קורס היפנוט

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי היפנוזה במכללות

היפנוזה זה מצב של סוגסטיה עצמית, שבו אדם עובר שינויים במגוון של תחושות, בקוגניציה, בתהליכים רגשיים ומחשבתיים, תפיסה, תהליכים פיזיולוגיים ועוד. האדם למעשה נמצא במצב בו הוא נשלט על ידי המהפנט לטובת שיכוך טראומות, הגברת מודעות, שיכוך כאבים, טיפול בזיכרונות ועוד.

לימודי היפנוזה מיועדים לרופאים ופסיכולוגים מוסמכים בלבד. למעשה ההיפנוזה משמשת ככלי טיפולי ומחקרי מוכר לטובת טיפול רפואי ופסיכולוגי. במהלך לימודי היפנוזה תיחשפו למגוון תכנים עיוניים ומעשיים תוך כדי הבנת תהליך ההיפנוזה, תאוריות, אתיקה ועוד. כיום, תוכלו להשתלב במכללה למדעי הבריאות וההתנהגות המציעה 3 מסלולים שונים היכולים להיות רלוונטיים ביותר עבורכם.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס היפנוט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס היפנוט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי היפנוזה

ההיפנוזה משמשת את הרפואה כבר הרבה מאוד זמן לטובת טיפול אך היא נחשבת למסוכנת ללא הסמכה מתאימה וללא קבלת כלים מעשיים מתאימים. היפנוזה היא מרתקת, מקסימה ובעלת ערך רב.

היא מצליחה לגרום לריפוי כאבים פיסיים ונפשיים ומעוררת זיכרונות נשכחים. לימודי היפנוזה נלמדים מתוך כדי פענוח התופעות הכרוכות בתהליך ההיפנוטי והטיפול בהן. חווית ההיפנוזה היא ייחודית, מסייעת יחד עם זאת כל תהליך ההיפנוזה חייב להיות מלווה באיש מקצוע המוסמך מטעם משרד הבריאות.

לימודי היפנוזה מכשירים רופאים ופסיכולוגים לתהליכי ההיפנוט ומעניקים תעודה המוכרת על ידי משרד הבריאות. בין התכנים הנלמדים, תלמדו היסטורית ההיפנוט, תאוריות, יחסי מטופל ומטפל, טכניקות ההיפנוט, תהליכי ההיפנוט, תופעות הקשורות להיפנוט ועוד.

כמו כן, תלמדו על איברי גוף המושפעים מהיפנוזה, פסיכולוגיה, כלים מעשיים, תרגול אישי וקבוצתי. בנוסף תלמדו על שימושים בהיפנוזה, יישומים, אתיות והחוק שעומד מאחורי ההיפנוזה, פסיכולוגית הכאב, חרדה, לחץ, זיכרון, תהליכים מוחיים, ביצוע ראיון בזמן ההיפנוזה, מושגים בהיפנוזה ועוד תכנים רבים אחרים.

קורס היפנוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס היפנוט?


היפנוזה מיוונית היא "שינה". למעשה בזמן ההיפנוזה עובר האדם תהליך שבו הוא נרדם אך הוא מודע למצבו ומסוגל לתת תשובות ומענה על פי דרישות המהפנט. לימודי היפנוזה מהווים לימודים בתחום הרפואה ומשמשים לצורך זה בלבד.

שאלות אתיות רבות עולות בהקשר ההיפנוזה יחד עם זאת בתנאים נאותים וראויים לטובת טיפול רפואי בלבד, ההיפנוזה מקובלת וחוקית. מצבי לחץ, חרדה, טראומות, שחיקה, רגשות מודחקים, זיכרונות מודחקים, שכחה, כאבים פיסיים, כאבים נפשיים ועוד מקבלים מקום בטיפולי היפנוזה ומהווים חלק מהאתגרים בהם ההיפנוזה מטפלת ולוקחת על עצמה.

רבים פונים לטיפולי היפנוזה על מנת לקבל מענה וטיפול במכאובים. ההיפנוזה יוצרת חוויה חיובית ומעניקה ריפוי תוך כדי מפגש או מספר מפגשים. יש אנשים כי ההיפנוזה אינה משפיעה עליהם תוך כדי טיפול אחד ועל כן זקוקים הם להגיע למספר מפגשים. ככלל תהליך ההיפנוזה הוא תהליך שיש לתרגל אותו על מנת להגיע לתוצאות מושלמות. גם המהפנט וכך גם המהופנט לא תמיד מסוגלים להשפיע ולהיות מושפעים. ככל שיבוצעו יותר נסיונות לטיפול כך תגבר גם ההשפעה על האדם.

למי מתאימים לימודי היפנוזה?

קהל היעד של לימודי היפנוזה הינו מגוון ועשוי לכלול אנשים השייכים לקשת רחבה של מקצועות חופשיים. ראשית, בוגרי תואר שני בפסיכולוגיה, הרואים בתורה הפסיכואנליטית אסכולת טיפול אפקטיבית עשויים במהלך הטיפול לבחור שלהשתמש בסוגסטיה עצמית כאופציה לטיפול אפקטיבי שמראה תוצאות במהירות.

כמו כן, גם אנשים שמתעסקים בפסיכותרפיה, שיכול להיחשב כתואר ראשון וגם כתואר שני, עשויים למצוא עצמם מתעניינים בכלי ההיפנוזה. 
קורס היפנוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס היפנוט?

קורס היפנוזה מעסיק רבים בארץ ובעולם. רופאים, פסיכולוגים ופסיכיאטרים רואים בקורס זה חיוני לעבודתם ולטיפולים אותם הם מעניקים. בדרך כלל קורס היפנוזה נמשך 60 שעות אקדמיות, בנוסף עוד כ - 20 שעות אקדמיות להכנה לבחינה.

כמו כן, קורס היפנוזה מספק השלמה לפסיכולוגיה עוד 25 שעות אקדמית. בסיום הקורם תעברו בחינות הסמכה ולאחר מכן תוכלו לעסוק בהיפנוזה בקליניקות, מרפאות ובתי חולים. חשוב להדגיש כי נתונים אלו משתנים בין מוסד למוסד ולכן כדאי לבדוק לפני ההרשמה תנאי קבלה, שעות לימוד, ימי לימוד והסמכה. בהצלחה.

במה עוסקים בוגרי קורס היפנוט?

אנשים שסיימו את הלימודים יוכלו כעת לשלב את אשר למדו במסגרת קורס ההיפנוזה במסגרת הטיפולים בה הם עוסקים. פסיכולוגיה ופסיכותרפיה אינם התחומים היחידים שבהם להשתמש בכלי טיפולי מעין זה.

אנשים שלמדו תואר שני בעבודה סוציאלית, ויש באפשרותם לפתוח קליניקה טיפולית הדומה לטיפול פסיכולוגי, יכולים לשלב את התכנים הלימודיים הללו ולעזור למטופלים להגיע לתכנים לא מודעים שלעיתים הם מנסים להשתמש במנגנוני הגנה לשם הסתרתם.
מודעה
מחפש קורס היפנוט?
מחפש קורס היפנוט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה