גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון

קורס למציאת ייעוד אמיתי

גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון

קורס למציאת ייעוד אמיתי

גומא המרכז הישראלי לגישור ואימון מציע קורס למציאת ייעוד אמיתי, קורס זה מתאים למאמנים המעוניינים לרכוש הכשרה מקצועית ולאנשים המעוניינים למצוא את הייעוד האישי שלהם.

מידע נוסף

קורס מציאת ייעוד אמיתי בגומא המרכז הישראלי לגישור ואימון הינו קורס ייחודי המעניק לסטודנטים אפשרות לסייע לעצמם, לארגונים עסקיים ולאנשים אחרים למצוא את הייעוד האמיתי בחייהם. במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים מגוון כלים ומיומנויות המאפשרים לגלות את הייעוד בחיים בצורה מתודית ומפורטת, עקיפה וישירה, תוך התמודדות עם פחדים והתנגדויות. התוכנית זוכה להצלחה ברחבי העולם ומבוססת על שיטה ייחודית שפיתח טים קלי, מאמן ויועץ לחברות בינלאומיות.

תוכנית הלימודים בקורס למציאת ייעוד אמיתי הינה תוכנית לימודים יסודית הכוללת תשעה מפגשים שבועיים בני 4 שעות כל אחד. במהלך הקורס מקבלים המשתתפים ליווי צמוד של מנחה, במתכונת של מנחה אחד לארבעה משתתפים. שיטה זו מאפשרת לתרגל ולהטמיע את החומר הלימודי. בנוסף, זכאים התלמידים לליווי גם לאחר הקורס - מנחי הקורס מעניקים עד ארבעה מפגשים נוספים למציאת ייעוד אמיתי. משך הלימודים בקורס למציאת ייעוד אמיתי הוא כ-48 שעות לימוד אקדמיות. לאחר סיום הקורס ניתן להמשיך ולהתמקצע בתחום עם קורס מנחי ייעוד אמיתי, המתאים להכשרת מאמנים.