קורס מיינדפולנס

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי מיינדפולנס

אם אתם מרגישים שלוח הזמנים הצפוף מעמיס עליכם, אם אתם מתקשים לפנות זמן איכות לעצמכם, ואם אתם מעוניינים להכיר טכניקה מתקדמת ומעשירה שתסייע לכם להגיע לאיזון פיזי ונפשי - קורס מיינדפולנס עשוי לענות על כל שאיפותיכם. מיינדפולנס, או באנגלית - mindfulness, המוכר גם בשם "מודעות קשובה", מתמקד בתרגול טכניקות מדיטציה ייחודיות, התורמות לעלייה ביכולת הריכוז, להפחתת המתחים ולמיקוד תשומת הלב. תרגילי מדיטציית המיינדפולנס, יסייעו לכם להכיר את עצמכם טוב יותר, ירגיעו וימקדו אתכם ויאפשרו לכם לשפר את יחסיכם עם הסובבים אתכם. היתרונות האישים והחברתיים הטמונים במודעות הקשובה הינם רבים ומגוונים, כך שכל שכבות האוכלוסיה יכולות להנות מטכניקה חדשנית זו ולהפיק ממנה תועלת.

קורס מיינדפולנס במכללות, יעניק לכם את מירב הכלים והמיומנויות לתרגול טכניקה ייחודית זו, כמו גם לפיתוח קריירה כמאמנים בתחום. הכשרה מעמיקה זו, תסייע לכם בכל מישורי החיים, בין אם תבחרו לעסוק בתחום כמאמנים, ובין אם תחליטו ליישם את השיטה על מנת להתמודד עם אתגרים וקשיים בחייכם. אז אם אתם מעוניינים להכיר שיטה שתפתח בפניכם צוהר אל עולמות חדשים ומרתקים, ואף תאפשר לכם לסייע לאחרים להגיע לחיי שלווה ורוגע, בואו לקרוא אודות לימודי מיינדפולנס במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מיינדפולנס?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מיינדפולנס?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מיינדפולנס - קשיבות

מקורה של שיטת המיינדפולנס בתורת הבודהזים, ובדומה לסוגי מדיטציה אחרים, היא מעודדת התבוננות פנימית, היעדר שיפוטיות וקבלה עצמית. המודעות הקשובה, אותה שואפים המתאמנים לתרגל, מביאה לתחושת העצמה, ומאפשרת התמקדות בהווה ובחוויות חיוביות. שיטה זו גורסת כי לקשר בין הגוף לנפש השפעה עצומה על אורח חיינו, וכי יישום תרגילי מדיטציה ייעודיים יכול להעלות משמעותית את איכות החיים, להביא להפחתת מתחים ולסייע בהתמודדות עם מכשולים ואתגרים.

במסגרת קורס מיינדפולנס (הנקרא לעיתים קורס קשיבות), תינתן לכם ההזדמנות להשתתף בחוויה משמעותית ועוצמתית, שתקנה לכם לא רק ידע תיאורטי נרחב ומעמיק, אלא גם יכולות מעשיות שיאפשרו לכם לעסוק באופן מקצועי בתחום. במהלך הלימודים תרכשו כלים שיסייעו לכם להגיע לאיזון נפשי, כך שתוכלו להעניק מהידע שתצברו למתאמנים העתידיים שלכם.
קורס מיינדפולנס
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס מיינדפולנס - קשיבות?

לימודי מיינדפולנס מיועדים לעוסקים בתחומי התרפיה והרפואה המשלימה, פסיכולוגים, מטפלים באמנות, עובדים סוציאליים, העוסקים בענפי האימון השונים ומרפאים בעיסוק. כמו כן, יתאים הקורס לכל המעוניינים ללמוד שיטת תרגול מדיטציה ייחודית, ולקבל הכשרה מעמיקה בתחום.

מה תנאי הקבלה לקורס מיינדפולנס - קשיבות?

במרבית המקרים, דורשים לימודי מיינדפולנס ידע קודם בתחום הטיפול על ענפיו השונים. בחלק מהמקרים, ומעבר לתנאי קבלה בסיסי זה, נדרשים המועמדים לקבלה לקורס לעבור יום מיון או ראיון אישי מול ועדת קבלה, המסווג את רמתם ובודק את התאמתם לעיסוק בתחום מאתגר זה.

מכיוון שחלק גדול מן המקורות, המאמרים והחומרים איתם תעבדו במהלך הלימודים, הינם בשפה האנגלית, מומלץ בחום לאחוז בידע בסיסי ומעלה בשפה. במידה ואתם חוששים שמא רמת האנגלית שלכם אינה מספיקה, על מנת להשתלב בלימודים איכותיים אלו, ודאי תשמחו לגלות כי מכללות רבות ברחבי הארץ, מציעות קורסי אנגלית מיפים ומעמיקים במגוון רמות, שיסייעו לכם לשפר את אוצר המילים שלכם, ויעניקו לכם כלים מקצועיים לקריאה וכתיבה אקדמיים בשפה זו.
קורס מיינדפולנס
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס מיינדפולנס - קשיבות?

קורסי מיינדפולנס מוצעים במגוון רמות, כך שכל אחד מכם יוכל למצוא את המענה המתאים לו בהתאם לידע שברשותו ולרמה אליה סווג. ההכשרה במסגרת קורס מיינדפולנס למתחילים הינה קצרה יחסית, וכוללת במרבית המכללות בין 5 ל- 10 מפגשים הנפרשים על פני בין 25 ל- 50 שעות לימוד אקדמיות.  אם אתם חוששים שמא תתקשו להשתלב בלימודים מרתקים אלו, מפאת חוסר זמן או לוח זמנים עמוס במיוחד - הסירו דאגה מליבכם. רוב המכללות מציעות לימודי מודעות קשובה במתכונת ערב, המתקיימים בין פעם לפעמיים בשבוע.

מה תכנית הלימודים לקורס מיינדפולנס - קשיבות?

תכנית הלימודים בקורס Mindfulness הינה מעשירה ומפתחת, ומשלבת שלל תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות, לצד תרגולים, התנסויות וסדנאות. לימודי מיינדפולנס מועברים על ידי מומחים עתירי ניסיון, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הקורס הם אוחזים במלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בעבודה בתחום.

בין נושאי הלימוד: מהי קשיבות?, טיפול קוגניטיבי MBCT, פיתוח מיומנויות הקשבה, סוגי מדיטציה, תרגילי נשימות, התמודדות עם חרדה ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס מיינדפולנס - קשיבות?

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בשיעורי והשלמת המטלות בהתאם לתכנית הלימודים, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.
מודעה
מחפש קורס מיינדפולנס?
מחפש קורס מיינדפולנס?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה