ClickCease

המכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה

ללמוד חינוך אחר במכללה האקדמית האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה

המכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה

ללמוד חינוך אחר במכללה האקדמית האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה

 

המכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה, מכללה לחינוך והוראה הגבוהה והצפונית ביותר בארץ, הינה מהמכללות המובילות והוותיקות בארץ בתחום החינוך. המכללה מתהדרת בלמעלה מ- 90% השמה של בוגריה לאחר הלימודים במגוון תפקידים במערכות החינוך הפורמאליות והבלתי פורמאליות וממוקמת בשלושת המקומות הראשונים בישראל.
המכללה גם מכשירה פי 2 מחנכים בישראל – 60% מבוגרינו הופכים למחנכים בישראל לעומת 30% מחנכים ממוסדות ההכשרה האחרים בישראל.

נתון מרשים זה נובע משילוב של מספר גורמים:רמה אקדמית גבוהה המאפשרת לבוגרי המכללה להיות מורים ומחנכים מובילים במוסדות החינוך בארץ, תכניות לימוד אטרקטיביות ובלעדיות למכללה – לימודי התואר הראשון בהמכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה כוללים 30% התנסות מעשית - יותר מכל מוסד הכשרה אחר בארץ. במכללה תקבלו גם תעודת הוראה, כך שלא תזדקקו לבזבז זמן או כסף נוספים על השלמתה בתום הלימודים. בנוסף לזה, כדי ליצור לבוגרים שלנו יתרו תחרותי משמעותי בשוק העבודה לאחר הלימודים, במכללה הוסיפו לתכנית הלימודים מערך הכשרה משלים שנותן לכל בוגר גם תעודה מקצועית נוספת אחת לפחות.

התעודה המקצועית הנוספת הזו מאפשרת לבוגרים שלנו לקבל עוד תפקידים בבתי הספר ובקהילה. יש לנו רשימה ארוכה של תעודות מקצועיות בכל מסלול לימודים שתבחרו בו שיאפשרו לכם להשתלב גם במסגרות הבלתי פורמליות כמו: מדריכי ODT, מדריכי תנועה וצליל לגיל הרך, כתיבה שיווקית, משלבי פעילות בעלי חיים במערכת החינוך ועוד. העלות של הסמכה כזאת בשוק הפרטי יכולה בקלות להגיע לאלפי שקלים אבל אצלנו בהמכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה היא ניתנת בחינם או בסבסוד משמעותי.

הלימודים במכללה נלמדים במתכונת בוקר.


מידע נוסף אודות המכללה

במכללה מעבדות מתקדמות לחקר מדעי הספורט והאימון, מדעים וביולוגיה הכוללות ציוד משוכלל ומתקדם, כיתות לימוד חדשניות המתואמות למאה ה-21 ומתחם ביופיליה - ייחודי ובלעדי בארץ ללימוד טבע, מדעים וביולוגיה. זוהי כיתת לימוד עם עץ בתוכה, נחל זורם, צמחיה ועוד. המטרה שלנו במכללה ללמד הכל מקרוב ולא רק בתיאוריה. הסטודנטים של המכללה יוצאים עם ידע מעשי ופרקטי מה שמעניק להם יתרון משמעותי מאוד על פני סטודנטים אחרים.

המכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה ממוקמת בשלושת המקומות הראשונים בארץ עם למעלה מ- 90% בהשמת בוגריה במשרות חינוך והוראה לאחר הלימודים.   בנוסף ליתרון העצום הזה סטודנטים במכללה נהנים משוויון הזדמנויות *ממגורים מסובסדים *מלגות * קמפוס סטודנטיאלי צעיר * אווירה חמה ואקטיבית * מקומות בילוי ועבודה * הופעות ומסיבות * תחבורה ציבורית * יחס אישי וחם * ולומדים במכללה שהיא בית.

הזדמנות שווה לכולם המכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה, המובילה את תחום החדשנות בחינוך והוראה, משחקת תפקיד חשוב בעיצוב דור העתיד בישראל ומייצרת בוגרים התורמים לחברה ומעשירים אותה. אנו רואים בכם, הסטודנטים, את המשאב החשוב ביותר שלנו, ומתוך נאמנות לצרכיכם ועתידכם אנו פועלים להשגת ומתן מלגות שונות שנועדו לסייע לכם להפנות את מירב תשומת ליבכם להתפתחות אקדמית ומקצועית, להשלים את לימודיכם בהצלחה ולהתוודע לתחומים חברתיים שיעשירו את תהליך הכשרתכם להוראה.

באמצעות דיקנט הסטודנטים, מוצג בפניכם מגוון רחב של מלגות במימון המכללה, גופים שותפים וקרנות חיצוניות אליהן תוכלו להגיש בקשות המכללה מחלקת למעלה מ-200 מלגות בשנה ביחד עם ארגוני כגון פרח, משרד הביטחון, מפעל הפיס וכו'.

המכללה מאפשרת לסטודנטים גם לתרום לקהילה וגם להיתרם באמצעות הקהילה על ידי חוויה משמעותית דרך ההתנדבויות השונות שכוללות יזמות של ארגוני אירועים לצעירים, חניכה ותמיכה  בילדים, נוער ומבוגרים ואין ספור מוקדי התנדבות שיהפכו אתכם למורים טובים... ועל הדרך יממנו לכם את הלימודים.

המכללה מונגשת פיזית לסטודנטים עם צרכים מיוחדים. לומדים במכללה סטודנטים עם מוגבלות פיזית, מוגבלות שמיעה, מוגבלות ראיה וסטודנטים עם הפרעת קשב וריכוז. לרשות הסטודנטים עומד לאורך כל הדרך ייעוץ לימודי, תמיכה רגשית וטכנולוגיות מסייעות. 

אופק תעסוקתי, מה ניתן לעשות עם תואר בחינוך?

מחצית מן המקצועות סביבכם עתידים להיעלם, וקרוב מכפי שחשבתם. מקצוע ההוראה לעומת זאת נמצא בחמישייה הפותחת לצד רופאים, מנהלים בכירים ומומחי מסחר, שאינם עומדים להיכחד או להצטמצם בעקבות תהליכי אוטומציה בזמן הקרוב.

השתלבות בחינוך פורמאלי ובלתי פורמאלי
בשוק העבודה של 2020, תואר ראשון בחינוך, בשילוב עם הכשרה נוספת ותעודת הוראה, מאפשר לכם את הניידות והגמישות הכל כך מתבקשות בשוק העבודה של המאה ה-21. אם חשבתם שלימודי חינוך והוראה מכשירים אתכם אך ורק לתפקידים בחינוך הפורמאלי בבתי הספר והגנים אז דעו לכם שהאפשרויות רחבות בהרבה. לימודי חינוך והוראה פוצחים בפניכם את דלתות החינוך הבלתי פורמאלי ומעניקים לכם כלים להוביל תפקידים רבים בתוך הקהילה, בין אם בעמותות, בתי ספר דמוקרטיים, אנתרופוסופיים, פנימיות, מתנ"סים וחוגים, תפקידי ניהול מובילים של רכזים חברתיים ועוד.

השתלבות במקצועות הטיפול
תואר ראשון בחינוך יכול להיות גם צעד ראשון למסלול קריירה במקצוע טיפולי. הרבה מן הבוגרים במקצועות החינוך שמקבלים כלים והכשרה לעבודה עם אנשים, בין אם בקבוצה או בין אם אחד על אחד, ממשיכים למקצועות טיפוליים נוספים. מקצועות כגון טיפול בעזרת בע"ח, תרפיה באמנויות, תרפיה בתנועה ובמוזיקה ועוד. המכללה האקדמית תל-חי הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה נחשבת כפורצת דרך בתחום שילוב החדשנות באקדמיה. לאורך כל שנות לימודיכם תקבלו את מיטב הכלים הטכנולוגיים וחופש מלא ליזום, להמציא ולהפוך לדמות חינוכית משמעותית המחוללת שינוי אמיתי בחינוך בישראל.