קורס נומרולוגיה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי נומרולוגיה

אם אתם שואפים לצלול אל נבכי נפש האדם וללמוד כיצד לנתח ולאבחן אישיות, ואם תורת המספרים קוסמת לכם ואתם מעוניינים לסייע לאנשים להגיע לאיזון נפשי וגופני באמצעות אחת השיטות הידועות והמרתקות ביותר בעולם המיסטיקה והרוחניות, הגעתם למקום הנכון. נומרולוגיה היא תורה פשוטה יחסית, הגורסת כי ניתן לאבחן ולנתח את אישיותו של האדם באמצעות מספרים. תורת הנומרולוגיה דוגלת בחיבור מספרים, בדגש על החיבור המספרי של תאריך הלידה, במטרה לסייע למאובחנים להסיק מסקנות ולקדם את עצמם הן במישור האישי והן במישור המקצועי. בשנים האחרונות, חלה עלייה ניכרת בפופולאריות של לימודי הנומרולוגיה, ומכללות רבות ברחבי הארץ, מציעות כיום מסלולי לימוד מעמיקים ומקיפים בתחום, המכשירים את המשתתפים בהם להשתלבות בתחום רווחי מבוקש זה.   לימודי נומרולוגיה, הינם לימודים מעשיים וממוקדים, המתמקדים בהקניית ידע נרחב לעיסוק מקצועי בתחום. לימודי נומרולוגיה, מוצעים במגוון רחב של מכללות הן במסגרת קורסי העשרה, והן במסגרת מסלולים ארוכים ומורכבים יותר, המכשירים אנשי מקצוע מיומנים לניתוח ואבחון באמצעות מספרים. במרבית המקרים, מוצעים לימודי נומרולוגיה במכללות לרפואה משלימה ברחבי הארץ, כך שהשתלבות בלימודים אלו הינה נגישה וקלה במיוחד. אז אם גם אתם מעוניינים למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בכם ולגלות את רזי המקצוע הכמוסים ביותר של תורת הנומרולוגיה, המשיכו לקרוא אודות לימודי נומרולוגיה במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נומרולוגיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נומרולוגיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי נומרולוגיה 

קורס נומרולוגיה הינו קורס חוויתי ומעשיר במיוחד בו מכירים התלמידים לעומק את תורת המספרים הנומרולוגית - תורה עתיקה, הרואה כוח מיסטי במספרים המאפיינים את האדם (תאריך לידתו, שמו, שמות הוריו וכו') ומשתמשת בהם ככלי לקבלת מידע על כישוריו, אופיו, עולמו הרגשי, התפתחותו האישית ועיתויים הנכונים לו להגשמת תפקידו בעולם. הנומרולוגיה, על פי חסידיה, יעילה הן לאבחון האדם והן לטיפול. 

לימודי נומרולוגיה הינם לימודים מרתקים, המשלבים ידע תאורטי לצד התנסות מעשית, אשר במהלכם מתרגלים את החומר הנלמד על תאריכי הלידה של המשתתפים - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בפונים לייעוץ נומרולוגי - כך שבוגרי קורס נומרולוגיה יכולים להשתלב בעבודה בתחום בקלות יחסית. 
הקורס מקנה ידע וכלים מעשיים באמצעותם יוכל כל משתתף לעמוד על המקצוע המתאים לו, על סביבת המגורים המתאימה לו, על מאפייני התקופה בה הוא נמצא ומאפייני תקופות עתידיות. הלימודים כוללים פן אבחוני וטיפולי - ייעוצי של השיטה ובמהלך הקורס יכירו המשתתפים את המפה הנומרולוגית ויוכלו לכוון את האדם העומד מולם בשינויים אפשריים בחייו.

רבים פונים לשיטת הנומרולוגיה במטרה לגלות מהם הנתיבים המקצועיים והאישיים אליהם מומלץ לפנות בהתאם לסוג האישיות, האופי, התכונות הייחודיות ואורח החיים של כל אדם. בחירת מקום עבודה או מקצוע לחיים, החלטה על שם לתינוק ובמקרים מסוימים, גם אבחון התאמה זוגית - את כל אלו ניתן לגלות באמצעות הנומרולוגיה. שיטה ייחודית זו, רלוונטית למגוון אוכלוסיות ומציעה אלטרנטיבה מצוינת למתעניינים בתחום המיסטיקה והרוחניות.
קורס נומרולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי נומורולוגיה?

לימודי נומרולוגיה מתאימים לכל הנמשכים לתחומי המיסטיקה והרוחניות, המעוניינים ללמוד את כוחותיהם הסודיים של המספרים והשפעתם על חיינו. הלימודים מתאימים במיוחד למי שכבר עוסקים בתחומי המיסטיקה (פותחים בקלפי טארוט, אסטרולוגים וכיו"ב), כמו גם עבור מטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

הלימודים מתאימים למתעניינים בתחומי הרוחניות והמיסטיקה ובשיטות אבחון וטיפול אלטרנטיביות. הקורס מיועד לשואפים להתמקצע בתורת המספרים במטרה לנתח ולאבחן את אופיו ואישיותו של אדם, בהתאם לחיבורים מספריים ספציפיים. לימודי נומרולוגיה שזורים בהתנסות מעשיות, תרגולים וסדנאות, כך שהמעוניינים להתמחות ולרכוש ניסיון מעשי כבר במהלך הלימודים ייהנו מהכשרה ויפיקו ממנה את המירב.בנוסף, יתאימו לימודי נומרולוגיה לנומרולוגים מנוסים, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים שברשותם, לרכוש טכניקות חדשניות ולייעל את שיטות העבודה בהתאם לחידושים האחרונים בתחום.

מה הם תנאי הקבלה לקורס נומרולוגיה?

לימודי נומרולוגיה פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב - ומרבית הקורסים בנושא אינם מציבים כלל תנאי קבלה בפני המתעניינים. רק בחלק קטן יחסית מלימודי הנומרולוגיה נדרשים המועמדים לעמוד בפני תנאי קבלה - כשהתנאי הנפוץ ביותר הוא עמידה מוצלחת בראיון קבלה ובמבחני קבלה. קורסי נומרולוגיה מתקדמים מיועדים, כמובן, רק לבוגרי קורסים בסיסיים בתחום.
קורס נומרולוגיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס נומרולוגיה?

לימודי נומרולוגיה מוצעים במגוון רחב יחסית של מתכונות בהתאם לצרכי המועמדים ללימודים. תוכלו למצוא במכללות המובילות בישראל קורסי נומרולוגיה קצרים, בסיסיים וממוקדים, המקנים למשתתפים בהם תשתית תיאורטית איתנה להכרת המקצוע, וכוללים בין 10 ל- 15 מפגשים. במידה ואתם מעוניינים בהכשרה מקיפה ומעמיקה יותר, תוכלו להשתלב בקורס נומרולוגיה למתקדמים, הכולל בין 25 ל- 30 מפגשים.

במידה ואתם חוששים שמא סדר יומכם העמוס והלו"ז הצפוף בו אתם נתונים, יקשו עליכם את ההשתלבות בקורס נומרולוגיה - הסירו דאגה מליבכם. כיום, מציעות מכללות רבות בתחום קורסי לימוד נגישים ונוחים במיוחד, הנערכים בשעות הערב וכוללים בין מפגש לשניים בשבוע. כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה, תוכלו להשתלב בלימודים איכותיים אלו ללא קושי.

מה לומדים בקורס נומרולוגיה?

קורס נומרולוגיה משלב, בדרך כלל, בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות לבין שלל תרגולים ומגוון התנסויות מעשיות מפתחות ומעשירות - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

תכנית הלימודים בקורס נומרולוגיה כוללת, לרוב, את הנושאים הבאים: כוחן של האותיות ופירושן, נוסחאות הנומרולוגיה, שמות האדם והסובבים אותו (הורים, בני/ בנות זוג), המישורים, הצלב הנומרולוגי, המטריצה הנומרולוגית, הרמוניה בין תאריך הלידה והשם, האותיות ומשמעותן הבריאותית, תאריך הלידה הלועזי והעברי, מפת התקופות, דומיננטיות מספרית, משמעות השנה האישית, התאמה זוגית וייעוץ, ייעוץ מקצועי והכוונה לקריירה ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים. הלימודים משלבים מגוון עשיר של תכני לימוד תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות, לצד תרגולים, התנסויות והכשרה מעשית ענפה, במסגרתה מתנסים הסטודנטים באבחון וניתוח תאריכי לידה וחיבורים מספריים של לקוחות אמיתיים, כך שאת הניסיון המעשי רוכשים הסטודנטים כבר במהלך הלימודים.
בין נושאי הלימוד בקורס: מבוא לנומרולוגיה, משמעות תאריך הלידה הלועזי, פענוח ובניית מפה נומרולוגית, המטריצה הנומרולוגית, שם האדם ותכונותיו, לוחות שנה, שיקוף האישיות בתשקיף, פונולוגיה, ניקוד, חודש לידה עברי, בדיקת התאמה זוגית, בריאות ונומרולוגיה, בחירת שם לתינוק, חיבור השם הפרטי ושם המשפחה, כוח האותיות, ניתוח שמות על פי היהדות, סדרות מספרים ועוד.  

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס נומרולוגיה?

בוגרי לימודי נומרולוגיה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות של לפחות 80% בשיעורים, הגשת מטלות והשתתפות פעילה, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. בוגרי הלימודים מצוידים במלוא הידע והכלים הדרושים להשתלבות קלה ומהירה בתחום, ויכולים להמשיך למגוון קורסי המשך בתחומי המיסטיקה והרוחניות.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס נומרולוגיה?

אם התעניינת בלימודי נומרולוגיה ייתכן ותתעניין בלימודים אחרים בתחום המסיטיקה והרוחניות, כדוגמת:

בלימודי כירולוגיה העוסקים בלימודי קריאה בכף היד ואבחון אישיותו של האדם לפי כף ידו.

לימודי נומרולוגיה קבלית - מהווים אפשרות לימודים מתקדמת בתחום, ורבים מבוגרי קורס נומרולוגיה פונים ללימודים אלו.

קורס טארוט מאפשר ללומדים לחזות את העתיד (כך על פי חלק מחסידי השיטה), לראות מה ניתן לשנות בהווה ואיך להתגבר על העבר. הפותח בקלפים מתמקד בשאלה או מספר שאלות אשר הוא מרגיש שיש צורך לפתוח בשבילן את הקלפים ולראות מה יתגלה מהם.

קורס אסטרולוגיה. כולנו מכירים את הטור בעיתון המספר לנו איך יתנהל השבוע שלנו. במסגרת הלימודים, תוכלו ליצור מפת אסטרולוגיה אישית לכל לקוח.

קורס תקשור הוא קורס מעשיר ומפתח, המתמקד במציאת כוחות רוחניים לתקשור עם אנשים שאינם בין החיים, או עם ישויות רוחניות שונות. לימודים אלו יסייעו לכם להתחבר עם "האני הפנימי" שלכם ולפתח יכולות מקצועיות שיסייעו לכם בהמשך דרככם התעסוקתית.

לימודי דמיון מודרך, מציעים הכשרה ממוקדת להגעה לאיזון גופני ונפשי. בקורס דמיון מודרך תלמדו להביא את הגוף והנפש לחיבור ולרגיעה, טכניקה שתוכלו לפעול בכל זמן ומקום.

קורס העצמה אישית, המתקיים במרבית המקרים במסגרת סדנה, מקנה למשתתפים בו כלים למימוש עצמי, העלאת הביטחון, בניית חזון אישי ומקצועי ושיפור ההערכה העצמית.

במה עוסקים בוגרי קורס נומרולוגיה?

בוגרי קורס נומרולוגיה יכולים לעבוד כשכירים - במכוני ייעוץ קיימים, או כעצמאיים - בעלי מכון פרטי משל עצמם. כן יכולים הבוגרים לקיים סדנאות בתחום.
מודעה
מחפש קורס נומרולוגיה?
מחפש קורס נומרולוגיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב וראשון לציון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה