קורס ייעוץ תזונה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי ייעוץ תזונה

המזון שאנו צורכים משפיע על אורח חיים שלנו מבחינה בריאותית, אנרגטית וחברתית. כמובן שחיוני לאכול ולהזין את הגוף אך חשוב לא פחות להכיר את הגוף שלנו על מנת לצרוך את המזון בצורה נכונה ובריאותית. המזון שאנו צורכים היום מלא בחומרים לא טבעיים, חומרים משמרים, צבעי מאכל ועוד וכל אלו משפיעים על המשקל ומפתחים תסמינים נוספים.

לימודי ייעוץ תזונה מכשירים סטודנטים להיות יועצים תזונתיים בעזרת כלים רבים שיקבלו במהלך הלימודים. הלימודים מאוד מגוונים, נוגעים בתחומים רבים כגון גוף האדם, כימיה, ביולוגיה, חשיבות המזון, בניית תפריטים ועוד. כולנו שונים אחד מהשני ולכן גם התאמת המזון אינה יכולה להיות אותה התאמה לכולם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ייעוץ תזונה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ייעוץ תזונה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי ייעוץ תזונה

האוכל מקרב בינינו, מלהיב, מרתק אותנו ומשלים בין אנשים. לאוכל יש תפקיד חברתי ותרבותי מעבר לכך שהוא מקנה לנו חיים. לימודי ייעוץ תזונה יתנו לכם בסיס עליו תוכלו להמשיך לבנות יסודות בהמשך. גם לאחר הלימודים המעמיקים, קיימת ציפייה שתשלימו ידע נוסף, תיסעו לכנסים בארץ ובעולם ותשתתפו בהשתלמויות. 

חווית הלימודים לעולם לא מסתיימת לאחר קבלת התעודה. לימודי ייעוץ תזונה מאוד דינאמיים ועדכניים. הם חושפים אתכם למחקרים עכשוויים ולמזונות חדשים. בתור יועצי תזונה אתם תהוו אנשי מקצוע בתחום המזון והבריאות ואנשים יסמכו עליכם שתובילו אותם בדרך הנכונה לאורח חיים בריא ונכון. 

תזכו לנהל את האנשים במהלך היום מבחינת המזון שהם צורכים ולתת להם מענה. כמובן שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח ולכן חשוב שתשלבו מזון שאנשים אוהבים לתוך תפריטם על מנת שגם הם יתפקנו מדי פעם. התפריט לא חייב להיות מורכב ממזון ירוק. בשר, גבינות , ירקות, פחמימות, שומנים ועוד חייבים להרכיב כל תפריט מזון של כל אחד אך כמובן במידה ואת המדיה קובעים יועצי תזונה.

קורס ייעוץ תזונה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס יועצי תזונה?

הסטודנטים יחשפו במהלך הלימודים לתחומי לימוד מגוונים כמו: אנטומיה, תהליכים מוחיים וגופניים ועוד. כפי שתראו הלימודים עומדים על כל מגוון הסוגיות הכרוכות במזון והסטודנטים מוכשרים ליועצי תזונה.

הלימודים מתחלקים ללימודים עיוניים ומעשיים כשהרבה מהעבודה הנה במעבדות. כימיה, ביולוגיה, כימיה מולקולרית ועוד גם הם מהווים חלק מלימודי ייעוץ תזונה כמבוא על מנת לתת ידע רחב יותר בתחום.

למי מתאים ללמוד בקורס יועצי תזונה?


במידה וראית את עצמך מתעניין בתחום הבישול הבריא, ואתה מקפיד על אכילה בריאה של פירות, ירקות, בשר רזה וכן על פעילות ספורטיבית, ייתכן כי לימודים אלה יכולים להיות רלוונטיים ביותר עבורכם. 

לימודי ייעוץ תזונה מרחיבים ידע לגבי מרכיבי המזון  והשפעותיו כמו כן ילמדו הסטודנטים התאמת תפריטים לילדים, נוער, מבוגרים, נשים, נשים בהריון, גברים, חולי סוכרת ועוד. ייעוץ תזונה הינו תחום מבוקש ונפוץ ונדרש מאוד בקרב הציבור.

התחום פותח אפשרויות תעסוקה רבות ומנחיל ידע רב. רגישויות, אלרגיות, תסמינים, מחלות, כל אלו דורשים התייחסות ייחודית למזון ותפריטים ייחודים ומותאמים.
קורס ייעוץ תזונה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לקורס יועצי תזונה?

חברות רבות היום סובלות מהשמנה מתוך הרגלי אכילה לא בריאים. על מנת להתגבר על התופעה, קורס בישול בריא יכול לתת לכם כלים אפקטיביים של בישול בריא, ללא שמן, עם אדים, במים וכדומה. כל זאת, כדי לשמור על הויטמינים הטבעיים של הירקות והפירות. 

אם ברצונכם ללמוד את התחום באופן מקיף, תואר ראשון במדעי התזונה יכול להיות רלוונטי ביותר עבורכם. הקורס מתפרש על פני 4 שנים שהבם לומדים תכנים מקיפים אודות תחום התזונה.

תחום אחר, השייך לתחומי הרפואה המשלימה, הינו לימודי הומיאופתיה אשר דן בשילובי מזון אפקטיביים שיובילו לעיכול נכון ובריא של המזון. 

ככלל החיים שלנו היום סובבים סביב עבודה ואינם מאפשרים לנו לקחת הפסקה לטובת ארוחה בריאה ומזינה. הצורך שלנו באוכל מיידי מביא אותנו לאכילת מזון מהיר שאינו תורם דבר לגוף. שומן, שומן טראנס, כולסטרול מהווים דוגמה לאויבם המובהק של עורקים, לב וכבד. לימודי ייעוץ תזונה יכשירו אתכם להיות יועצים תזונתיים ותוכלו להשתלב ביתר קלות בשוק העבודה שרואה בתחום זה כתחום מבוקש.

במה עוסקים בוגרי קורס יועצי תזונה?

קופות חולים, בתי חולים, מכוני כושר, קליניקות, פרילאנסרים ועוד יהוו עבורכם מקומות עבודה שוראים בתחום זה הכרחי לקיום תקין של הארגון. 

יועצי תזונה מקבלים פרקטיקה טובה במהלך הלימודים עצמם ולכן תצאו מתוך הלימודים עם ידע מעשי. כמו כן שוק העבודה יקנה לכם ניסיון נוסף ותוכלו להמשיך לצבור ידע גם במהלך העבודה.
מודעה
מחפש קורס ייעוץ תזונה?
מחפש קורס ייעוץ תזונה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה