קורס תקשור

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תקשור

תיקשור הינה יכולת הקשבה שמעבר למילים הנאמרות. בניגוד למה שמקובל לחשוב, היכולת לתקשר היא לא כשרון שחלק נולדים איתו וחלק לא, אלא טמונה בכל אחד מאיתנו באופן מולד. אם אתם רוצים ללמוד לתקשר עם האני העליון שלכם או ישויות חשובות נוספות, לחזק את האינטואיציה ואת תחושת הבטן, לקבל תשובות עוצמתיות לשאלות מהותיות וחשובות או אם יש לכם תשוקות וחלומות שהייתם רוצים להגשים ואינכם יודעים באיזו דרך עליכם לצעוד, אם אתם רוצים לקבל הדרכה עוצמתית באשר לצעדים שעליכם לקחת, קורס תקשור מיועד בדיוק לכם. בואו לקרוא מידע רב ומועיל על לימודי התקשור.

לימודי התקשור נחשבים חלק משני תחומים: הרפואה המשלימה ומיסטיקה, מכיוון שהם קשורים לטיפול שאמור לגרום לאנשים להרגיש טוב עם עצמם ולמצוא את דרכם בעזרת כוח רוחני. בדומה והם כוללים הסבר לגבי סוגי התקשרויות רצויים: ההתקשרות עם ישויות גבוהות כגון מלאכים או מדריכי אור היא רצוייה בהחלט, לעומת התקשרות עם אנשים שנפטרו הנחשבת ללא מומלצת, על אף העובדה שרוב האנשים הפונים לעזרת מתקשרים מעוניינים דווקא ליצור קשר עם קרוב משפחה או חבר שנפטר. הלימודים בתקשור יקנו לכם את הכלים והפרקטיקות הנחוצות לכם לשם התמקצעות בתחום ובצורה כזו תוכלו להפוך למתקשרים מקצועיים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תקשור?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תקשור?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תקשור

חשבתם פעם מה גורם לכם לפעול בצורה מסויימת? תחושת הבטן שאומרת לכם באיזו דרך לבחור, אינטואיציה לגבי אדם מסויים, או "טלפתיה" כשאתם חושבים על מישהו והוא בדיוק מתקשר? הקול הפנימי הזה שאתם שומעים וקשובים אליו הוא בעצם ישותף או האני העליון שלכם, או ישויות אחרות המנחות אותנו ולא עוזבות לרגע. רבים מאמינים כי היכולת לתקשר הינה מתנה שקיבל האדם מהבורא - אך מעטים מאיתנו עושים במתנה נפלאה זו שימוש, קל וחומר - מפתחים אותה. אז אם יש לכם תשוקות וחלומות שהייתם רוצים להגשים ואינכם יודעים באיזו דרך עליכם לצעוד, אם אתם רוצים לקבל הדרכה עוצמתית באשר לצעדים שעליכם לקחת - קורס תיקשור - זו התשובה.

בקורס תקשור תלמדו לפתוח את הראש, לפתח רגישות לעצמכם ולסובבים אתכם, לפתוח מרכזי קליטה רדומים, שהפסקתם להשתמש בהם מאז הילדות, ולאט לאט, תוך התמדה והרבה סבלנות, לפתח את היכולת לתקשר. הלימודים כוללים לימודי מדיטציה, דמיון מודרך ותרגילי הרפייה. לאחר שתלמדו להקשיב לעצמכם, תקבלו את חוקי התקשור של "עשה ואל תעשה" בתהליך, ולאחר מכן - תתקדמו בקצב שלכם אל עבר התקשור הראשון שלכם, לעבר תקשורים עבור אחרים. ישנם קורסי תקשור שאף מציעים טיפים לשיווק עצמי ופרסום שלכם כדי להגיע לכמה שיותר לקוחות. 
קורס תקשור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי תקשור?

קהל היעד של קורס תקשור הוא כל מי שמאמין ביוכלת שלנו לתקשר עם ישויות, כל מי שרוצה להתפתח מבחינה רוחניות ונפשית, כל מי שמרגיש שיש בו את הכשרון הזה ורוצה לקבל את הכלים לעסוק בכך, וכל מי שרוצה לקבל הנחייה בחיים (בנושאים כגון עבודה, זוגיות, בעיות אישיות) או להנחות אחרים בדרכים אלטרנטיביות. הקורסגם מתאים למטפלים שונים (עוסקים במדיטציה, דמיון מודרך, זן ועוד) הרוצים להעשיר את מגוון השירותים שלהם. 

ישנם מספר סוגי קורסי תקשור, כגון תקשור למתחילים, למתקדמים ועוד. כך שכאשר אתם בוחרים קוס תקשור- כדאי שתוודאו כי רמת הלימודים מתאימה לידע והניסיון שלכם. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס תקשור?

תנאי הקבלה לקורס תקשור משתנים ממכללה למכללה, ותלויים בסוג הקורס אליו אתם רוצים להירשם: תנאי הקבלה לקורס תקשור למתחילים לא דורשים ידע או ניסיון מסוים, אך לרוב יתכן ותידרשו להציג 12 שנות לימוד ולהיות בני 18 לפחות. תנאי הקבלה לקורס תקשור למתקדמים כוללים רקע מסויים וזיקה לתקשור, רוחניות ומיסטיקה, או פרקטיקה כלשהי במתן טיפול

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס תקשור, כדאי שתוודאו כי הלימודים שאליהם אתם נרשמים מתאימים לרמת הידע שלכם, שהרי אינכם רוצים למצוא את עצמכם בקורס למתחילים, אם רמת הידע שלכם הרבה יותר מתקדמת, או להיפך. 
קורס תקשור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס תקשור?

משך קורס תקשור משתנה ממכללה למכללה, . תלוי בעומק התכנים, בכמותם וכן בקצב ההתקדמו של התלמיד. לרוב קורס תקשור נמשך בין ארבעה מפגשים ל-12 מפגשים. ישנם מתקשרים המלמדים את מהות התקשור ואת היכולת לתקשר במפגש אחד בין כמה שעות ויש כאלה המעבירים סדנת תקשור במשך חמשוש - חמישי, שישי ושבת. הבחירה באיזו מסגרת לבחור הינה בידיכם.

מכללות רבות מודעות לעובדה שהמתעניינים בקורס הם אנשים עובדים, ולכן מציעות מסלול לימודים במתכונת בוקר ובמתכונת ערב, כך שלא משנה מה העיסוקים שלכם (עבודה במשרה מלאה בבוקר או עיסוקים דווקא בשעות הערב) תוכלו בכל זאת לבחור את המסלול המתאים לכם מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס תקשור?

במהלך קורס תקשור מתבצעת התבוננות פנימה אשר באה במקביל לחקירה פנימית אשר יוצרת מודעות והצפה של אמונות הקיימות בתוכינו. מטרתו של קורס תקשור לאפשר לכל אחד מאיתנו להתפתח, לצמוח ולנוע קדימה בנתיב אשר יוביל אותו לשמחה ושפע.

התפתחות שכזו באה לידי ביטוי בכל אחד מתחומי החיים ועירה הוא ביטחון עצמי והעצמה אישית אשר יוצאים מן הפנים אל החוץ. ברגע שאנו מתחברים לאותו חלק עוצמתי בנו, אותו חלק אינטואיטיבי שלא ניתן להגדירו במילים, פתאום אנו מבינים שחיפשנו את התשובות במקום הלא נכון. פתאום אנו מבינים שכל התשובות היינו ממש ממש פה - בתוכינו. זוהי התחברות אל הלב, אל הנשמה.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס תקשור?

בסוף הקורס תקבלו תעודה מהמוסד האקדמי שבו למדתם המעיד כי סיימתם את כל מחוייבויותכם בתחום בין אם במישור העיוני ובין אם במעשי וכאן הינכם כשירים לעסוק בתחום התקשור.

אז אם אתם רוצים להתחזק מבפנים, אם אתם רוצים ללמוד לקבל מסרים עוצמתיים, אם אתם רוצים להבין מהו הייעוד שלכם בחיים ואם אתם רוצים לצמוח רוחנית - לימודי תקשור יהווו עבורכם נקודת זינוק מופלאה אשר תסמן את תחילתו של מסע מרגש - אל תוככם!

באופן כללי, תוכלו למצוא עבודה בתחומי התקשור, לעבוד במכונים המתמחים בתחומים דומים או להחליט לצאת לדרך עצמאית ולהתנסות ביזמות עסקית כדי לפתוח קליניקה משלכם ולעסוק שם בצורה פרטנית. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס תקשור?

אנשים שמתעניינים בתחום התקשור, כנראה מחוברים מאוד לתחומי הרפואה המשלימה. משום כך, לימודי נומרולוגיה עשויים להיות אופציה מספיק טובה עבורכם. הלימודים כוללים שילוב של מספרים ואותיות שתכליתם לאבחן את המטופלים בצורה טובה שתבטיח הצלחה עתידית.

לימודי כירולוגיה הינם לימודים שתכליתם הוא אבחון ומיפוי האישיות באמצעות קריאה בכף יד. הלימודים מעניינים ביותר ומאפשרים לחשוף ידע רב שלעיתים הוא נסתר מן העין.

כמו כן, גם התחום של לימודי האבחון ההוליסטי, הינו כלי טיפולי יעיל ביותר. התחום גם הוא שייך ללימודי הרפואה המשלימה ומעניין ביותר. הוא עוזר באבחון בעיות נפשיות ומחליט מהו הטיפול האפקטיבי ביותר שיכול להתאים למטופל.

בסוף הקורס תקבלו תעודה מהמוסד האקדמי שבו למדתם המעיד כי סיימתם את כל מחוייבויותכם בתחום בין אם במישור העיוני ובין אם במעשי וכאן הינכם כשירים לעסוק בתחום התקשור.
מודעה
מחפש קורס תקשור?
מחפש קורס תקשור?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה