קורס מאמני תזונה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מאמני תזונה

בשנים האחרונות עולה מאוד המודעות של שמירה על הרגלי תזונה נאותים, מתוך רצון לשמור על בריאות תקינה. כיום כולנו מודעים לעובדה שאכילה נכונה היא לא דרך להוריד במשקל ואז לחזור להרגלים לא בריאים, אלא דרך חיים ממש. גם עבור הבריאות וההרגשה הכללית, וגם לצורך שמירה על משקל תקין (ולעיתים אף ירידה במשקל). תחום הדיאטות והירידה במשקל זוכה לפריחה בישראל ובעולם והצורך במאמנים לירידה במשקל הולך ועולה. בניגוד לשיטות דיאטה "רצחניות" שונות, בהן קשה מאוד להתמיד, המאמן התזונתי אמור לעודד את המטופל לאכול בריא, לראות את ההיבטים החיוביים בכך, ואף לגרום לו לאמץ סגנון חיים בריא לאורך זמן. 

לצד קבוצות התמיכה לירידה במשקל והדיאטניות גדל הצורך באנשי מקצוע שיכולים להעניק ליווי אישי ומקצועי.  לימודי אימון באופן כללי הינם תחום חב במיוחד הכולל בתוכו תומים שונים ומגוונים. אחד התחום שהחל לצבור תאוצה רבה בשנים האחרונות הינו אימון תזונתי. הלימודים יעניקו לכם הכשרה מקצועית ומקיפה שתאפשר לכם ללוות מטופלים בתהליך ירידה במשקל. בקורס תלמדו על סוגי מאכלים, על אבות המזון, ביולוגיה ומטבוליזם, משמעת עצמית ועוד נושאים שונים שייתנו לםכ את הכלים להחדיר מוטיבציה לאכילה בריאה בקרב כל אחד. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מאמני תזונה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מאמני תזונה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי אימון תזונתי

לימודי קואצ'ינג נלמדים במסגרת קורסים להכשרת מאמנים אישיים וסדנאות ל-COACHING. ניתן ללמוד להיות קואצ'ר - מאמן אישי מכל סוג, או מסוג ספציפי - מאמן עסקי (business coaching), מאמן לצמיחה אישית (life coaching) או מאמן בתחום המשפחתי, זוגי ועוד. לימודי coaching קואוצינג שואפים לתת למאמנים האישיים ידע, כלים ומיומנויות הנחוצים להם לשם ליווי המתאמנים, לסייע להם בניהול חייהם האישיים ו/או העסקיים, לעזור להם לפעול באופן ראוי ויעיל להשגת מטרותיהם ובעיניים אובייקטיבית, מיומנות ומקצועיות לשקף את חייו והתנהלותו ואת המקומות בהם יש לשפרה למען הווה ועתיד טובים יותר.

המאמן התזונתי עושה בדיוק את אותו הדבר: הוא מעודד את המטופל שלו לבחור באורח חיים בריא של תזונה נכונה, תזונה שתעזור לו להוריד במשקל, לשמור על הבריאות, למנוע מחלות, להרגיש טוב עם עצמו ויעביר לו את הרצון להישאר בריא. מאמנים לירידה במשקל מעניקים יחס אישי למטופלים ויכולים לשלב תובנות מתחום האימון האישי וההעצמה וכן תובנות מתחום הדיאטות, האכילה הנכונה והתזונה. בקורס מאמני תזונה תקבלו את כל הכלים לגרום לאנשים להיות למים עם עצמם, להגיע למשקל הרצוי שלהם ולהרגיש סוף סוף מלאי בטחון בעצמם ובגוף שלהם. 
קורס מאמני תזונה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי אימון תזונה?

קהל היעד של קורס מאמנים תזונתיים הוא קואוצ'רים (כגון מאמן אישי, מאמן עסקי ועוד), הרוצים להעשיר את מגוון השירותים שלהם ולהיכנס את העולם המרתק של תזונה בריאה. כמו כן, הקורס מתאים גם לדיאטניות, שמבקשות לרכוש כלים לטפל בלקוחות שלהן ולעודד אותם להתמיד בתזונה הנכונה ובשמירה על הדיאטה. בנוסף, הקורס יכול להתאים לכל מי שמתעניין בתזונה בריאה ומעוניים לעסוק בכך באופן פרטי (כלומר, להעשיר את חייו והקרובים אליו), או לעסוק בכך באופן מקצועי. כאשר אתם מתעניינים בקורס מאמני תזונה, כדאי שתבדקו האם הקורס הספציפי בו אתם מתעניינים מתאים לרמת הניסיון והידע שלכם. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס מאמני תזונה?

תנאי הקבלה לקורס אימון תזונתי משתנים ממכללה למכללה ותלויים כמובן בסוג הקורס אליו אתם נרשמים: לקורס המיועד למאמנים מנוסים אואנשי מקצוע העוסקים בתחום התזונה, תידרשו להציג תעודות שונות המעידות על ניסיונכם על ההכשרה המקצועית שלכם. ייתכן כי בנוס על כך תצטרכו לעבור ראיון קבלה קצר. לקורס המיועד לקהל הרחב, תנאי הקבלה יהיו מחמירים פחות, כגון 12 שנות לימוד או תעודת בגרות, ומעבר ראיון קבלה, שיבחן את מידת התאמתכם ללימודים ואת מידת הנכונות שלכם להשתתף בקורס.
קורס מאמני תזונה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס מאמני תזונה?

משך לימודי אימון תזונה משתנה ממכללה למכללה ולרוב גם תלוי בסוג הקורס אליו נרשמתם: הקורס עבור מטפלים ומאמנים מנוסים ייארך פחות זמן מקורס המתאים לקהל הרחב, מכיוון שהוא לא יצטרך לסקור נושאי מבוא שונים. לרוב הקורס מתקיים ביום מרוכז פעם בשבוע ונמשך מספר חודשים. אם אתם חוששים, שמפאת סדר יומכם העמוס לא תצליחו להירשם ללימוידים - אל דאגה. מכללות רבות מודעות לאילוצים של הסטונטים שלהן ולכן מציעות את הלימודים בשני מסלולים: מסלול בוקר, למי שעסוק בשעות הערב, או מסלול ערב לאנשים עובדים. כך שלא משנה מה השגרה שלכם - תוכלו להירשם ללימודים מבלי לפגוע בה. 

מה לומדים בקורס מאמני תזונה?

לימודי קואצ'ינג - הכשרת מאמנים לירידה במשקל כוללים לימודים תיאורטיים והתנסות מעשית נרחבת, במסגרתה כבר מתנסים המאמנים בקואצ'ינג של ממש במסגרת תרגילים, משחקי תפקידים, אימונים חיים במהלך הקורס וקיום תהליך של אימון אישי תחת הנחיה צמודה. בנוסף, קורס מאמני תזונה כולל לימודים בתחום התזונה: יסודות הקואצ'ינג, יסודות התזונה הבריאה, הרכבת תפריט אישי, בניית יעדים לדיאטה, אכילה רגשית וכן הלאה.
 
הלימודים כוללים חומר תיאורטי לצד התנסות מעשית. צוות המרצים בקורס כולל דיאטניות מנוסות, קואוצ'רים, תזונאים ועוד מומחים מעולם האימון והתזונה.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מאמני תזונה?

בוגרי קורס אימון תזונה, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקלבו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. 

אם תחום התזונה מעניין אתכם, ייתכן כי תתעניינו גם בתואר ראשון במדעי התזונה. התחום הינו מעניין במיוחד ומקיף ידע רב אודות לימודי התזונה. אולם, בשונה מלימודי אימון הקשורים לתחום התזונה, כאן נלמד הנושא לעומק ומתמקד לרוב בהבנת תהליכים ביולוגים וכימיים אשר מתרחשים בגופנו בעת אכילה, ביצוע פעילות גופנית ועוד. 

תחום אחר, אשר יכול להילקח בחשבון הינו קורס מדריכי חדר כושר. התחום הינו מעניין ביותר שכן, כיום קיימים חדרי כושר רבים אשר מציעים מגוון רחב של חוגים שונים. לרוב, מדריכי חדר כושר הינם עוזרים לאנשים לתכנן לו"ז יומי של פעילות אירובית ואנאירובית המשלבת שימוש במכשירים היוצרים התנגדות גבוהה לגוף ובכך עוזרים בפיתוח מסת שריר.
תחום נוסף, הינו שייך לתחומי לימודי האימון. לימודי אימון זוגי ומשפחתי הינו תחום מעניין במיוחד שכן, הוא כולל תכנים העוזרים בשיפור התפקוד המשפחתי תוך הבנת מבני המשולשים הקיימים בין בני המשפחה השונים. 

במה עוסקים בוגרי קורס מאמני תזונה?

אפשרויות התעסוקה השונות העומדות בפני הלומדים, הינן רבו ומגוונות כאחד. בעת שסיימתם את לימודיכם תוכלו לפנות לקופות החולים השונות למציאת עבודה בתחום. בית קופות החולים הקיימות כיום בשוק, ניתן למצוא את כללית, מכבי, הלאומית, מאוחדת ועוד.

התנסות ראשונית זו מאפשרת ללומדים להתנסות במגוון תחומים שונים ומעניינים אשר מספקים ניסיון ותרגול רב למסיימים את הלימודים. ההתנסות תאפשר להם להיחשף למגוון מקרים שיהפכו אותם למאמנים מנוסים ומבוקשים בתחום.
מודעה
מחפש קורס מאמני תזונה?
מחפש קורס מאמני תזונה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה