המכללה למינהל

קורס רכש וקניינות APP

המכללה למינהל

קורס רכש וקניינות APP

הבית ספר לניהול של המכללה למינהל מציע קורס רכש וקניינות, המקנה לבוגריו כלים ומיומנויות בעבודה מול ספקים ותהליכי רכש מורכבים.

הלימודים מתקיימים באשדוד.

הלימודים מתקיימים בחסות ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל.

מידע כללי

מנהל רכש וקניינות אחראי על תחום הלוגיסטיקה, המלאי, חתימת חוזים והסכמים מול ספקים, ניהול שרשרת אספקה, תהליכי רכישה ועוד. לימודי קניינות ורכש מכשירים אנשי רכש וקניינות על כל ההיבטים הכרוכים בתפקיד והאחריות. קורס ניהול רכש וקניינות APP של המכללה למינהל, מקנה לבוגריו את מירב הכלים והמיומנויות הדרושים לעבודה מקצועית בתחום.
מפאת מורכבות התפקיד, יש להכיר את כל חוקי תהליכי הרכישה, ניהול הסכמים וניסוחם, התנהות מול ספקים, תמחור, מסחר בינלאומי ועוד מכלול נרחב של תכנים עיוניים ופרקטיים הנלמדים במסגרת הקורס.

קהל היעד

הקורס מיועד לעובדים במחלקות רכש, תפ"י ולעצמאיים המעוניינים להרחיב את הכשרתם בתחום.

משך הלימודים

הלימודים כוללים 150 שעות לימוד אקדמיות, ומתקיימים במתכונת של לימודי ערב- כך שניתן לשלבם עם עבודה.

תכנית הלימודים

קורס קניינות ורכש מציע תוכנית לימודים רחבה הכוללת מגוון עשיר של נושאים וביניהם: מבוא לרכש, צורכי הרכש, ניהול חוזים, ניהול שרשרת הספקה, מציאת ספקים, אסטרטגיית משא ומתן, בקרת מלאי, תמחור, אתיקה עסקית, היבטיים משפטיים ועוד.

בנוסף לשלל התכנים התיאורטיים הנלמדים בקורס, יזכו הסטודנטים גם להכשרה מעשית עניפה, במסגרתה ילמדו תוכנות רכש SAP וטכנולוגיית מידע.

תעודה

למסיימי התוכנית שיעמדו בכל הדרישות, לרבות מעבר של בחינות הגמר של ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל, תוענק תעודה בינלאומית בניהול רכש וקניינות APP מטעמה של הפדרציה הבינלאומית לניהול הרכש והאספקה IFPSM ומטעם המכללה למינהל.