קורס מעצבי מטבחים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מעצבי מטבחים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מעצבי מטבחים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מעצבי מטבחים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי עיצוב מטבחים במכללות

מחשבה רבה מושקעת כיום בעיצוב המטבחים, ועל מנת לעצב חדר זה בטוב טעם, ולשמור, כמובן, על נוחות התפקוד בו, נדרש ידע מעמיק ומקיף, כמו גם שלל כלים ומיומנויות מעשיות. על כן, הולך ומתפתח באחרונה תחום עיצוב המטבחים, כהתמחות מרכזית בעולם עיצוב הפנים, ואנשי מקצוע רבים מהתחום – מעצבי פנים וארכיטקטים, נוהרים בהמוניהם להתמקצע בתחום.

לימודים אלו מתאימים גם למי אשר להם זוהי הנגיעה הראשונה בתחומי העיצוב, כמו עם לאנשי הום סטיילינגיועצי פנג שווי, וכל מי שהעיצוב והאסתטיקה קרובים אל ליבו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו – הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תמצאו פרטים רבים אודות הלימודים בקורס עיצוב מטבחים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מעצבי מטבחים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מעצבי מטבחים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס מעצבי מטבחים


המטבח הפך בשנים האחרונות לאחד החללים החשובים והמרכזיים ביותר בכל בית ובית – חדר זה, אשר לאורך מרבית ההיסטוריה הוסתר והופרד מחדרי המגורים והאירוח, ואשר תפקידו היה פונקציונלי בלבד, הוא כיום הלב פועם של בתים רבים – ההשקעה בעיצובו היא רבה, ואין הוא משמש עוד לבישול בלבד, אלא מהווה מוקד מרכזי בו מתאספת המשפחה וסועדת יחדיו.

אם גם אתם רוצים להכיר את כל המגמות והטרנדים בתחום עיצוב המטבחים, ולרכוש את מיטב הכלים בתחום – בואו ללמוד בקורס עיצוב מטבחים, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

מי קהל היעד לקורס מעצבי מטבחים?


הלימודים בקורס עיצוב מטבחים מיועדים לאנשים יצירתיים ובעלי חוש אסתטי מפותח המעוניינים לקבל את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות לעיצוב מרהיב של מטבחים. הלימודים מתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית וכלים לעיצוב מטבחם הפרטי והן למעוניינים בהכשרה מקצועית מעמיקה והשתלבות בעבודה בתחום מבוקש זה.

הלימודים מתאימים במיוחד למעצבי פנים (בוגרי תואר ראשון או לימודי תעודה בעיצוב פנים), כמו גם לאדריכלים, המעוניינים להתמחות בתחום המטבחים.

אם אתם מתעניינים בקורס עיצוב מטבחים, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי עיצוב גינות, קורס הום סטיילינג, לימודי עיצוב תאורה, קורס פנג שווי וקורסים נוספים מתחומי העיצוב.

מה תנאי הקבלה לקורס מעצבי מטבחים?


בעוד מכללות מסוימות מקבלות אל שורותיהן חסרי כל רקע, ידע וניסיון בעיצוב ושרטוט – ולמעשה, אין הן מציבות כל תנאי קבלה, מכללות אחרות פתוחות רק בפני בעלי הניסיון בתחום או בוגרי קורסים בסיסיים בעיצוב (דוגמת עיצוב פנים, הום סטיילינג וכו'). תנאי קבלה נפוצים נוספים כוללים הצגת תיק עבודות, מעבר של מבחני מיון ועמידה בראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

מה משך הלימודים לקורס מעצבי מטבחים?


משך הלימודים בקורס עיצוב מטבחים משתנה בהתאם להיקף ההכשרה, שכן חלק מהמכללות מציעות לימודי עיצוב מטבחים כהתמחות כחלק מלימודי עיצוב פנים וחלק מהמכללות מציעות לימודי עיצוב מטבחים בשילוב לימודי עיצוב חדרי אמבט.

הקורסים המתמקדים בעיצוב מטבחים בלבד כוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, ואילו הקורסים הכוללים גם לימודי עיצוב פנים כלליים או לימודי עיצוב חדרי אמבטיה כוללים בין 180 ל-300 שעות לימוד אקדמיות. מרבית הקורסים בתחום נמשכים בין ארבעה חודשים לשנה.

אם אתם משתוקקים להירשם ללימודים מרתקים ומעשירים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות טובות בשבילכם! מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ערב, או לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים וכל מי ששעות היום שלו אינן פנויות במיוחד – יכול ליהנות מאפשרות להירשם ללימודים בשעות והזמנים הנוחים לו ביותר.

מה נושאי הלימוד לקורס מעצבי מטבחים?


תכנית הלימודים בקורס הכשרת מעצבי מטבחים היא עשירה ומרתקת, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים והן התנסויות מעשיות רבות, לרבות סיורים מקצועיים וביצוע פרויקט גמר (בחלק ממוסדות הלימוד).

מרבית הקורסים לעיצוב מטבחים כוללים את התכנים והנושאים הבאים: ההיסטוריה של עיצוב מטבחים, מבוא לעיצוב פנים, מגמות עכשוויות בעיצוב מטבחים בארץ ובעולם, מערכות המטבח, פרקטיות ושימושיות בעיצוב מטבחים, שרטוט והדמיה, חומרים, צבעים ומרקמים, תאורה, סיורים מקצועיים, שימוש בתוכנות מחשב רלוונטיות (ראומפלן, DILIX , Sketchup וכד'), התאמת העיצוב לדרישות הלקוח, מכשירי חשמל ואקססוריז למטבח, ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מעצבי מטבחים?


בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מעצב מטבחים" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרי קורסים הכוללים הכשרת נוספות (כגון התמחות בעיצוב חדרי אמבט) יהיו זכאים, כמובן, לתעודה רלוונטית, הכוללת את כל תחומי ההתמחות הנלמדים.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס מעצבי מטבחים?


בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמומחים לעיצוב מטבחים במשרדי אדריכלים ועיצוב פנים, באולמות תצוגה ועסקים לעיצוב הבית, וכיועצים ומעצבי מטבחים עצמאיים. חלק מהמכללות אף מסייעות לבוגריהן להשתלב במקומות עבודה מובילים בתחום, ומכללות מסוימות עוזרות ומלוות את הבוגרים עת צעדיהן הראשוניים בפתיחת עסק עצמאי לעיצוב מטבחים.

סיכום קורס מעצבי מטבחים


לסיכום, אם אתם נמשכים לתחומי העיצוב וטרם קבלתם הכשרה בתחום, או אם כבר הוסמכתם כמעצבי פנים או אנשי מקצוע אחרים בשדה העיצוב, וברצונכם להרחיבה ולהתמחות בעיצוב אחד החללים החשובים והמרכזיים בכל בית – קורס עיצוב מטבחים יכול להתאים לכם עד מאד.

קורס זה, הנמשך מספר חודשים בלבד (או שנה, לכל היותר) יכשירכם בכל הידע, המיומנויות והכלים לעיצובו האיכותי של המטבח – כך שהוא יהיה מרהיב עין ופונקציונלי. אז בואו ליהנות מלימודים עם טעם טוב – בואו ללמוד בקורס עיצוב מטבחים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎