קורס טנטרה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס טנטרה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טנטרה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טנטרה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי טנטרה

טנטרה היא תפיסת עולם ודרך חיים אשר מקורותיה עתיקים הם. הטנטרה, אשר צמחה בהודו לפני אלפי שנים, רואה את עולמינו כמארג אחיד (משמעות המילה טנטרה בסנסקריט היא לארוג, לטוות), בו הכל קשור להכל, והיא מיועדת להצעיד את האדם בנתיבי ההארה, באמצעות החשיפה לכוחות האלוהיים הסובבים אותנו, החיבור בין הגוף לרוח ופיתוח וחיזוק אנרגיות החיים והמיניות. רבים ממתרגלי הטנטרה מדווחים על תרומתה הרבה להעצמה האישית שלהם.

הטנטרה חולקת מאפיינים משותפים רבים עם הפילוסופיות השוכנות בבסיס האיורוודה (הרפואה ההודית העתיקה) והיוגה, ותרגול הטנטרה עושה שימוש רב גם בטכניקות מדיטציה שונות. על אף האמונה מערבית רווחת, הטנטרה אינה מתרכזת רק במיניות, אולם היא בהחלט רואה במיניות (כמו גם בתחושות הגופניות כולן) כוח התפתחות רוחנית חזק ועוצמתי, אשר יכול לעזור להביא את האדם להארה. כיוון שבעשורים האחרונים "כבשה" הטנטרה גם את רחבי העולם המערבי, ורבים מבקשים לגלות סודותיה - החלו מספר מכללות (בעיקר מכללות לרפואה משלימה) להציע קורסי טנטרה וסדנאות טנטרה. בעמוד זה תוכלו לקרוא פרטים רבים אודות לימודי טנטרה במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טנטרה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טנטרה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס טנטרה

אם אתם מחפשים נתיב להתפתחות והעצמה אישית, אם אתם מעוניינים בלימודים רוחניים מעשירים, הכוללים גם לימודים מעשיים שיתרמו לאספקטים רבים בחייכם, אם תורות מזרחיות קדומות ועולם הניו אייג' מושכים את לבבכם – לימודי טנטרה יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי טנטרה מוצעים במגוון רחב של מסלולים: סדנאות טנטרה קצרצרות וחווייתיות, קורסי טנטרה להעשרה אישית - וקורסים מקיפים וארוכים יותר - המכשירים את בוגריהם להנחיית סדנאות טנטרה. 

לימודים מרתקים אלו, הנמשכים זמן קצר בלבד, ידאגו לא רק להקנות לכם היכרות עם עולמה המופלא של הטנטרה, אלא אף ידאגו לציידכם בכלים, מיומנויות וטכניקות מעשיות היכולות לתרום רבות להתפתחותכם והעצמתכם האישית.

חשוב לזכור כי על אף הדעה הרווחת, הטנטרה אינה מוגבלת לעיסוק במיניות בלבד – ותרומתה לכל שטחי החיים רבה היא, ועל כן מתאימים הלימודים לכל אחד ואחת. אז בואו ליהנות מלימודים שידריכו אתכם בדרכי ההארה – בואו ללמוד בקורס טנטרה.

למי מתאימים לימודי טנטרה?

הלימודים בסדנאות וחוגי טנטרה, כמו גם בקורס טנטרה מקצועי יותר, מיועדים לכולם: כל מי שמעוניין לצעוד בדרכי ההתפתחות האישית, כל המעוניינים למצוא שלווה, להחזיר ולפתח את אנרגיית החיים והאנרגיה המינית בחייו ולהגיע להארה, כל מי שרוצה להתנסות בחוויה ייחודית, מעשירה ומרתקת, וכל המעוניינים להכיר תורה מרתקת ודרך חיים מהנה – כולם מוזמנים להצטרף ללימודי טנטרה.

הלימודים מתאימים במיוחד למחפשים נתיבים להעשרה והעצמה אישית, כמו גם למטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים בחווייה מפתחת, שתקנה להם גם ידע וכלים שיוכלו לשמש אותם בטיפוליהם. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס טנטרה?

תנאי הקבלה לקורסי וסדנאות טנטרה משתנים בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, אך רוב רובם של הקורסים בתחום אינם מציבים כל תנאי קבלה בפני המועמדים – וכל מי שמעוניין ליהנות מחוויה מהנה ומעשירה יכול להירשם ללימודים.

חלק מהקורסים בתחום מיועדים לקהלי יעד מסוימים – כגון קורס טנטרה למטפלים ברפואה משלימה או קורס טנטרה לבעלי רקע ביוגה או מדיטציה. וקורסים מתקדמים בתחום מיועדים, כמובן, למי אשר צברו היכרות קלילה עם תורת הטנטרה או לבוגרי סדנאות וקורסים בסיסיים בתחום.

מה משך קורס טנטרה?

משך הלימודים בקורס טנטרה משתנה אף הוא בין מכללות שונות ומוסדות הלימוד בתחום, ולצד סדנאות בנות מפגש אחד או שניים, מתקיימים גם קורסים מקיפים יותר, המונים בין ארבע לחמש מפגשים, בדרך כלל. חלק מהקורסים בתחום אף מתקיימים במתכונת חווייתית במיוחד ונערכים לאורכו של סוף שבוע שלם, ומזמנים לנרשמים הזדמנות ייחודית לחוויה מעשירה ובלתי נשכחת.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי לא תמצאו זמן פנוי להקדיש להם, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם מגוון אפשריות, כך שכל אחד יכול למצוא את הזמנים והמועדים הנוחים והמתאימים לו ביותר – בשעות הבוקר, אחר הצהריים או הערב, במהלך השבוע או בימי שישי בבוקר (או אף בסופי השבוע, כאמור).

חלק מהסדנאות והקורסים אף מאפשרים לכם לתאם את מערכת השעות ישירות מול מוסד הלימודים, וליהנות ממערכת שעות המתאימה בדיוק לכם! כמו כן, כדאי לדעת כי לצד הקורסים והסדנאות הרגילות, בהם הלימודים מתבצעים בקבוצה קטנה, באווירה חמימה, מפתחת ואינטימית, ניתן גם להירשם לקורס טנטרה לזוגות – בו תיהנו עם בן/ בת זוגכם משיעורי טנטרה פרטיים.

מה לומדים בקורס טנטרה?

תכנית הלימודים בקורס טנטרה היא עשירה ומגוונת במיוחד, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים אודות תורה ודרך חיים זו, כמו גם התנסות מעשית חווייתית מפתחת, מעשירה ומהנה בתרגולי טנטרה.

אמנם נושאי הלימוד המדויקים משתנים בין הסדנאות והקורסים בתחום, ובכל מכללה או מוסד לימודים מתרכזים בנושאי לימוד שונים, אך פעמים רבות כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: ההיסטוריה של הטנטרה והתפתחותה, מהי טנטרה, עיסוי טנטרי, מדיטציה טנטרית, יוגה טנטרית, נשימה מודעת, טנטרה וטיפול, קידוש הגוף על ידי מגע, טנטרה ומיניות, מיומנויות וטכניקות לשחרור האנרגיה המינית, מיומנויות וטכניקות לשחרור הנפש, מיניות ורוחניות והחיבור ביניהן, מיקוד תשומת הלב בחושים ובתחושות הגוף, טנטרה ומדיטציה, פיתוח תחושת הנשיות והגבריות, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים, ומספקים לתלמידים חוויה ייחודית, מפתחת ומעצימה.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס טנטרה?

בוגרי קורס טנטרה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס טנטרה?

אם אתם מתעניינים בלימודי הטנטרה, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי העצמה אישית, אשר רואים בכל אדם את הפן האינדיבידואלי שלו, שהופך אותו למיוחד בפני עצמו ומבדיל אותו מאחרים. בצורה כזו יוכלו התלמידים ליישם את התיאוריות השונות על עצמם, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולעזור לאחרים לממש את עצמם גם כן.

תחום לימודים נוסף יכול להיות קורס רייקי, אשר מתמקד ביכולת הטיפול המתבצעת על ידי מגע. קורס זה הינו מעניין ביותר, שכן הוא רואה באדם יצור שיש לו יכולות טיפול באמצעות כוחות הקיימים בתוכו ולא בתרופות פרמצבטיות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎