קורס קלפי טארוט

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי קלפי טארוט

אם אתם נמשכים לתחום המיסטי ורוצים לדעת לקרוא בקלפי טארוט ולסייע לאנשים להתמודד עם דילמות וקשיים - קורס קריאה בקלפי טארוט יכול להיות הקורס עבורכם. הקורס מעניק הכשרה מקיפה בעולם הטרוט.

לרוב, קיימים אנשים רבים המשלבים את התחום של קלפי הטארוט יחד עם לימודי פסיכולוגיה, שכן גם בתחום זה קיימת דרישה גבוהה לאינטואיציה חזקה. גם אם אינכם מאמינים בהכרח ביכולת הניבוי של הטארו, תוכלו להשתמש בהם ככלי להתפתחות אישית ורוחנית באמצעות אינרופרספקטיבה, בחינה של מרכיבי האישיות, הדילמות ועוד. בואו לקרוא עוד על קורסים לקריאה בטארוט.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קלפי טארוט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קלפי טארוט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על קורס קריאה בקלפי טארוט 

קלפי הטארוט הם קלפים שזוכים לעניין מרובה כבר אלפי שנים - הם נפוצים מאז המאה החמש עשרה ויש להם יכולות מיסטיות ופסיכולוגיות רבות. רבים מאמינים ביכולתם של קלפי הטארוט לחזות את העתיד והם כלי ניבוי פופולרי. מקורה של המילה "טארוט" הוא במילה "רוטציה" ( Rotation).

"רוטה" הוא גלגל. בחפיסת הקלפים יש 78 קלפי טארוט שמייצגים 78 הוויות שונות. קיימות חלוקות שונות לקלפי הטארוט. מקובל לחלק את רובם ליסודות אש, אדמה, מים ואוויר.
קלפי הטארוט השונים מייצגים טיפוסים בסיסיים שונים כגון 'האוהבים', 'הנזיר' ועוד טיפוסים שהם חלק מהנסיון המצטבר של הגזע האנושי ונמצאים בתת המודע של כולנו.

הפסיכולוג הנודע קארל יונג העניק לקלפי הטארוט התייחסות רבה. פסיכולוגים רבים נעזרו בקלפים היה הפסיכולוג הראשון שייחס חשיבות לקלפי הטארוט אך רבים נוספים עשו שימוש בקלפים כדי לאבחן את המטופלים ולדובב אותם על מצבם ותחושותיהם.

קורס קלפי טארוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס קלפי טארוט?

תכנית הלימודים משתנה ממוסד למוסד, עם זאת מרבית המוסדות מעניקים היכרות מעמיקה עם 78 הקלפים השונים בחבילת הטארוט ומלמדים כיצד לבצע קריאות בקלפים. תכנים נוספים ומשתנים שתוכלו ללמוד במסגרת לימודי קלפי טארוט: - כיצד לשאול נכון שאלות במהלך קריאות טארוט - כיצד להתנהל בצורה נכונה עם ה'מטופל' או המתייעץ בטארוט - העמקה בתחום הפסיכולוגיה והמיתולוגיה היוונית וכיצד הם משתקפים בקלפי הטארוט. - קריאה קלטית - קריאת ניתוח מורכבת בתחומים מסויימים בחיים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס קלפי טארוט?

באופן כללי, חשוב שתדעו כי קורס זה הינו מיועד לקהל הרחב, וממוען בראש ובראשונה לאנשים אשר רואים עצמם כבעלי אינטואיציה חזקה.
קורס קלפי טארוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשריות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס קלפי טארוט?

באופן כללי, חשוב שתדעו כי קיימים תחומי לימוד דומים במיוחד לתחום קלפי הטארוט. כך לדוגמא, לימודי אסטרולוגיה אשר עוזר לאנשים הרוצים לחזות את עתידם לגלות מה צופן להם העתיד.

לימודי גרפולוגיה הינם תחום לימודים נוסף אשר גם הוא עוסק בניתוח אופי האדם, אך כאן הניתוח מתבצע בהתאם לצורת הכתב של האדם. 

במה עוסקים בוגרי קורס קלפי טארוט?

בסיום הלימודים, תוכלו לפתוח קליניקות פרטיות משלכם, ולהציע לקהל הרחב להגיע אליכם לטיפול ואבחון. בנוסף, בסיום הלימודים תוכלו לעבוד בדוכנים שונים בקניונים ובצורה כזו להיחשף לסוגי אופי שונים של אנשים.
מודעה
מחפש קורס קלפי טארוט?
מחפש קורס קלפי טארוט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה