למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך?

נמצאו עבורך 11 מוסדות לימודים:

קהל היעד ללימודי חינוך והוראה במכללות

המורים שלנו כנראה הם האנשים המתאימים ביותר להוראה אך מה עושה אותם כאלו?, האם זה האופן שבו הם מדברים מול הכיתה, האופן שבו הם מייצגים את עצמם, הדיבור, ההליכה, התקשורת והזיקה לתלמידים?. להיות מורה זה סוג של שליחות כמו להיות רופא או עורך דין. אם אתם מחפשים כסף גדול, לימודי חינוך לא יתאימו לכם למרות שבשנים האחרונות חלה עלייה בכמות גברים בפקולטה לחינוך, דבר המעיד על עלייה ברמתו של התחום ובשכר המוצע בשוק. לימודי חינוך יסייעו לכם להשתלב בשלל מסגרות חינוכיות כגון בתי ספר יסודיים, חטיבות הביניים, תיכונים, גני ילדים, פנימיות ועוד. תואר ראשון בחינוך מתאים לאנשים שאוהבים להדריך ולייעץ. כמו כן יתאים לאנשים שיש לם זיקה טובה לילדים ובני נוער.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים לימודי חינוך לתואר ראשון? - להיות מורה זו שליחות 

למי מתאים לימודי חינוך? - בראייה רחבה זה יכול להתאים לכולם כל עוד הם עומדים בדרישות של מקצוע. המועמדים ללימודי חינוך צריכים להיות בעלי בטחון בדיבור מול קהל, להחזיק בידע רב, תקשורת טובה עם ילדים ובני נוער, סבלנות ויכולת הקשבה. כמו כן בעידן שבו הטכנולוגיה שולטת והמידע זמין לכל המבקש באינטרנט, על המחנכים להיות מעורים בכל הקשור לאינטרנט, טכנולוגיות למידה, ידע במחשבים ובשפה האנגלית. המורים היום מצופים להכיר ולדעת יותר ממה שהתלמיד יודע למרות שבפועל אין זה המצב. על המורים לשלב טכנולוגיות מתקדמות במהלך תהליכי הלמידה.

למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי חינוך לתואר ראשון - למה כדאי ולמי מתאים

האם כדאי לי ללמוד חינוך?, זו שאלה שעולה הרבה לפני התלבטות ללימודי תואר ראשון. לימודי חינוך מקנים ידע נרחב בהתפתחות הילד, פסיכולוגיה התפתחותית, ייעוץ חינוכי, תהליכים חברתיים, חינוך מיוחד ועוד. כמו כן תוכלו למצוא לימודי חינוך בשילוב תעודת הוראה כשלא כל התארים לחינוך מקנים לכם תעודת הוראה. אקדמאיים רבים המסיימים תואר ראשון ומעוניינים להשתלב במערכת החינוך, פונים להסבת אקדמאיים להוראה. ההסבה נמשכת כשנה ובסיומה מקבלים הבוגרים תעודה המאפשרת להם להורות במערכת החינוך בתחום שלהם כגון לימודי תקשורת, לימודי ספרות, לימודי אנגלית ועוד. לימודי חינוך לתואר ראשון יקנו לכם כלים מעשיים ותאורטיים בכל הקשור לעבודה בתחום החינוך.

לימודי חינוך לא מתאימים לכל אחד - זיקה לחינוך 

לימודי חינוך הם לימודים הומניים להבדיל מלימודים ריאליים כגון לימודי כלכלה או לימודי הנדסת חשמל. לכן חשוב שתחזיקו בזיקה ללימודי מדעי החברה ותאהבו את תחום המחקר. חלק מלימודי חינוך תלמדו כמו בכל תואר ראשון לימודי סטטיסטיקה, שימוש בשיטות מחקר ועוד. כמו כן בוגרי לימודי חינוך לתואר ראשון יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בחינוך תוך כדי התמחות כדוגמת ייעוץ חינוכי, חינוך סביבתי, חינוך מיוחד, תקשוב ולמידה ועוד. לימודי תואר שני בחינוך יתאימו עבור אלו שמחפשים להתמקצע ולהרחיב את ידיעותיהם בתחום החינוך. החשיבות שלכם ככוח אדם עולה ככל שאתם מחזיקים ביותר ידע. ידע הוא כוח.

למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי חינוך? - שוק הלימודים נרחב

למי מתאים לימודי חינוך? - במיה ותעמדו בדרישות הקבלה תוכלו להתחיל את הלימודים שנמשכים 3 - 4 שנים. דרישות הקבלה ללימודי חינוך בדרך כלל ציון בבחינה הפסיכומטרית ותעודת בגרות מלאה כאשר היום בשוק הלימודים אפשר בהחלט למצוא מוסד לימודים אשר מקנה לימודי תואר ראשון בחינוך ללא פסיכומטרי אך קיים דגש על ממוצע ציוני תעודת הבגרות. לימודי תואר שני בחינוך הם בהתאם לדרישות המוסד כאשר ככלל מסתכלים על ממוצע ציוני תואר ראשון, ריאיון אישי והמלצות. אם אתם חושבים שאתם מתאימים ללימודי חינוך, בידקו מול מספר מוסדות לימודי תנאי קבלה, תוכנית לימודים והכוונה תעסוקתית בסיום הלימודים.

למי מתאים ללמוד חינוך? - הגדירו את מטרת הלימודים

לימודי חינוך לתואר ראשון שמו את מושג החינוך והגדירו אותו מחדש. חינוך מגיע לא רק מההורים ומהסביבה אך גם תוך כדי התפתחות חברתית, קוגניטיבית ורגשית. לא סתם סטודנטים ללימודי חינוך עוברים קורס במשחקי חינוך. אותם משחקים מפתחים את היכולות המוטוריות של הילדים הרגשיות שלהם. כמו כן לומדים הסטודנטים גישות שונות בחינוך. בוגרי תואר ראשון לחינוך יוכלו להמשיך ללימודים בחו"ל ולגבש את עצמם מחדש כאנשי הוראה.

לימודי חינוך לתואר - מתאים גם בדו חוגי

לימודי חינוך מחזקים את תחום החינוך כתחום עצמאי ונדרש. יחד עם זאת תמצאו מוסדות לימוד אשר מעניקים מסלולים דו חוגיים ומאפשרים שילוב לימודי חינוך עם מסלול נוסף כגון פסיכולוגיה, כלכלה וניהול. לימודי חינוך מקדמים את מערכת החינוך ומשרד החינוך רואה בבוגרי תואר בחינוך כנכס שיש להשקיע בו. אם גם אתם תוהים האם לימודי חינוך מתאימים לכם, מומלץ שתבדקו אפשרויות תעסוקה בסיום הלימודים ועשו סקר שוק בנושא. כמו כן שוק העבודה בתחום החינוך יאפשר לכם עבודה גמישה עם שעות נוחות. תחום החינוך בהחלט יתאים להורים שמחפשים תחום שישתלב עם הילדים. כמו כן חשוב להדגיש כי לימודי חינוך לא יתאימו לאנשים עובדים שכן לא קיימת כמעט מסגרת לימודי חינוך בלימודי ערב.

לימודי חינוך מתאימים לקהל בכל הארץ - המכללות בפריסה ארצית

לימודי חינוך יתאימו לכל תושבי הארץ, שכן מוסדות לימוד רבים מציעים בתי ספר ופקולטות לחינוך בין כותליהן. פרט לאוניברסיטאות שמציעות מסלול חינוך, תמצאו גם מכללות רבות שרמת הלימודים בהם לא נופלת. כך בחיפה תמצאו את מכללת גורדון לחינוך, מכללת אורנים לחינוך בקריית טבעון, מכללת עמק יזרעאל ועוד. בתל אביב שוכנות מכללת לוינסקי לחינוך ומכללת סמינר הקיבוצים ועוד רבות אחרות שמציעות לימודי חינוך כגון המרכז ללימודים אקדמאיים באור יהודה ובדרום תמצאו מכללות כגון מכללת אשקלון, מכללת קיי בבאר שבע ומכללת הרצוג בירושלים. לימודי חינוך מוצעים גם במסגרת תעודת הוראה.
מודעה
מחפש למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך??
מחפש למי כדאי ללמוד תואר ראשון או שני בחינוך??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ראשון לציון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה