי. בעלת סטודיו לעיצוב שיער ואיפור מקצועי, מורה למעצבי שיער מתחילים ומרצה על טיפים למראה מנצח. אשר החלה את דרכה המקצועית לפני שני עשורים, קרן ידעה שהיא רוצה לעזור לנשים להיראות טוב יותר. היא בהחלט לא ידעה שתהפוך לאחת המעצבות שיער הבכירות בארץ, שתדריך את הדור הבא ושתתן השראה לנשים רבות. עכשיו היא מגיעה אלינו, לתילתן, המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית, ללמד, לפזר השראה וצבע.

גדי אלימלך
גדי אלימלך הוא סטייליסט ומעצב אופנה ומרצה בתחום. בשני העשורים האחרונים ביסס את מעמדו כאחד הסטייליסטים הבכירים בארץ כשעבד בהפקות טלוויזיה, הפקות אופנה לקטלוגים ומגזינים וכן בהלבשת אומנים. בשנת 2010 גם פתח סטודיו לעיצוב שמלות ערב ושמלות כלה, ובו גם קולקציות מוכנות ללבישה (pret –a-porter). עכשיו הוא בא לתילתן ללמד את סודות המקצוע ולפזר אבק כוכבים.

תעודה

בסוף הקורס תוענק תעודת סיום.