קורס יהדות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס יהדות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יהדות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יהדות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי יהדות

אם אתם רוצים לגלות את מסתריה של התרבות והדת היהודית - לצלול אל עולם המקרא, להכיר את ספרי הקבלה, ללמוד את ההיסטוריה היהודית, לטעום מחוכמת הפילוספיה היהודית או להכיר את הנושא המרתק של הפסיכולוגיה היהודית - קורס יהדות יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. 

לימודי יהדות הופכים פופולארים במיוחד בשנים האחרונות - שכן גם קהל חילוני החל לנהור בהמוניו ללימודים מרתקים ומלאי חוכמה אלו. מגוון הקורסים בתחום היהדות הוא רב - וכל אחד ואחת יכולים למצוא את הקורס המתאים להם. לצד קורס יהדות תוכלו ליהנות גם מלימודי תואר ראשון ביהדות או לימודי תעודה ביהדות (קורס טוענים רבניים, קורס רבנות וכו'). בואו לקרוא עוד על לימודי יהדות במכללות המובילות. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יהדות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יהדות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס יהדות

קורס יהדות מציע לכם הזדמנות פז להכיר את עולמה המופלא של היהדות על מגוון פניה: על ההיסטוריה המפוארת שלה, תרבותה העתיקה והמודרנית, הפילוסופיה מלאת החוכמה הטמונה בה - ושלל יצירותיה - החל מהתנ"ך והקבלה וכלה בהלכות של ימינו.

הלימודים בקורס יהדות נועדו, בעיקר, להעשרה אישית מרתקת. קיימים קורסים רבים ליהדות - חלקם מתרכזים בנושא ספציפי (כגון קורס קבלה או קורס פסיכולוגיה יהודית, לדוגמא), וחלקם הינם כלליים יותר ונוגעים בשלל פניה של התרבות והדת היהודית, כך שכל אחד יכול למצוא את מבוקשו מתוך המגוון העצום של קורסי היהדות.

למי מיועד קורס יהדות?

לימודי יהדות מיועדים לכל המתעניינים בעולמה המרתק והעשיר של היהדות - בין אם אתם מתעניינים בלימודי היסטוריה יהודית, לימודי פילוספיה יהודית, לימודי מקרא, לימודי קבלה - או כל תחום אחר בעולם היהדות - תוכלו למצוא קורס העשרה המתאים לכם.  לימודים בקורס יהדות מתאימים במיוחד למורים ועובדי מדינה - היכולים ללמוד רבים מקורסים אלו לגמול השתלמות. 

לימודי תעודה במקצועות היהדות וההלכה (כגון קורס סופרי סת"ם, קורס טוענים רבניים, קורס משגיחי כשרות וכו'), לעומת זאת, מיועדים, בד"כ, רק לציבור הדתי והחרדי - המעוניין לקבל הכשרה מקצועית לעבודה בתחום. 

מה תנאי הקבלה לקורס יהדות?

קורס יהדות להעשרה אישית אינו מציב, בדרך כלל, כל תנאי קבלה בפניי המועמדים - וכל המעוניין מוזמן לבוא וליהנות מהלימודים המרתקים והמעשירים. יחד עם זאת, חלק מהקורסים בתחום פונים לקהלי יעד ספציפיים - כגון לימודי יהדות לציבור הדתי והחרדי, קורס יהדות לחילוניים, קורס יהדות לנשים, קורס יהדות לילדים ונוער, קורס יהדות לגמול השתלמות למורים ועובדי מדינה ועוד. הקבלה לקורסים אלו מיועדת, כמובן, לנמנים על קהל היעד הספציפי. 

מה משך הלימודים לקורס יהדות?

כאמור, קיים מגוון אדיר של קורסי יהדות - ומשך הלימודים משתנה, כמובן, בין קורס אחד למשנהו, בהתאם למטרותיו ואופיו של כל קורס. מרבית קורסי ההעשרה ביהדות נמשכים חודשים אחדים (בדרך כלל בין חודשיים לחמישה חודשים). תואר ראשון ביהדות, לעומת זאת, נמשך שלוש שנים.

כיוון שחלק ניכר מקורסי היהדות מיועד לאנשים עובדים, רבות מהמכללות בתחום מציעות ללימודים בשעות אחה"צ והערב (או בימי שישי בבוקר) כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה תוכלו ליהנות מלימודים מעשירים אלו בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר. 

מה נושאי הלימודים לקורס יהדות?

תכנית הלימודים בקורסי היהדות השונים הינה עשירה עד מאד - ופותחת בפני התלמידים צוהר לעולמה המרתק של הדת היהודית על מאפייניה ההיסטוריים, הפילוסופיים, הדתיים והתרבותיים השונים. חלק מהקורסים בתחום הינם כלליים - ועל כן תלמידיהם זוכים רק ל"טעימה" קטנה מכל תחום, ואילו קורסים אחרים בתחום מתמקדים בנושא ספציפי - כגון קורס היסטוריה יהודית, קורס פילוסופיה יהודית, קורס פסיכולוגיה יהודית, קורס מקרא, קורס קבלה וכיו"ב, ועל כן נושאי הלימוד המדויקים משתנים בין קורס אחד למשנהו - בהתאם למאפייניו ומטרותיו. 

חלק מהקורסים בתחום כוללים לא רק לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, אלא גם שלל התנסויות מעשיות מעשירות ומפתחות - דוגמת סיורים מקצועיים באתרים ארכיאולוגיים רלוונטיים, בבתי כנסת, וביישוביים דתיים וחרדיים ברחבי הארץ. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס יהדות?

בוגרי קורס יהדות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎