קורס נומרולוגיה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס נומרולוגיה
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס נומרולוגיה?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס נומרולוגיה?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קורס נומרולוגיה במכללות

בשנים האחרונות אנו עדים לפופולאריות הולכת וגוברת של קורסים בתחומי המיסטיקה והרוחניות - עת רבים מחפשים מסלולי לימוד מעשירים ומפתחים, אשר יכניסו אותם לעולם מרתק ומלא מסתורין. לימודי מיסטיקה ורוחניות מוצעים בשני מסלולים עיקריים - קורסים להכשרה מקצועית בתחום וקורסים להעשרה אישית בלבד. אחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בעולם המיסטיקה והרוחניות הוא קורס נומרולוגיה - תורה המייחסת למספרים משמעות מיסטית, ומבקשת לראות - דרך המספרים בשמו ובתאריך לידתו של האדם - את ההשפעה שנושאים המספרים על אופיו, תכונותיו, יכולותיו האישיות, תפקודו בעתיד והכוונתו המקצועית.

לימודי נומרולוגיה, המוצעים במכללות מובילות בכל רחבי הארץ - ובעיקר במכללות לרפואה משלימה ורוחניות - מעניקים לבוגריהם את כל הידע והכלים המעשיים להבנת המסתורין החבוי במספר השם ותאריך הלידה, ופותח אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות. קורסי נומרולוגיה מתאימים הן למי שמעוניין בהעשרה אישית גרידא, והן במי שמעוניין לפתח אפשרות של עיסוק בתחום מרתק זה. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי נומרולוגיה - הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע רב ופרטים חשובים אודות קורס נומרולוגיה במכללות המובילות בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס נומרולוגיה?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס נומרולוגיה?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על לימודי נומרולוגיה 

קורס נומרולוגיה הינו קורס חוויתי ומעשיר במיוחד בו מכירים התלמידים לעומק את תורת המספרים הנומרולוגית - תורה עתיקה, הרואה כוח מיסטי במספרים המאפיינים את האדם (תאריך לידתו, שמו, שמות הוריו וכו') ומשתמשת בהם ככלי לקבלת מידע על כישוריו, אופיו, עולמו הרגשי, התפתחותו האישית ועיתויים הנכונים לו להגשמת תפקידו בעולם. הנומרולוגיה, על פי חסידיה, יעילה הן לאבחון האדם והן לטיפול. 

לימודי נומרולוגיה הינם לימודים מרתקים, המשלבים ידע תאורטי לצד התנסות מעשית, אשר במהלכם מתרגלים את החומר הנלמד על תאריכי הלידה של המשתתפים - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בפונים לייעוץ נומרולוגי - כך שבוגרי קורס נומרולוגיה יכולים להשתלב בעבודה בתחום בקלות יחסית. 

קורס נומרולוגיה מקנה ידע וכלים מעשיים באמצעותם יוכל כל משתתף לעמוד על המקצוע המתאים לו, על סביבת המגורים המתאימה לו, על מאפייני התקופה בה הוא נמצא ומאפייני תקופות עתידיות. הלימודים כוללים פן אבחוני וטיפולי - ייעוצי של השיטה ובמהלך הקורס יכירו המשתתפים את המפה הנומרולוגית ויוכלו לכוון את האדם העומד מולם בשינויים אפשריים בחייו.

למי מתאימים לימודי נומורולוגיה?

לימודי נומרולוגיה מתאימים לכל הנמשכים לתחומי המיסטיקה והרוחניות, המעוניינים ללמוד את כוחותיהם הסודיים של המספרים והשפעתם על חיינו. הלימודים מתאימים במיוחד למי שכבר עוסקים בתחומי המיסטיקה (פותחים בקלפי טארוט, אסטרולוגים וכיו"ב), כמו גם עבור מטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

מה הם תנאי הקבלה לקורס נומרולוגיה?

לימודי נומרולוגיה פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב - ומרבית הקורסים בנושא אינם מציבים כלל תנאי קבלה בפני המתעניינים. רק בחלק קטן יחסית מלימודי הנומרולוגיה נדרשים המועמדים לעמוד בפני תנאי קבלה - כשהתנאי הנפוץ ביותר הוא עמידה מוצלחת בראיון קבלה ובמבחני קבלה. 

קורסי נומרולוגיה מתקדמים מיועדים, כמובן, רק לבוגרי קורסים בסיסיים בתחום.

מה משך קורס נומרולוגיה?

קיימים מגוון מסלולי לימוד בתחום הנומרולוגיה: סדנאות נומרולוגיה קצרצרות, הכוללות מפגשים אחדים בלבד, קורס נומרולוגיה למתחילים (ולמתקדמים) - הכוללים כ-15 מפגשי לימוד לערך, ולימודי נומרולוגיה מקיפים ומעמיקים במיוחד - הכוללים כ-30 מפגשי לימוד לערך. 

חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות לימודי נומרולוגיה בשעות הערב והאחר הצהריים (ו/ או בימי שישי בבוקר) במטרה לאפשר גם לאנשים העובדים במשרה מלאה להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס נומרולוגיה?

קורס נומרולוגיה משלב, בדרך כלל, בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות לבין שלל תרגולים ומגוון התנסויות מעשיות מפתחות ומעשירות - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

תכנית הלימודים בקורס נומרולוגיה כוללת, לרוב, את הנושאים הבאים: כוחן של האותיות ופירושן, נוסחאות הנומרולוגיה, שמות האדם והסובבים אותו (הורים, בני/ בנות זוג), המישורים, הצלב הנומרולוגי, המטריצה הנומרולוגית, הרמוניה בין תאריך הלידה והשם, האותיות ומשמעותן הבריאותית, תאריך הלידה הלועזי והעברי, מפת התקופות, דומיננטיות מספרית, משמעות השנה האישית, התאמה זוגית וייעוץ, ייעוץ מקצועי והכוונה לקריירה ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים. 

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס נומרולוגיה?

בוגרי לימודי נומרולוגיה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס נומרולוגיה?

אם התעניינת בלימודי נומרולוגיה, ייתכן כי תתעניין גם בלימודי כירולוגיה, העוסקים בלימודי קריאה בכף היד ואבחון אישיותו של האדם לפי כף ידו. כמובן כי לימודי נומרולוגיה קבלית - מהווים אפשרות לימודים מתקדמת בתחום, ורבים מבוגרי קורס נומרולוגיה פונים ללימודים אלו. 

לימודים נוספים אשר יכולים להילקח בחשבון הינו קורס טארוט. לימודים אלה, מאפשרים ללומדים לחזות את העתיד  (כך על פי חלק מחסידי השיטה), לראות מה ניתן לשנות בהווה ואיך להתגבר על העבר. הפותח בקלפים מתמקד בשאלה או מספר שאלות אשר הוא מרגיש שיש צורך לפתוח בשבילן את הקלפים ולראות מה יתגלה מהם.

כמו כן, אם אתם מתעניינים בכוכבים במזלות, לשם חזיית העתיד, תוכלו להשתלב בקורס אסטרולוגיה. כולנו מכירים את הטור בעיתון המספר לנו איך יתנהל השבוע שלנו. במסגרת הלימודים, תוכלו ליצור מפת אסטרולוגיה אישית לכל לקוח.

במה עוסקים בוגרי קורס נומרולוגיה?

 
בוגרי קורס נומרולוגיה יכולים לעבוד כשכירים - במכוני ייעוץ קיימים, או כעצמאיים - בעלי מכון פרטי משל עצמם. כן יכולים הבוגרים לקיים סדנאות בתחום. 
מודעה

מחפש קורס נומרולוגיה?

מחפש קורס נומרולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב וראשון לציון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב וראשון לציון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש