קורס קסמים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס קסמים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קסמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קסמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי קסמים

שנה חדשה דופקת בדלת והחלטה חשובה מבצבצת לה: כיצד למלא את שעות הפנאי ובאלו תכנים? חוגים, קורסים או סדנאות הם רעיון נפלא. והפעם - לימוד קסמים! הלימודים אינם שונים מלימודי תיאטרון, אך ממוקדים, קצרים ועוסקים בעיקר בתחום הקוסמות. 

בין אם מדובר בהעשרה וכייף לילדים קטנים אשר רוצים ללמוד לעשות קסמים ולהיות מסמר הערב  ובין אם מדובר באנשים מבוגרים אשר רוצים לפתח תחביב ישן - חדש, להגשים חלום ולהיות קוסמים או להתמקצע בדרך קדימה לעבר עולם הקוסמים המופלא, קורס קסמים הוא נקודת זינוק נהדרת.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קסמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קסמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על לימודי קסמים

קורס לימוד קסמים, המתקיים בכל רחבי הארץ קיים בכל הרמות ולכל הגילאים. לרשותכם סדנת לימוד קסמים לילדים ונוער, סדנת לימוד קסמים למבוגרים, סדנת לימוד קסמים ליום הולדת ועוד - על פי בקשה. כאשר בוחרים סדנת לימוד קסמים מדובר לרוב במפגש חד פעמי (הנמשך לכל היותר פעם - פעמיים נוספות), אך קורס קסמים יימשך מספר פעמים.

הלומדים צריכים להיות בעלי זיקה לתחום התיאטרון והמשחק, משום שנדרש מהם לעמוד מול קהל בין אם הוא של מבוגרים או של צעירים. חיידק הבמה עשוי לסייע לאוהבים את התחום באופן שייתן להם לבטא את עצמם תוך שימוש במיומנויות שנועדו לשם סקרון הקהל, השארתו מרוכז וכל זאת תוך שימוש בקסמים ובאביזרים שיעזרו לקוסם להשיג את מטרתו.

מה לומדים בסדנאות לימוד קסמים?

המחשבה הראשונה העולה בראש היא שלהיות קוסם זה דבר ממש קשה ובלתי אפשרי. אך נגלה לכם בסוד שעם תרגול ורצון עז גם אתם תוכלו להגשים חלום.

קורס לימוד קסמים מועבר לכם על ידי קוסם מקצועי ומלמד אתכם מגוון רחב של קסמים - קלפים, טלפתיה, העלמות, אחיזת עיניים ועוד, החל מהקסם הפשוט אל זה המורכב יותר.

במהלך הקורס תקבלו את הידע הדרוש לכם להפוך לקוסמים מרתקים, ומלאי מסתורין. מתכונת הקורס נסובה סביב הקניית מיומנויות הקשורות לזריזות ידיים, חשיבה מהירה, טלפתיה, ועוד תכונות חשובות המקנות לקוסם את היכולת לבצע את הקסמים בשתף ובביטחון.

היכן ניתן לרכוש ציוד?

ראשית, לא חייב להיות לכם ציוד קוסמים מיוחד כדי להיות קוסמים, יחד עם זאת, מרבית קורסי קסמים או סדנאות קסמים מציעים לכם כחלק מהעסקה גם ציוד. בנוסף, באם תרצו להתקדם ולרכוש ציוד לקסמים מתקדמים יותר, תוכלו לעשות זאת בחנויות הצוכרות ציוד לקוסמים ונמצאות ברחבי הארץ ואפילו און ליין.

אז בין אם אתם רוצים להעביר מופע קסמים מרתק ולהיות כוכבי הכיתה, ובין אם אתם חולמים להיות קוסמים מקצועיים, לעמוד על במה ולגרום לקהל להגיד "וואו", לפעור פיהם ועיניהם בתדהמה ולמחוא מחיאות כפיים סוערות, קורס קסמים או סדנת לימוד קסמים יכולים להיות מקום מעולה להתחיל בו!

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לסדנאות לימוד קסמים?

במידה והתלהבתם מהרעיון להיות קוסמים, כנראה שאתם באמת אוהבים להופיע. במידה ותחום הקסמים אינו "קוסם" לכם, ייתכן ותרצו להרחיב את הידע הקיים במסגרת לימודי משחק. במהלך הלימודים תשתתפו בקורסים של מודעות עצמית, תופיעו בפרוייקטים שונים הקשורים הן לתחום התיאטרון והטלויזיה.

תחום אחר, הינו לימודי תסריטאות, אשר מתאים לאנשים אשר העמידה בקדמת הבמה אינה זו שמושכת אותם, אלא העבודה מאחורי הקלעים. לימודים אלה הינם מעניינים במיוחד וכוללים התייחסות מקיפה לאופן שבו תסריט בנוי, מה התימות המרכזיות שצריכות להיות כלולות בו וקורסים שעוסקים בשיווק עצמי, כי בסופו של דבר לא ניתן להתקיים משמירת התסריטים שכתבתם במגירה הפרטית שלכם.

כמו כן, לימודי אסטרולוגיה, הינו תחום בעל מסורת של שנים. הלימודים מתמקדים בהבנת גלגל המזלות לעומק וביכולת ליצור תחזית אישית לכל אדם - בהתאם למזל שלו. הלימודים מאתגרים וניתן למוא עבודה רבה בתחום שכן, מי לא רוצה לדעת מה צופן לו העתיד.

במה עוסקים בוגרי סדנאות לימוד קסמים?

במידה וסיימתם את לימודי הקוסמות, תוכלו למצוא עבודה במספר מסגרות. אפשרות אחת היא לעבוד בקוסמים אשר אחראים על הפעלות ימי הולדת. הורים רבים אינם אוהבים להתעסק בהכנות ליומולדת ומעדיפים לשכור את שירותיו של מפעיל יומולדת, שיביא את כל האבזור והמשחקים.

כמו כן, קיימים גם ערבי צוות ומסיבות רווקות למבוגרים אשר אוהבים לצפות בקסמים. כך שהצעות העבודה לא מאחרות לבוא, בעת שסיימתם את לימודיכם. חשוב אבל לקחת בחשבון, שקיימים הרבה קוסמים בתחום ועל כן יש צורך להשקיע בשייוק ופרסום באמצעי המדיה השונים (באינטרנט בכלל ופרט, בפייסבוק).
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎