קורס תוכניות שותפים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי Affiliates במכללות

אוהבים את עולם השיווק והמכירות? מעוניינים להשתלב בעבודה באחד מהתחומים הלוהטים של עולם השיווק באינטרנט? מחפשים קורס קצר יחסית, בן חודשים ספורים בלבד, אשר יקנה לכם יכולת להתחיל להרוויח סכומים נאים גם מביתכם הפרטי? אם עניתם על שאלות בחיוב - כדאי לכם להכיר את קורס שיווק תוכניות שותפים (הידוע גם כקורס Affiliates) המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ. 

שיווק תוכניות שותפים (Affiliates Marketing) הוא תחום הזוכה להצלחה גדולה בשנים האחרונות - והוא כולל מכירת לידים (פרטי לקוחות פוטנציאליים) למוכר המוצר או השירותים - כך שנוצר מצב בה כל הצדדים מרוויחים ונהנים: המוכר - הזוכה ללקוחות פוטנציאליים חדשים רבים, הקונה - אשר הליך הקנייה הופך אצלו לקל ופשוט - והמתווך (איש שיווק צתוכניות השותפים) הגוזר קופון ומרוויח. בואו לקרוא עוד על לימודי תוכניות שותפים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תוכניות שותפים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תוכניות שותפים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תוכניות שותפים

שיווק תוכניות שותפים (Affiliate Markeing) הינו אחד מהתחומים החמים ביותר בעולם השיווק באינטרנט - שכן האינטרנט הפך בשנים האחרונות לזירה בה מתבצעות חלק ניכר מהפעילות השיווקית והעסקית. העוסקים בשיווק תוכניות שותפים יכולים להרוויח סכומים נכבדים מכל מקום בו הם נמצאים (ואשר יש בו חיבור לאינטרנט) - כך שרבים מעוניינים להתחיל לעסוק בתחום פורח זה. בואו לקרוא עוד על לימודי אפיליאייטס במכללות המובילות.
קורס תוכניות שותפים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס תוכניות שותפים?

הלימודים בקורס תוכניות שותפים מיועדים לכל המעוניינים להתחיל להרוויח משיווק באינטרנט כהכנסה צדדית או עיקרית. הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי שיווק ומכירות, המעוניינים לרכוש כלים חשובים חדשים בתחום, כמו גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט, המעוניינים להשתמש באתר שברשותם כפלטפורמה לעשיית רווחים נוספים. 

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס שיווק באינטרנט, קורס קידום אתרים SEO, קורס מנהלי מדיה חברתית וכיו"ב. 

מה תנאי הקבלה לקורס תוכניות שותפים?

בעוד לחלק מלימודי שיווק תוכניות שותפים אין כלל תנאי קבלה - והלימודים בהם פתוחים בפני כל המעוניין, קורסים אחרים בתחום מציבים בפניי המועמדים דרישות קבלה שונות - ידע באנגלית והיכרות עם עולם האינטרנט והמחשבים (לרבות היכרות עם תוכנות האופיס וורד ואקסל). לעיתים אף נדרש ידע ב-HTML או סיום מכינת HTML על מנת להתקבל ללימודים. לפעמים אף נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודות בעולם השיווק באינטרנט או המכירות. כמו כן, חלק מהמכללות אף עורכות ראיונות קבלה, במטרה לאמוד את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
קורס תוכניות שותפים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס תוכניות שותפים?

היצע הקורסים בתחום לימודי אפיליאייטס הוא רב - ולצד סדנאות שיווק תוכניות שותפים קצרות, הכוללות מפגש לימודי אחד או שניים, מתקיימים גם קורסי אפליאייטיס מקיפים ומעמיקים, הנמשכים מספר חודשים (לרוב נמשכים הקורסים בתחום בין חודשיים לחצי שנה והם מתנהלים במתכונת של מפגש לימודים אחד או שני מפגשי לימודים בשבוע). 

חלק ניכר מהמכללות מציעות לנרשמים אפשרות ללימודים בשעות אחה"צ והערב ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים וסטודנטים עסוקים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר. 

מה נושאי הלימוד לקורס תוכניות שותפים?

לימודי תוכניות שותפים - Affiliates כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד חשובים - אשר יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למומחים בתחום. לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים נהנים התלמידים גם מהתנסות מעשית מקיפה (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום). 

בין נושאי הלימוד בקורסי אפיליאייטס: מבוא ל-HTML, מבנה האינטרנט, רשתות שותפים, ערוצי שיווק באינטרנט, שיווק תוכניות שותפים, סוגים של תוכניות שותפים, בניית אתרים ועיצוב עמודי נחיתה, מודלים ליצירת הכנסות, בניית מודל עסקי, פרסום ממומן, קידום אתרים SEO, מיקור חוץ, רכישת מדיה, קידום אורגני, רשתות חברתיות, בניית קמפיין שיווקי, כתיבה שיווקית באינטרנט ועוד. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס תוכניות שותפים?

בוגרי לימודי תוכניות שותפים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס תוכניות שותפים?
מחפש קורס תוכניות שותפים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה