לימודי עיצוב פנים במכללות - קורס עיצוב פנים ותואר ראשון בעיצוב פנים

נמצאו עבורך 9 מוסדות לימודים:

מה ללמוד - קורס עיצוב פנים או תואר ראשון בעיצוב פנים?

אם אתם מתלבטים בין קורס בעיצוב פנים לתואר בעיצוב פנים, כדאי לכם לדעת מה הן המטרות של כל אחד מהמסלולים האלו ומה תוכלו להרוויח בכל אחד מהם. באופן כללי, כדאי שתדעו שעיצוב פנים, הנקרא גם אדריכלות פנים, הוא תחום התמחות באדריכלות שמתמקד בתכנון חללים פנימיים לפרטי פרטים - החל מבחירת השטיחים ועד צבע הקיר. חשוב לדעת: אתם יכולים להגדיר את עצמכם כמעצבי פנים ולעבוד בתחום לאחר מגוון סוגי הכשרה - לא קיים פיקוח הדוק על תחום מעצבי הפנים בישראל ואפשר להשתלב במקצוע לאחר מגוון קורסים. אם אתם רוצים להיות מעצבי פנים ומתלבטים היכן ללמוד את המקצוע כדאי שתדעו מה ההבדל בין לימודי קורס עיצוב פנים לבין לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים. מגוון מכללות מציעות קורסים ומסלולי לימודים לתואר - בואו לקרוא על כל ההבדלים ביניהם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי עיצוב פנים במכללות - קורס עיצוב פנים ותואר ראשון בעיצוב פנים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי עיצוב פנים במכללות - קורס עיצוב פנים ותואר ראשון בעיצוב פנים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

היכן ניתן ללמוד קורס בעצוב פנים?

קורסי עיצוב פנים נמשכים מספר שבועות עד מספר חודשים (הארוכים ביותר נמשכים 15 חודשים). בדרך כלל לא נדרשים תנאי קבלה מיוחדים כדי להתקבל לקורסים ואפילו אין צורך ברקע קודם בעיצוב. הקורסים מעניקים תעודת סיום ולכן נקראים לימודי תעודה בעיצוב פנים. לימודי תעודה בעיצוב פנים נלמדים במספר מכללות לעיצוב בישראל כמו שנקר, דיפלומה, מכון קווים, מכללת תלתן, סטודיו 6 ועוד. בקורס עיצוב פנים ניתן ללמוד על מבנים, תולדות עיצוב הפנים, סגנונות וזרמים בעיצוב פנים, יסודות ההמחשה, שרטוט אדריכלי, עיצוב פנים במחשב, גרפיקה הנדסית, צילום, עיצוב הבית, תורות עיצוביות, חומרים ושיטות ועוד. בסיום קורס עיצוב פנים הסטודנטים מכינים פרויקט גמר אישי שמצטרף לתיק העבודות שלהם.
לימודי עיצוב פנים במכללות - קורס עיצוב פנים ותואר ראשון בעיצוב פנים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

היכן ניתן ללמוד תואר בעצוב פנים?

לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים הם מסלול הכשרה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר והם מיועדים להכשרת מעצבים מומחים בעלי ידע מקצועי נרחב. תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בעיצוב פנים כוללים ציון בגרות ממוצע שנקבע על ידי מוסדות הלימוד, ציון פסיכומטרי שהוא בדרך כלל 550 לפחות, מבחן התאמה וריאיון אישי. לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים נמשכים 3-4 שנים ונלמדים במכללות לעיצוב בישראל כמו שנקר, מכון אבני, מכללת תלתן, המכללה למנהל, המכון הטכנולוגי חולון ועוד. לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים כוללים עבודה עם חומרי גלם שונים, לימודי רישום ואיור, לימוד תוכנות מחשב לעיצוב, וכן מגוון של קורסים כמו שרטוט, עיצוב תלת ממדי, תקשורת חזותית, מולטימדיה, הדמיה ממוחשבת, עיצוב חללים למגורים, למסחר, לעבודה ולבילוי, עיצוב ריהוט, עיצוב תפאורות, שימור מבנים ועוד. במוסדות לימוד רבים מוצעים מסלולים המשלבים לימודי עיצוב פנים לתואר ראשון ולימודי ארכיטקטורה.
מודעה
מחפש לימודי עיצוב פנים במכללות - קורס עיצוב פנים ותואר ראשון בעיצוב פנים?
מחפש לימודי עיצוב פנים במכללות - קורס עיצוב פנים ותואר ראשון בעיצוב פנים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר ( ליד נתניה)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ראשון לציון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה