קורס שיווק בין-לאומי

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס שיווק בין-לאומי
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק בין-לאומי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק בין-לאומי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שיווק בינלאומי במכללות

בעשורים האחרונים הלכו והתרחבו תהליכי הגלובליזציה – עד כדי הפיכתו של עולמינו הנרחב ל"כפר גלובלי", כינוי המעיד על הידוק הקשרים הכלכליים, התרבותיים והפוליטיים בין מדינות העולם, ועל הקלות והמהירות בה ניתן כיום להעביר מידע במהירות מכל פינות הגלובוס, והפשטות היחסית של יבוא ויצוא מוצרים ושירותים. כל עסק שרוצה לגדול ולהצליח, מבין שכמות הלקוחות במדינתנו הקטנטונת לא מספיק כדי להפוך לעסק מצליח. לכן עסקים רבים מפנים את מבטם אל מעבר לים התיכון, ומקווים לשווק את עצמם בעולם הגדול. 

על כן, חברות, ארגונים, יזמים, אנשי שיווק ומכירות ובעלי ומנהלי עסקים רבים מבקשים לנצל את שלל ההזדמנויות העסקיות של פיתוח עסקיהם בשוק הבינלאומי לצורך הגדלת מכירותיהם והכנסותיהם. אולם, על מנת להצליח בשיווק בינלאומי, דרוש ידע רב ושלל כלים ומיומנויות, אותם ניתן ללמוד באחד מהקורסים המעולים לשיווק בינלאומי, המוצעים לכם ע"י מכללות מובילות ברחבי הארץ.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס שיווק בין-לאומי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס שיווק בין-לאומי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס שיווק בינלאומי

אם אתם אוהבים לטוס לחו"ל ולראות עולם, אם אתם חולמים לנהל משא ומתן עם אנשים מכל העולם, אם אתם אוהבים "לחשוב בגדול", קורס שיווק בינלאומי יתאים בדיוק לכם. בקורס תלמדו כיצד לחדור בהצלחה לשווקים חדשים במדינות זרות, וכיצד לשווק את מרכולתכם או שירותיכם לשלל קהלי יעד חדשים – בכל פינה על גבי הגלובוס (כמעט). אז אם אתם מנהלי שיווק של עסק או בעלי עסקים בעצמכם, הלימודים הללו ייפתחו בפניכם שוק חדש והרבה יותר רחב של לקוחות בעלי כוח קניה עצום. 

מכיוון שהלקוחות בחו"ל לא רק דוברים שפה שונה, אלא מתנהלים בצורה אחרת, בעלי הרגלי קניה שונים, ותרבות שונה לחלוטין, ידיעת השפה האנגלית (או השפה המדוברת במדינה שאיתה אתם מעוניינים לעשות עסקים) אינה מספיקה כדי לבנות מערך שיווק מוצלח. לכך דרושים כלים נוספים שנלמדים בקורס שיווק בינלאומי. 

למי מיועד קורס שיווק בין-לאומי?

הלימודים בקורס שיווק בין לאומי מיועדים ליזמים, מנהלים, בעלי עסקים ואנשי שיווק ומכירות המעוניינים להתמקצע בתחום השיווק הבינלאומי, במטרה להרחיב ולפתח את עסקיהם ולהגדיל את מכירותיהם בשווקים זרים. גם בעלי עסקים קטנים, ואפילו מי שעיקר עסקיו ומכירותיו מבוצעים און ליין – יכול להרוויח המון מלימודים מעשירים אלו.

אם אתם מתעניינים בלימודי שיווק בינלאומי, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים, לימודים בקורס יבוא, יצוא וסחר בינלאומי, לימודי שילוח בינלאומי, לימודי שיווק באינטרנט או לימודים בקורסים נוספים מתחומי השיווק, המכירות והעסקים.

מה תנאי הקבלה לקורס שיווק בין-לאומי?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס שיווק בינלאומי משתנים בהתאם לאופיו של הקורס ומטרותיו, ולצד מכללות אשר אינן מציבות כל תנאי קבלה - והלימודים בהם פתוחים בפני כל המעוניין, מכללות אחרות מקבלות אל שורותיהן רק בוגרי תואר ראשון רלוונטי או בוגרי קורסים בסיסיים בתחום (כגון קורס ניהול עסקי או קורס שיווק ומכירות), או בעלי ניסיון מעשי בתחומי העסקים, הניהול, השיווק והמכירות.

כמו כן, ידיעת אנגלית ברמה טובה נדרשת אף היא בחלק ממוסדות הלימוד, ולעיתים אף עורכים המוסדות מבחני קבלה באנגלית. מכללות אחדות אף עורכות ראיונות קבלה אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מה משך הלימודים לקורס שיווק בין-לאומי?

משך הלימודים בקורס שיווק בין - לאומי משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס. לצד קורסים בסיסיים יחסית, המונים בין 20 ח-50 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין חודש וחצי לשלושה חודשים (בהתאם למספר שעות הלימודים הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש), מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד, הכוללים כ-120 שעות לימוד אקדמיות לערך, ונמשכים בין ארבעה לשמונה חודשים.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהלימודים שיעזרו לכם לפתח את עסקיכם בחו"ל, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים המעשירים – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב, ולעיתים אף ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים (או אם אתם עסוקים במהלך שעות היום מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בקלות ונוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר, וללא לפספס ימי עבודה.

מה תכנית הלימודים לקורס שיווק בין-לאומי?

תכנית הלימודים בקורס שיווק בינלאומי וסחר חוץ היא עשירה ומגוונת, וכוללת לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כמו גם תרגולים רבים והקניית מיומנויות וכלים מעשיים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: חשיבות היבוא והיצוא, תהליכי יבוא ויצוא, עליית הגלובליזציה, מילוי טפסים רלוונטיים, מושגים כלכליים בסחר הבינלאומי, קשיים בסחר הבינלאומי, היכרות עם מאפיינים של שווקים ספציפיים (תרבותיים, פוליטיים, כלכליים, חברתיים וכו')– סין, אמריקה וארה"ב, אירופה ועוד, אסטרטגיות שיווק וצמיחה בינלאומיות, השפעות הגלובליזציה על השיווק והסחר הבינלאומי, מציאת שוק יעד, דרכי חדירה לשווקים בינלאומיים, תמהיל שיווק, אסטרטגיות מחיר, מוצר, תקשורת והפצה, תנאי מכר Incoterms, שיטות תשלום בינלאומיות, יסודות הביטוח הימי והאווירי, הובלה בינלאומית, שילוח בין לאומי, הסכמי סחר, התאמת פרסום לשוק היעד, ניהול משא ומתן ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס שיווק בין-לאומי?

בוגרי לימודי שיווק בינלאומי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס (כגון נוכחות בשיעורים, עמידה במבחן סיום וכיו"ב), יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בו השלימו את לימודיהם.

 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס שיווק בין-לאומי?

בסיום הלימודים בקורס שיווק בינלאומי יהיו הבוגרים מצוידים בידע, כלים ומיומנויות שיעזרו להם לכבוש בהצלחה שווקים בינלאומיים חדשים – באם הם בעלי עסקים, מנהלים או יזמים, או להתברג במשרות בכירות כמנהלים עסקיים, מנהלי שיווק, מנהלי מכירות וכיו"ב, באם הם עובדים שכירים. גם בעלי עסקים קטנים ומי שעוסק במכירות און-ליין יקבלו שלל כלים להצלחה שיווקית בשווקים זרים.

מה אפשרויות ההמשך לימודים לקורס שיווק בין-לאומי?

לימודי שיווק בין-לאומי יכולים להיות צעדכם הראשון לרכישת השכלה בתחום מבוקש זה, ולאחר סיום הלימודים תוכלו להמשיך לקורסים אחרים (או אף ללימודי תואר ראשון) אשר יתרמו להתפתחותכם והתקדמותכם המקצועית - לימודי ניהול משא ומתן, לימודי אמנות הפרזנטציה, לימודי ייבוא מסין ועוד. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎