קורסים במיסטיקה ורוחניות

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורסים במיסטיקה ורוחניות
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים במיסטיקה ורוחניות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים במיסטיקה ורוחניות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מיסטיקה ורוחניות במכללות

העידן שלנו מאוד מחושב, פיזי, מבוסס ועובדתי. הרבה סוגיות מקבלות הסברים מדעיים ואינן נלקחות בתור אקסיומה. דת ואמונה נמצאים בגדר קדוש וכל מילה בהן כתובה בסלע. לימודי מיסטיקה ורוחניות מהווים לימודים חדשניים ומציעים מגוון רחב של תחומים אשר מפתחים חשיבה ביקורתית ויצירתית ומכשירים סטודנטים לחקר תרבות ודת. הלימודים מאוד מגוונים ומעשירים את הסטודנטים בידע רב. חקר הדת, אנתרופולוגיה, מיסטיקה נוצרית ומיסטיקה יהודית, קבלה, אמונה ועוד מהווים רק חלק קטן מהקורסים הנלמדים בתואר. לימודי מיסטיקה ורוחניות פותחים דלת לפן אחר של חקר התרבות והדת. הלימודים מגבשים פילוסופיה שלמה ונותנים מקום ללימודים עיוניים בלבד. יהדות, נצרות ואסלאם, כל אלה מהווים בסיס ללימודי מיסטיקה ורוחניות מתוך הבנה כי הדת נולדה ממקום רוחני וסודות רבים עוד קבורים עמוק בתוך אותם שלושת הזרמים. לימודי מיסטיקה ורוחניות יחשפו אתכם לרזי התחום ותיחשפו לשרשרת ארוכה של סיפורים ומיתוסים אשר בונים היום את החשיבה שלנו. ספרים רבים, יצירות ואומנות מתבססים על דת, אמונה ומיתוסים ועל כן בלימודי מיסטיקה ורוחניות תזכו לעמת סוגיות אלו עם העולם העכשווי והדיגיטלי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים במיסטיקה ורוחניות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים במיסטיקה ורוחניות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מהם לימודי מיסטיקה ורוחניות?

יהדות, נוצרות ואסלאם הנם זרמים דתיים המתבססים על סודות רבים ועוד רבים שלא נחשפו. העולם הדיגיטלי והממוחשב היום נותן לנו תשובות מדעיות רבות ומבוססות יחד עם זאת שאלות רבות עוד נותרו באוויר וללא מענה. כחלק מלימודי מיסטיקה ורוחניות תלמדו אודות אנתרופולוגיה של הדת, מבוא לרוחניות עכשוויות, אוריינות בעולם דיגיטלי, מבוא לחקר הדתות, סוציולוגיה של הדת, אמונה ופולחן, פילוסופיה של הדת, ריפוי רוחני, רפואה אלטרנטיבית, מבוא לנצרות, מבוא ליהדות וסודות ויהדות, מבוא לנצרות ומיסטיקה, קריאה בספר הזוהר, ספרות מוסר קבלית, פסיכולוגיה בודהיסטית, רוחניות באינטרנט, קבלה נוצרית, רוחניות ושינוי חברתי, צופניות , פמיניזם ודת, הינדואיזם, גישות בודהיסטיות למין ודת, הדת הבהאית ועיקריה, מיסטיקה נוצרית ועוד. הקורסים הנם מגוונים ומפתחים חשיבה מחקרית. רוחניות בעיקר בעידן של היום מחזירה אותנו לשורשים שלנו ולעולם קדום יותר שראה בדת כתשתית לכל העולם. הדת עברה מהפוכות רבות בעידן דיגיטלי ואין זה מן הנמנע שהיא קיבלה פנים אחרות. היכן משתלבת הדת היום?, כיצד היא נשמרה?, מהי הקבלה?, מיסטיקה נוצרית?, כל אלו יקבלו מקום בלימודי מיסטיקה ורוחניות.

למתי מתאימים לימודי מיסטיקה ורוחניות?

לימודי מיסטיקה ורוחניות מתאימים לכל מי שרוצה להרחיב את הידע שלו בתחום נרחב זה. 

הלימודים מתאימים לאנשים בעלי זיקה לנושא אשר רוצים לפתח קריירה ולעסוק בתחום. 

כמה זמן נמשך קורס מיסטיקה ורוחניות?

משך הזמן משתנה ממוסד למוסד. 

הלימודים נעים בדרך כלל מספר חודשים.

מהם היתרונות בלימודי מיסטיקה ורוחניות?

בעקבות עולם ממוחשב נטשנו את הרוחניות. לרוב לימודים אלטרנטיביים ורוחניים מתקבלים כלא רציניים ומקבועים אצלנו בתודעה כלא מניבים רווחים או פרנסה. לימודי מיסטיקה ורוחניות מקבלים מקום חדש בתודעה. היום אנשים שואפים לחזור אחורה לשורשים קדומים, מבקשים להאט את חייהם, לקרוא ספרים רוחניים ומיסטיים ולהפסיק לרוץ אחרי הכסף. במהלך הלימודים תתוודעו לעולם חדש ומסתורי. כל מה שחשבתם שידעת עם יהדות, נצרות ואסלאם יתנפץ וירחיב לכם אופקים. תזכו לגלות מחדש את העולם ולמעשה לחקור אותו. לימודי מיסטיקה ורוחניות מנחילים לכם כלים למחקר דתות, פילוסופיה ואמונה. פוסטמודרניזם, מהות האדם, אלוהות וקדושה כל אלו ועוד רבים אחרים הם חלק מהתכנים הנלמדים. לימודי מיסטיקה ורוחניות הנם לימודים אלטרנטיביים ומלהיבים. במהלך הלימודים תיחשפו לתכנים מרתקים.

כמה עולים לימודי מיסטיקה ורוחניות?

שכר הלימוד משתנה בין מוסד למוסד. טווח המחירים יכול לנוע בין 3,000 – 7,000 ש''ח בממוצע, תלוי בהיקף הלימודיםובמוסד הלימודים.

האם לימודי מיסטיקה ורוחניות מוכרים בעולם?

דתות רבות מרכיבות את העולם ומגבשות אמונה. יהדות, נצרות, איסלאם, בודאיזם, בהאים ועוד זרמים רבים מהווים חלק מהדת של כל העולם ואנו לא יודעים את עיקריהם ושורשיהם. במהלך לימודי מיסטיקה ורוחניות תתוודעו לזרמים אלו, תקבלו היבטים חדשים וזוויות חשיבה, תיחשפו לסודותיהם ולפילוסופיה שלמה העומדת מאחוריהם. רוחניות היום אינה מקבלת מקום כה נרחב כפי שהיא קיבלה מאות שנים אחרות. מתוך הבנה כי העלם עדין לא נחשף מספיק לרוחניות קיים רצון גדול להפעיל מערך לימודי מיסטיקה ורוחניות ולהרחיב ידע בתחום. רבים מבקשים לקבל ידע בקבלה וגישה אליה אך אל כולם ניגשים לכך. לימודי מיסטיקה ורוחניות יפתחו עבורכם את סודות הקבלה ויזכו אתכם בלימודים מרתקים ומלהיבים. כל מי שאי פעם קיווה גם הוא ללמוד בבית ספר לקוסמים, אולי לא יזכה להניף בשרביט אך בהחלט יוקסם מלימודי מיסטיקה ורוחניות.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎