המרכז ללימודים אקדמיים

בית הספר לחינוך - תואר ראשון ותואר שני בחינוך

המרכז ללימודים אקדמיים

בית הספר לחינוך - תואר ראשון ותואר שני בחינוך

המרכז ללימודים אקדמיים מקיים לימודי חינוך אקדמיים במסגרת בית ספר לחינוך הפועל במכללה מציע מגוון מסלולי לימודים בחינוך - תואר ראשון ותואר שני.

החלה ההרשמה למחזורים יוני ואוקטובר.

מידע נוסף אודות המכללה

לימודי חינוך בבית הספר לחינוך של המרכז ללימודים אקדמיים הם לימודים איכותיים וברמה גבוהה השואפים להכשיר אנשי חינוך מיומנים ומומחים בעלי ידע, כלים ומיומנויות שיוכלו להשתלב במערכת החינוך בישראל ולתרום לטיפוחה וקידומה. בית הספר מציע תוכניות לימודים חדשניות, עדכניות, רב תחומיות, יישומיות ורחבות היקף שיכשירו את הסטודנטים כאנשי חינוך בעלי ערך מוסף.

כדאי לדעת - ניתן להתחיל ללמוד במועדים הבאים:

תואר שני בחינוך אוקטובר ויוני
תואר ראשון בחינוך - אוקטובר ופברואר

סטודנטים שישתלבו בביה"ס לחינוך של המרכז ללימודים אקדמיים ייהנו לא רק מכל הנ"ל אלא גם מלימודים במוסד מודרני, עם מתקני לימוד מתקדמים, המבטיח תנאי לימוד אופטימלים לסטודנטים שייהנו גם מיחס חם וליווי אישי מסגל המרצים המצויינים המלמד במכללה. יתרון בולט נוסף של לימודי חינוך לתואר ראשון ושני בביה"ס לחינוך של המרכז ללימודים אקדמיים הוא ייחודם של הלימודים - החוג לחינוך, ששם לו למטרה להצמיח דור חדש של אנשי מקצוע, בוגרים בעלי ידע אקדמי כללי בתחום החינוך, התרבות והחברה, ולספק מענה לדרישה מהמגזר האזרחי, המגזר הציבורי והמגזר העסקי לקליטת עובדים חדשים, משכילים ומיומנים, ניסח את תוכניות הלימודים סביב שני נושאים מרכזיים ייחודיים - האחד חברה וקהילה והשני תרבות ופנאי - שני תחומים בהם יש פיתוח מואץ וביקוש רב לאנשי מקצוע מומחים. 

תחומי לימוד נוספים בהמרכז ללימודים אקדמיים