קורס תועמלנות רפואית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס תועמלנות רפואית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תועמלנות רפואית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תועמלנות רפואית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שיווק רפואי במכללות

התועמלנות הרפואית היא תחום עיסוק מרתק ומאתגר, הכורך יחדיו את עולם הרפואה עם עולמות השיווק והמכירות. תפקידו של התועמלן, המועסק על ידי חברות התרופות וחברות הציוד הרפואי, הוא להיפגש עם רופאים, במטרה לשכנעם לרשום תרופות מטעם החברה אותה הוא מייצג.

כיוון שמקצוע התועמלנות הרפואית הוא מבוקש ורווחי למדי, לא כל אחד יכול להתקבל ללימודים, ולרב הלימודים בקורסים להכשרת תועמלנים רפואיים מיועדים לבוגרי תואר ראשון בתחומי מדעי החיים (ביולוגיה, חקלאות וכו') או לבעלי ניסיון תעסוקתי בתחומי הלימוד הפרה- רפואיים (סיעוד, פרמדיקים, פיזיותרפיסטים וכו'). בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורסים להכשרת תועמלנים רפואיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תועמלנות רפואית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תועמלנות רפואית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס תועמלנות רפואית 

אם אתם מגיעים מתחומי המקצועות הפרא רפואיים או אם סיימתם תואר במדעי החיים ובמקצועות טכנולוגיים, וברצונכם להשתלב בעבודה מרתקת, רווחית ודינאמית, המשלבת בין עולמות השיווק והמכירה לבין העולם הרפואי – קורס תועמלנות רפואית יכול להתאים לכם עד מאד. 

קורס זה, הנמשך חודשים אחדים בלבד, יכשיר אתכם לעבודה מאתגרת בחברות התרופות, בה תפגשו עם רופאים ותנסו לקדם את המכירות של חברות התרופות השונות. אז בואו ליהנות מלימודים עם עתיד – בואו ללמוד בקורס תועמלנות רפואית.

מה נושאי הלימוד לקורס תועמלנות רפואית?

תכנית הלימודים בקורסים להכשרת תועמלנים רפואיים היא עשירה ומגוונת וכוללת הקניית ידע תיאורטי ועיוני רב בכל התחומים הקשורים לעבודתו של התועמלן הרפואי, כמו גם שלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

אמנם נושאי הלימוד המדויקים בקורס יכולים להשתנות מעט בין מכללות ומוסדות לימוד שונים, אך לעיתים קרובות כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: הזהות המקצועית של התועמלן הרפואי – מהם תפקידיו, מטרותיו ומהן התכונות הנדרשות ממנו, שיווק ותעמולה רפואית – קווי דמיון והבדלים, חברות תרופות- רופאים – חולים, שיווק סוגים שונים של תרופות (עם מרשם, ללא מרשם וכו'), אסטרטגיות מכירה, עולם הפארמה בארץ ובעולם, מושגי יסוד מעולם התרופות והרפואה, עלוני תרופות, ועוד.

בקורסים הכוללים גם את לימודי מדעי החיים יגעו הסטודנטים בנושאים דוגמת גנטיקה, מיקרוביולוגיה, פרמקודינמיקה, פיסיולוגיה ופתולוגיה ועוד מגוון נושאי לימוד, אשר יכשירו את הבוגרים בכל הידע והכלים הדרושים לתועמלן הרפואי המוצלח והמצליח.

מי קהל היעד לקורס תועמלנות רפואית?

הלימודים בקורס תועמלנות רפואית מיועדים בראש ובראשונה לאקדמאים מתחומי המקצועות הפרא- רפואיים ומתחומי מדעי החיים, כמו גם אקדמאים מתחומי הטכנולוגיה, אשר הינם בעלי יכולת מכירה ושכנוע, ומעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת, רווחית ודינאמית למדי בתחום השיווק הרפואי – כלומר מכירה של תרופות ושל ציוד רפואי.

מה תנאי הקבלה לקורס תועמלנות רפואית?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס תועמלנות רפואית ושיווק רפואי משתנים בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, כמו גם בין קורסים שונים באותה המכללה, הפונים לקהלי יעד שונים.

על אף ההבדלים בתנאי הקבלה, כמעט לכל הקורסים בתחום מתקבלים אקדמאים – בוגרי תואר רלוונטי בלבד (או בעלי ניסיון תעסוקתי רלוונטי – דוגמת חובשים ופרמדיקים).

לקורסים הקצרים יחסית בתחום תוכלו להתקבל אם סיימתם תואר ראשון בכימיה, ביולוגיה, חקלאות, פיזיותרפיה, סיעוד ותחומים קרובים נוספים, ואילו אל קורסים ארוכים יותר, הכוללים גם לימודי מבוא במדעי החיים, תוכלו להתקבל גם אם סיימתם תואר בתחומים טכנולוגיים (דוגמת ביוטכנולוגיה) או אם הוכשרתם בתחומים פרא – רפואיים שונים – כגון סייעות שיניים, חובשים, פרמדיקים וכיו"ב.

מכללות אחדות בתחום אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון תעסוקתי בתחומי השיווק, המכירות או שירות הלקוחות.

מה משך הלימודים ותעודות לקורס תועמלנות רפואית?

משך הלימודים בקורס תועמלנות רפואית משתנה אף הוא בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום, כמו גם בין קורסים שונים באותו מוסד לימודים (בהתאם לרמת ההכשרה במקצועות מדעיים ובתחומי מדעי החיים שיש לתלמידים בקורס).

בקורסים הקצרים יותר, המיועדים לבעלי ידע והכשרה במדעי החיים, כוללים הלימודים, בדרך כלל, בין 40 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לארבעה חודשים (בהתאם למספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש), ואילו בקורסים הארוכים יותר, המיועדים לבוגרי מקצועות טכנולוגיים ועובדים פרא רפואיים, כוללים הלימודים בסביבות ה-100 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים כחצי שנה לערך.

אם ברצונכם ליהנות מלימודים מעשירים אלו, שיקנו לכם מקצוע מבוקש ורווחי, אך אתם חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות אחדות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אם אתם אנשים עובדים או סטודנטים מעוטי זמן פנוי – תוכלו להשתלב בלימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים לכם ביותר.

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר "תועמלנות רפואית" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות הלימודים הנוספות לקורס תועמלנות רפואית?

אם אתם מתעניינים בלימודי תועמלנות רפואית, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודים בתחומי השיווק והמכירות , אשר יקנו לכם את הכלים והמיומנויות כדי ללמוד להתנהל בצורה טובה מול לקוחות ולתת להם את הכלים האפקטיביים ביותר לפרסם ולשווק מוצרים של החברה שבהם הם עובדים.

לימודי ביוטכנולוגיה לתואר שני הינם מעניינים ביותר וכוללים תכני לימוד אשר קשורים לתחומי הרפואה, חקלאות ימית, הדברה ביולוגית ועוד תחומים נוספים אחרים. השילוב בין התחומים השונים, מוביל לעובדה כי תחום זה הולך ומתפתח כיום, כך שאם מצאתם את עצמכם מתעניינים בתחום.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס תועמלנות רפואית?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בתפקידי תועמלנים רפואיים בחברות התרופות השונות – ישראליות ובינלאומיות כאחד. תפקידים אלו הינם דינאמיים למדי ומרתקים, ואף מהווים מקור פרנסה נאה – המבוסס, בדרך כלל, הן על שכר בסיס והן על בונוסים.

לאחר שיצברו וותק וניסיון בעבודתם יוכלו הבוגרים להתקדם לתפקידי ניהול שונים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎