המרכז ללימודים אקדמיים

לימודי תואר ראשון BA במנהל עסקים במסלול יזמות

המרכז ללימודים אקדמיים

תואר ראשון BA במנהל עסקים במסלול יזמות

המל"א - המרכז ללימודים אקדמיים - מציע לכם מסלול לימודים ייחודי לתואר ראשון BA במנהל עסקים במסלול יזמות. אם אתם בעלי VIBE יזמי, בעלי סקרנות ומוטיבציה, אם יש לכם חלום או רעיון שתמיד רציתם להגשים, ובעיקר אם אתם מבינים שאתם נמצאים בתקופה הנכונה ובמקום הנכון, מקומכם במל"א!

הלימודים מתקיימים באור יהודה. 

מידע כללי

תכנית הלימוד ביזמות נבנתה במטרה להקנות "ארגז כלים" מקצועי לניהול סטארטאפים ושמה דגש נרחב על פרקטיות ויישומיות בדמות ניתוחי אירועים של סטאראפים וחברות אמיתיות, הרצאות אורח של סטאראפיסטים  ויזמים , כמו גם הקמת מיזמים בפועל.

הסטודנטים בתוכנית יחוו את האקוסיסטם של עולם היזמות, ירכשו מיומנויות של יצירתיות, יכולת אילתור, כושר המצאה ומהירות תגובה וזאת לצד יכולת ניהולית מוכחת בהקמת וניהול סטארטאפים.  בנוסף, ייהנו הסטודנטים מהאפשרות להצטרף ל- HUB-מלא - חממת היזמות הטכנולוגית של מל"א.

כמו כן, לצד התכנים האקדמיים ייהנו הסטודנטים הלומדים מתוכנית ה- Career Booster – סדרת קורסי בחירה המקנים לסטודנטים תעודות מקצועיות כבר במהלך השנה השנייה ללימודים, דבר המאפשר השתלבות מהירה בשוק העבודה. בין הקורסים המוצעים: פיתוח הדרכה בארגונים, ניהול דיגיטל, יזמות נדל"ן, ניהול חווית לקוח ועוד.  

תנאי קבלה

  • זכאות לתעודת בגרות בממוצע משוקלל של 85 לפחות.
  • בעלי תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית, השקולה לתעודת בגרות, בממוצע משוקלל 85 ומעלה.
  • נרשם מעל גיל 30 אשר אינו זכאי לבגרות או אינו עומד בממוצע הנדרש, חייב במכינת 30+.

היקף הלימודים

הלימודים נמשכים כשלוש שנים. היקף הלימודים בתוכנית לתואר ראשון במנהל עסקים במסלול יזמות עומד על 120 נקודות זכות.

לימודי ליבה - 72 נ"ז - קורסי ניהול המקיפים את עולם התוכן של המנהל בתחומי משאבי אנוש, משפט, מערכות מידע, מימון, חשבונאות ושיטות מחקר.

לימודי יזמות - 21 נ"ז - קורסי העמקה בתחום היזמות כחלק מלימודי המסלול בתואר. 

לימודי חטיבת ניהול מותגים - 21 נ"ז.

פרויקט – 6 נ"ז - בסיום הלימודים יידרש הסטודנט להפגין את מגוון הכישורים והידע האקדמי שרכש באמצעות עבודת גמר, שבה יבחן בעיה עסקית המשפיעה על המגזר העסקי ככלל או על ענף ספציפי בפרט, תוך מתן המלצות לפתרון הבעיה.  

תכנית הלימודים

בין נושאי הלימוד: היבטים פיננסיים בעולם היזמות הדיגיטלי, אסטרטגיה עסקית בעולם הדיגיטלי, ניהול מותג אישי, היבטים פיננסיים בעולם היזמות הדיגיטלי, ניהול ושיווק מותג ארגוני, ניהול מותגים בינלאומי
תחומי לימוד נוספים בהמרכז ללימודים אקדמיים