קורס יבוא מסין

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ייבוא מסין במכללות

בשנים האחרונות כולם מדברים על עלייתו הדרקון הסיני במזרח - וכבר ברור כי סין היה במעמד של מעצמה שלא ניתן עוד להתעלם ממנה. אחת מהאפשרויות הקורצות שמציעה סין - היא האפשרות לייבא כמעט כל מה שתעלו על דעתכם. הייבוא מסין טומן בחובו שלל אפשרויות רווח – שכן בסין ניתן לקנות כמעט הכל – ובזול, אולם – אליה וקוץ בה – הליכי הייבוא מסין אינם פשוטים. על כן - בכדי להקל על ישראלים המעוניינים להתחיל לייבא מסין מוצרים שונים, מציעות מספר מכללות קורסים לייבוא מסין, המקנים לבוגריהם את הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להתגבר על הקשיים והמכשולים – ולהתחיל לייבא מסין שלל מוצרים, וליהנות מרווחים גבוהים וחיסכון אדיר במשאבים כלכליים.

קורס ייבוא מסין הולך וזוכה לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונות - עת יותר ויותר ישראלים בוחרים ליהנות מאפשרויות הרווח המפתות שמציע הייבוא מסין. אז אם גם אתם רוצים להתחיל לעסוק בייבוא מסין אתם בכלל לא צריכים ללמוד סינית וסחר בינלאומי – כל שדרוש הוא להצטרף לקורסים הקצרים והמעולים לייבוא מסין. בואו לקרוא מידע נוסף ועוד פרטים חשובים אודות לימודי ייבוא מסין במכללות המובילות ברחבי הארץ.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס יבוא מסין?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס יבוא מסין?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי ייבוא מסין

סין, מולדת הרפואה הסינית והפנג שוואי, היא אחד הכוחות העולים בכלכלה הגלובלית, וחלק מהתחזיות כי כלכלתה אף תעקוף את זו של ארצות הברית במהלך העשורים הבאים. סין היא גם אחד ממרכזי הייצור הגדולים בעולם – לביגוד ומוצרי טקסטיל, ריהוט, מוצרי חשמל, צעצועים, כלי עבודה – ולמעשה, כמעט הכל מיוצר – בגדול ובזול – בסין, ועל כן הייבוא מסין טומן בחובו אפשרויות פז ליבואנים, יזמים ואנשים פרטיים.

אולם, על אף אפשרויות הרווח הקורצות, הייבוא מסין אינו פשוט כלל וכלל – הבדלים תרבותיים, הבדלי שפה, מרחק רב, חוקים, רגולציות ושאר עניינים בירוקרטיים, מקשים מאד על ייבוא מוצלח מסין, למי אשר אינו מכיר את השטח.

אז אם גם אתם מעוניינים לנצל לטובתכם את הזדמנויות הפז של ייבוא סחורות שונות מסין – כדאי לכם להצטרף לאחד מהקורסים המעולים לייבוא מסין, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
קורס יבוא מסין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי יבוא מסין?

הלימודים בקורס ייבוא מסין מיועדים לכל מי שמעוניין לנצל את ההזדמנויות העסקיות המצוינות הממתינות ליבואנים, יזמים ואנשים פרטיים אשר ישתלבו בתחום שוקק ומתפתח במהירות זה – של ייבוא מוצרים שונים ממדינת הענק הסינית. הלימודים מתאימים הן ליבואנים בעלי ניסיון (בין אם הם כבר ייבאו מסין או רק ממקומות אחרים בעולם), המעוניינים לקבל טיפים וכלים שייקלו על תהליך היבוא, והן למי אשר מעולם לא התנסו ביבוא כלל, ומעוניינים להתחיל ולעסוק בתחום.

כן מתאימים הלימודים לאנשים פרטיים המעוניינים לייבא מוצרים לשימושם האישי – כגון זוגות צעירים המעוניינים לרהט את דירתם החדשה בחצי מחיר ממה אשר היו משלמים על קניית כל תכולת הדירה – החל ממרצפות וכלה בריהוט – בישראל.

אם אתם מתעניינים בלימודי הייבוא מסין, אולי תמצאו עניין גם בלימודי סינית, קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי או קורס שילוח בינלאומי.

מה הם תנאי הקבלה לקורס יבוא מסין?

תנאי הקבלה לקורס יבוא מסין משתנים בהתאם למטרות הקורס וקהל היעד – קורסים המיועדים לקהל הרחב לא מציבים, בדרך כלל, תנאי קבלה – ואפילו לא נדרש כל רקע או ניסיון ביבוא, מסחר וכלכלה על מנת להתקבל ללימודים המעשירים, ואילו מהקורסים בתחום המיועדים ליבואנים בעלי ניסיון - הקבלה אליהם מותנית, כמובן, בהיכרות או ניסיון עם תחומי היבוא או המסחר הבינלאומי.

מכללות מסוימות אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים, ולעיתים נדרשים המועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד, על מנת שיוכלו להתקבל ללימודים.
קורס יבוא מסין
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס יבוא מסין?

לימודי ייבוא מסין אינם נחשבים לארוכים במיוחד, ובדרך כלל הם נמשכים בין חודש לשלושה חודשים בלבד, וכוללים בין 15 ל-40 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס זה, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לשעות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד מציעים אפשרות ללימודי ערב (לעיתים בנוסף ולעיתים במקום לימודי הבוקר), ולפעמים אף ניתן להירשם ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים והורים מעוטי זמן פנוי יכולים להירשם ללימודים בשעות ובזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס יבוא מסין?

תכנית הלימודים בקורס ייבוא מסין היא עשירה, מקיפה ומעמיקה, ומכשירה את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בקלות ובהצלחה ביבוא מוצרים שונים מסין.

במרבית הקורסים לייבוא מסין כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: סקירה כללית על סין – היסטוריה, תרבות, כלכלה וכו', מערכת הסחר עם סין, איך מנהלים משא ומתן עסקי עם סינים, מונחי המכר 2000 INCOTERMS, שיטות התשלום במסחר בין לאומי, חישוב עלויות הייבוא, מזעור סיכונים בתהליך הייבוא מסין, היבטים משפטיים ואיתור ספקים ויצרנים.

כן כוללים הלימודים נושאם נוספים, דוגמת התנהלות מול ספקים, הערכת ובדיקת טיב ואיכות המוצר, מונחי סחר בינלאומי, מכס ומיסים, הסכמים וחוזים בינלאומיים, ביטוח סחורה, מה כדאי לייבא מסין, התנהלות מול משלחים ועמילי מכס, ועוד מגוון נושאי לימוד, אשר ידאגו להפוך את ההליך הסבוך של יבוא מסין לפשוט, קל, מוצלח ומשתלם!

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס יבוא מסין?

בוגרי קורס ייבוא מסין, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

במה עוסקים בוגרי קורס יבוא מסין?


בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להתחיל לייבא מוצרים שונים בסין בקלות, ולנצל את ההזדמנויות העסקיות המפתות הרבות המצפות ליזמים אשר ירימו את הכפפה וישתלבו בתחום. גם אנשים פרטיים, המעוניינים לחסוך עשרות (ואף מאות) אלפי שקלים בריהוט דירתם, יוכלו לעשות בעזרת טיול קצר לסין לאחר השלמת הלימודים בקורס. יבואנים מנוסים (בין אם מסין ובין אם משאר העולם) ייהנו משיפור משמעותי, אשר יקל עליהם רבות, בעת היבוא מסין.

סיכום

לסיכום, אם אתם עוסקים בייבוא, או מעוניינים להתחיל לעסוק בייבוא, כדאי לכם מאד לא לפספס את ההזדמנויות הרבות הטמונות בייבוא מסין – הענק הכלכלי המתפתח במהירות במזרח הרחוק. מגוון מוצרים גדול, איכות מעולה (לצד מוצרים באיכות פחותה, כמובן) וחסכון כלכלי אדיר, הם רק חלק מהיתרונות של ייבוא מסין.

לימודי ייבוא מסין, נמשכים זמן קצר – לא יותר משלושה חודשים בדרך כלל – והם יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת להפוך את תהליך הייבוא לקל, מהיר, פשוט ומשתלם, וילמדו אתכם כיצד להתגבר על המכשולים העלולים לצוץ בדרככם, וכל זאת מבלי צורך ללמוד את השפה על בוריה או ללמוד את תחום הכלכלה לעומק. אז בואו ליהנות מלימודים שפותחים הזדמנויות – בואו ללמוד בקורס יבוא מסין.
מודעה
מחפש קורס יבוא מסין?
מחפש קורס יבוא מסין?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה