המכללה האקדמית נתניה

תנאי קבלה למכללה האקדמית נתניה

המכללה האקדמית נתניה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות המכללה האקדמית נתניה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על המכללה האקדמית נתניה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תנאי קבלה למכללה האקדמית נתניה

המכללה האקדמית נתניה מציעה סביבת לימודים איכותית ויוקרתית. עם מגוון פקולטות במדעי החברה, מצליחה המכללה למשוך לשורותיה אלפי סטודנטים כל שנה שמשתלבים בלימודים אקדמאיים גבוהים. באקדמית נתניה, ימצאו הסטודנטים לימודים עיונים לצד לימודים מעשיים. משפטים, מנהל עסקים, תקשורת, מדעי ההתנהגות, מדעי המחשב במגוון התמחויות ומסלול בלעדי לתואר ראשון בביטוח, מעלות את הרף לשאר המכללות ששואפות לעמוד גם הן בסטנדרטים גבוהים. ב2010, לסטודנטים המגיעים מרחוק, המכללה פתחה מעונות מאובזרים ויוקרתיים לסביבת לימודים חברתית, נגישה ומחבקת. 

תנאי הקבלה של הפקולטות המוצעות באקדמית נתניה, משתנים בהתאם לפקולטה ולביקוש אליה. חשוב לדעת שהמכללה רשאית לעדכן את תנאי הקבלה ועליכם לבחון נתונים אלו ולאמת אותם מול מכללת נתניה לפני הליך ההרשמה.

חשוב לציין כי ציון בבחינה הפסיכומטרית מגדיל את הסיכויים להתקבל ללימודים. יחד עם זאת מועמדים שמחזיקים בציוני בגרות טובים, אינם חייבים בבחינה הפסיכומטרית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות המכללה האקדמית נתניה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על המכללה האקדמית נתניה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תנאי קבלה לתואר ראשון במשפטים

על המועמדים לתואר ראשון במשפטים להציג:  תעודת בגרות מלאה כשממוצע הציונים עומד לפחות על 80. במידה וממוצע ציונים נמוך יותר, תוכלו לעמוד בפני ועדת חריגים.  בוגרי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד לימודים מוכר במל"ג יתקבלו על סמך ציוני תעודת גמר.  מועמדים בעלי תעודת בגרות עם ממוצע גבוה, אינם מחויבים להציג ציון פסיכומטרי, אך בלימודי משפטים יינתן לו משקל נוסף.  כמו כן יינתן משקל לציון באנגלית בתעודת הבגרות.

תנאי קבלה לתואר ראשון במנהל עסקים

על המועמדים לתואר ראשון במנהל עסקים להציג:  תעודת בגרות מלאה כשממוצע הציונים עומד לפחות על 80. במידה וממוצע ציונים נמוך יותר, תוכלו לעמוד בפני ועדת חריגים.  בוגרי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד לימודים מוכר במל"ג יתקבלו על סמך ציוני תעודת גמר.  מועמדים בעלי תעודת בגרות עם ממוצע גבוה, אינם מחויבים להציג ציון פסיכומטרי. במידה ותרצו להציג ציון פסיכומטרי, משקל תעודת הבגרות בשקלול הסופי יעמוד על 75%.  בלימודי מנהל עסקים יינתן דגש על מקצועות מתמטיקה ואנגלית במקצועות הבגרות. כמו כן יילקח בשיקולים גם ניסיון ניהולי במידה ויש לכם.

תנאי קבלה לתואר ראשון בביטוח

על המועמדים לתואר ראשון בביטוח להציג:  תעודת בגרות מלאה כשממוצע הציונים עומד לפחות על 80. במידה וממוצע ציונים נמוך יותר, תוכלו לעמוד בפני ועדת חריגים.  בוגרי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד לימודים מוכר במל"ג יתקבלו על סמך ציוני תעודת גמר.  מועמדים בעלי תעודת בגרות עם ממוצע גבוה, אינם מחויבים להציג ציון פסיכומטרי. במידה ותרצו להציג ציון פסיכומטרי, משקל תעודת הבגרות בשקלול הסופי יעמוד על 75%.  בלימודי ביטוח יינתן דגש מיוחד על מקצועות מתמטיקה ואנגלית בתעודת הבגרות. כמו כן במידה ואתם מחזיקים בניסיון בתחום הביטוח, הדבר יישקל לטובתכם.

תנאי קבלה לתואר ראשון במדעי ההתנהגות

על המועמדים לתואר ראשון מדעי ההתנהגות להציג:  תעודת בגרות מלאה כשממוצע הציונים עומד לפחות על 80. במידה וממוצע ציונים נמוך יותר, תוכלו לעמוד בפני ועדת חריגים.  בוגרי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד לימודים מוכר במל"ג יתקבלו על סמך ציוני תעודת גמר.  מועמדים בעלי תעודת בגרות עם ממוצע גבוה, אינם מחויבים להציג ציון פסיכומטרי. במידה ותרצו להציג ציון פסיכומטרי, משקל תעודת הבגרות בשקלול הסופי יעמוד על 75%.  בלימודי מדעי ההתנהגות יינתן דגש על מקצועות מתמטיקה ואנגלית בתעודת הבגרות. אם יש בידכם ניסיון חברתי רלוונטי לתחום, הדבר ייזקף לזכותכם.

תנאי קבלה לתואר ראשון בבנקאות ושוק ההון

על המועמדים לתואר ראשון בבנקאות ושוק ההון להציג:  תעודת בגרות מלאה כשממוצע הציונים עומד לפחות על 80. במידה וממוצע ציונים נמוך יותר, תוכלו לעמוד בפני ועדת חריגים.  בוגרי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד לימודים מוכר במל"ג יתקבלו על סמך ציוני תעודת גמר.  מועמדים בעלי תעודת בגרות עם ממוצע גבוה, אינם מחויבים להציג ציון פסיכומטרי. במידה ותרצו להציג ציון פסיכומטרי, משקל תעודת הבגרות בשקלול הסופי יעמוד על 75%.  בלימודי בנקאות ושוק ההון יינתן דגש על מקצוע המתמטיקה בתעודת הבגרות.

תנאי קבלה לתואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה

על המועמדים לתואר ראשון במדעי המחשב והמתמטיקה להציג:  תעודת בגרות מלאה כשממוצע הציונים עומד לפחות על 80. במידה וממוצע ציונים נמוך יותר, תוכלו לעמוד בפני ועדת חריגים.  בוגרי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד לימודים מוכר במל"ג יתקבלו על סמך ציוני תעודת גמר.  מועמדים בעלי תעודת בגרות עם ממוצע גבוה, אינם מחויבים להציג ציון פסיכומטרי. במידה ותרצו להציג ציון פסיכומטרי, משקל תעודת הבגרות בשקלול הסופי יעמוד על 75%.  בלימודי מדעי המחשב והמתמטיקה יינתן דגש על ציון מתמטיקה בתעודת הבגרות ואם אתם בעלי ניסיון בתחום המחשבים בתעשייה, נתון זה יישקל גם הוא.