ClickCease

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי מנהל עסקים למנהלים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות המרכז האקדמי למשפט ולעסקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי מנהל עסקים למנהלים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מציע תואר ראשון במנהל עסקים למנהלים, המאיישים עמדות בכירות ומשרת מפתח במגוון ארגונים.


הלימודים מותאמים במיוחד לאנשים עובדים.
 

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות המרכז האקדמי למשפט ולעסקים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי

תוכנית ייחודית זאת מסייעת למנהלים הנמצאים בעמדות ניהול לקבל תואר ראשון B.A במנהל עסקים מבלי לוותר על מקום עבודתם. הלימודים מותאמים במיוחד לאנשים עובדים ומקנים ידע מקיף ומעמיק בתחום העסקים, הכלכלה, שיווק, משאבי אנוש ועוד סוגיות אשר כל מנהל אמור להכיר ולהתמודד עימן.

התואר מקנה כלים תיאורטים ומעשיים מעולם העסקי של כל מנהל, תוך כדי התמודדות עם מקרים אמיתיים בשטח, מהעיתונות הכלכלית ועוד.

תנאי קבלה

לתואר יתקבלו מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה. כמו כן יתקבלו בוגרי תואר אקדמי בממוצע ציונים 80 לפחות או בוגרי תואר הנדסאי בצירוף תעודת בגרות מלאה.

משך לימודים

לימודי מנהל עסקים נמשכים 3 שנים.

תואר ותעודה מקצועית

פירוט הקורסים שניתן לבחור בשילוב עם תואר במנהל עסקים במרכז האקדמי למשפט ועסקים

1. קורס יזמות בנדל"ן בשיתוף עם חברת אזורים - הקורס מאפשר הצצה אל עולם היזמות העסקית ופיתוח הנדל"ן. תכני הלימוד מכסים מגוון רחב מתחומי הניהול , היזמות, הפיתוח העסקי, השיווק, המכירות, הקיימות, צרכי המגזרים, התכנון והסוגיות המשפטיות. כל זאת תוך בחינה ברמת המאקרו והמיקרו על המגמות והצרכים המשתנים של השוק הישראלי

הקורס מנגיש לסטודנטים את האפשרות ללמוד ממומחים, להסתמך על ניסיונם, לשתפם בפרוייקטי ותהליכי ענק במשק הישראלי, ולקבל השראה לפעילות עתידית שלהם בתחום.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים משתף פעולה עם חברה מובילה בתחומה- חברת אזורים בתכני הקורס, וכל זאת לצורך הנגשת ידע מקצועי נרחב שרק מעטים נחשפים אליו במלואו

2. קורס ניהול יזמות בענף הקימעונאות בשיתוף עם רמי לוי שיווק השיקמה - הקורונה גרמה לשינויים קיצוניים שיחוללו מהפכה בקמעונאות בכל דרך. הציפיות של הקונים מוגברות, מה שהופך את הניצחון (והשמירה) של אותם צרכנים למאתגרים יותר .

קורס זה נועד להציג את האתגרים וההזדמנויות בזיהוי הזדמנויות קמעונאיות פוטנציאליות, והסיכונים והאתגרים של פתיחת מיזם קמעונאי. הקורס מנגיש לסטודנטים את האפשרות ללמוד ממומחים בתחום.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים משתף פעולה עם חברה מובילה בתחומה - רמי לוי שיווק השיקמה בתכני הקורס, וכל זאת לצורך הנגשת ידע מקצועי נרחב בתחום היזמות בקימעונאות.

3. קורס בשיתוף עם המיכללה לניו מדיה - פייסבוק ואינסטגרם  משמשות בשנים האחרונות פלטפורמות מובילות לפרסום עסקים בכל העולם. את פוטנציאל השיווק דרכן זיהו בעלי עסקים מכל הסוגים – החל מבתי קפה שכונתיים ועד לתאגידי ענק, החלו מחזרים אחר מנהלי קמפיינים המכירים את המערכות על בוריהן.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים משתף פעולה עם חברה מובילה בתחומה - אשר מכישרה את הסטודנטים לנהל קמפיינים ממומנים בפייסבוק ואינסטגרם תוך יישום אסטרטגיית שיווק, פילוח קהלי יעד ייחודיים ולהבין כיצד לפעול כדי להגשים את המטרות העסקיות של הלקוח.

4. קורס בשיתוף עם איזמרגד תובנות שיווקיות - המשימה השיווקית החשובה ביותר היא יצירת יתרון תחרותי, שפירושו: הסיבה מדוע הלקוחות יעדיפו את המוצר או השירות של הארגון על פני מוצרים מתחרים או תחליפיים. מכאן נובע גם שתפקיד הפונקציה השיווקית הוא לזהות הזדמנויות ואיומים בשוק הרלוונטי, ולעקוב אחרי המתחרים ולנסות להקדים אותם בחידושים ובשיפור התועלות ללקוח.

הקורס המעשי של המרכז האקדמי למישפט ועסקים בשיתוף עם חברת איזמרגד עוסק בגיבוש האסטרטגיה השיווקית על בסיס סוגי מידע שונים כמו סקרי צרכנים כמותניים ואיכותניים, קבוצות מיקוד, תצפיות על התנהגות צרכנים, ניתוח מגמות חברתיות וכלכליות בשוק, דוחות פיננסיים של חברות ציבוריות, הצהרות של מנהלים ודירקטורים של חברות רלוונטיות.

5. קורס ניהול יזמות בשיתוף עם  MAX כרטיסי אשראי - חברות פינטק הן חברות המפתחות טכנולוגיות חדשניות (אלגוריתמים, אפליקציות ופיתוחים מתקדמים נוספים) שמטרתן לספק פתרונות פיננסיים - הן למתן ושיפור של שירותים פיננסיים (כמו רכישת ביטוח או קבלת הלוואה), והן עבור תפקודים שונים של המערכות הפיננסיות (כמו ניתוח נתונים בהיקפים גדולים או מניעת תרמיות והונאות).

הסטודנטים ירכשו כלים ליצירה, ניהול והערכת חברות סטארט-אפ במגזר הפינטק. הקורס מועבר על ידי שילוב של חברי סגל במרכז האקדמי למישפט ועסקים , יזמי פינטק, מנהלי תאגידים, אנשי הון סיכון ויועצי פינטק. ככזה, הוא מספק הזדמנות ייחודית לצבור ניסיון בעולם האמיתי בעודו בסביבה אקדמית.

מועדון מנהלים

כל משתתפי התואר נכנסים למועדון מנהלים. מועדון ייחודי זה מפגיש בין הסטודנטים לאנשי עסקים ופוליטיקאיים ועל כן עולם העסקים הופך להיות בלתי נפרד מעולמם של הסטודנטים בתואר.