ClickCease

מכללות בירושלים

נמצאו עבורך 15 מוסדות לימודים:

לימודים בירושלים

היום בירושלים ניתן למצוא מגוון רחב של מכללות וכמובן את אוניברסיטה העברית - סמל העיר והחיים הסטודנטיאליים בה. ללמוד בירושלים זו זכות שכן תרוויחו מהעיר לא רק מסלול לימודים מעניין אלא גם להכיר אנשים מכל העולם שבאים ללמוד בירושלים. מסלול ייחודי מוצע במכללה להנדסה בירולשים - עזריאלי - אשר פתחה מסלול הנדסת תרופות היחיד מסוגו בארץ!

קשה לא להפריז בייחודה של ירושלים. מדובר באחת הערים המפורסמות בעולם, תושבי העיר וילידיה מהווים קהילה רב גונית, עם דיאלקט מיוחד ('השפה הירושלמית'), ומראותיה הם מהיפים בעולם כולו. גם להיות סטודנט בירושלים זו חוויה יוצאת דופן, במיוחד לאור העובדה שבשנים האחרונות לקחה על עצמה עיריית ירושלים בצורה מפורשת לקדם את ציבור הסטודנטים בעיר. קיימות לא מעט מכללות בירושלים ובסביבותיה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללות בירושלים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללות בירושלים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

ניכר כי המגמה של ירושלים פונה לכיוון אקדמי ומקצועי. בעיר, שבה הרוח והנפש מקבלות חשיבות עליונה, רק בשנים האחרונות נפתחו מכללות טכנלוגיות ששמות את הפיתוח והמדע בראש.

במכלל האקדמית הדסה תמצאו תארים אקדמאיים מבוקשים כגון הפרעות בתקשורת, פוליטיקה וממשל, מדעי המחשב ביוטכנולוגיה ועוד, כשבמכללת עזריאלי קיימת התמקדות בתחומי ההנדסה כגון הנדסת מכונות, הנדסה אזרחית, הנדסת תוכנה ועוד מסלולים רבים אחרים שחלקם בשיתוף הטכניון המפורסם ששוכן בחיפה.

בירושלים וסביבתה תמצאו מכללות מקצועיות בתחומי עניין כגון רפואה משלימה. גם לימודים פיננסיים ללימודי תעודה השתלטו על עיר הקודש כשבין המכללות תמצאו את מכללת חישובית, שלוחה של הטכניון היוקרתי, בית הספר של אריק אשד ועוד רבות אחרות.
מכללות בירושלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו פרוייקטים יש למען הסטודנטים?

בשנים האחרונות קיבלה עיריית ירושלים החלטה אסטרטגית, לקידום ופיתוח ציבור הסטודנטים אשר לומדים בירושלים. העירייה בשיתוף גופים שונים (כגון: ממשלת ישראל, הרשות לפיתוח ירושלים, חברת עדן חברה לפיתוח מרכז העיר, ועוד). 

העיר יזמה ויוזמת פרויקטים שונים בעיר, אשר מטרתם כאמור לקדם את ציבור הסטודנטים, להביא סטודנטים חיצוניים לבוא וללמוד בירושלים, ולהשאיר את האוכלוסייה האקדמית בעיר גם לאחר סיום הלימודים. 

מבין מגוון הפרויקטים שמקדמת העירייה: 'התכנית לצמיחת ירושלים', אשר מעניקה חבילות סיוע נדיבות לסטודנטים אשר שוכרים דירה במרכז העיר, הכוללות בין השאר סבסוד משמעותי בשכר הדירה וכן תמיכה כספית בשכר הלימוד, ויכולות להגיע לאלפי שקלים בשנה.

ירושלים כבר מזמן זיהתה את הפוטנציאל הטמון בלימודי פיתוח מדעי וטכנולוגי. ברחבי העיר וסביבתה מקימים אזורי תעשייה והיי טק ששואפים לתת מקומות תעסוקה עבור בוגרי תואר.

האם ירושלים היא עיר אקדמית מבוקשת?

ירושלים, מעבר להיותה עיר הבירה של ישראל, הינה גם העיר הגדולה בישראל. מרכזיותה של ירושלים הביאה גם לכך שנפתחו בה מוסדות אקדמיים רבים, המציעים לימודים כמעט בכל מסגרת. הראשון שבהם היה האוניברסיטה העברית, שהיא גם האוניברסיטה הראשונה שנחנכה בישראל (בשנת 1925).

בעיר תמצאו גם אפשרויות לימודים לתואר שני במכון שכטר, שמציע לימודי יהדות או מכון אדלר שמאפשר התשלבות במגוון רחב של לימודים טיפוליים.

מאז ועד היום נחנכו בירושלים מכללות רבות המציעות לימודים במגוון תחומי עניין. מכללות קיימות הוקמו גם באזור ירושלים, ביישובים הסובבים את העיר במרחק קצר של נסיעה. הלימודים יכולים להתאים למגזרים רבים ביניהם גם לימודים עבור המגזר הדתי. במידה ואתם מתעניינים בלימודים בירושלים ובסביבתה הרי שהמרחק ביניכם לבין המרכז או הדרום אינו כה רב.
מכללות בירושלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

תרבות והיסטוריה בעיר

ירושלים מספקת יתרונות רבים לסטודנטים הלומדים בה. בעיר מתקיימת פעילות תרבותית ענפה ומגוונת, זאת בנוסף כמובן לאתרים יחידים במינם שמציעה העיר: העיר העתיקה, הכותל המערבי, עיר דוד, גבעת התחמושת, שוק מחנה יהודה הססגוני, גן החיות התנ'כי, כנסיות, בתי כנסת ומסגדים מהמיוחדים והמפורסמים בעולם ועוד. 

מתחמי בילוי לסטודנטים פזורים בעיר כולה, וביניהם ניתן למנות את מדרחוב בן יהודה, נחלת שבעה במרכז העיר, קניון מלחה, המושבה הגרמנית, מתחם ממילא בסמוך לעיר העתיקה, איזור רחוב שלומציון המלכה השוקק, ועוד, אשר בהם שוכנים גם מספר בתי קפה ופאבים שהפכו לשם דבר.
מודעה
מחפש מכללות בירושלים?
מחפש מכללות בירושלים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, רמת השרון, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, ב"ש וירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה