לימודי פרסום

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בפרסום

כדי להשתלב בתחום הפרסום יש צורך בכישרון וגם בהכשרה אקדמאית - מכללות מציעות כיום תואר ראשון בפרסום שיסייע לכם להשתלב בעולם הפרסום. תחום הפרסום זוכה לעניין והילה זוהרת במשך שנים רבות. לימודי פרסום הינם לימודים מבוקשים מאוד, הם נלמדים במסגרת מסלולים דו חוגיים או חד חוגיים עם התמחות בתחום הפרסום.

תשמחו אולי לגלות כי מסלול לימודים זה הינו חופף ברוב המקרים לקורסים הנלמדים בתואר ראשון בתקשורת. אם אתם רוצים לעבוד בעולם הפרסום תוכלו להיעזר בלימודי אלה והם יקנו לכם ידע בניהול שיווקי, מערך הפרסום והשיווק, רזי התקשורת ואת הכלים הנחוצים לתפקידי ניהול בפרסום ותקשורת שיסייעו לכם להשתלב במערך התקשורת ועולם הפרסום.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי פרסום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי פרסום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי פרסום 

לימודי פרסום חשובים ביותר בימים הללו ומחלחלים לכל אספקט בחיינו. כמו שהמפכה הטכנולוגית הכניסה לחיינו את המחשבים, האינטרנט ומוצרי טכנולוגיה אחרים, כך גם הפרסום.
 
תחום הפרסום אינו תחום ידע בודד, הוא מסתמך על דיסציפלינות שונות השייכות לתחומי הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה, מדעי הרוח, מנהל עסקים ועוד. לכן, כאשר אתם מתעניינים לעסוק בתחום זה חשוב שתדעו שלא מספיק להתרשם מפרסומות שרואים בטלויזיה או על שלטי חוצות, מאחוריהן הושקעה חשיבה רבה על חידודי לשון וביטויים שיהיו מספיק בולטים וכן שיהיה קל לזכור אותם. 
לימודי פרסום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בלימודי פרסום לתואר ראשון?

תכנית הלימודים בלימודי פרסום משתנה ממוסד למוסד, עם זאת במרבית המוסדות תכנית הלימודים כוללת לימוד של הנושאים הבאים: טכניקות שכנוע, דרכי השפעה של התקשורת, חשיבה רעיונית, קופרייטינג, תכנון מסעי פרסום, יסודות השיווק, סיעור מוחות - בריינסטורמינג, שיווק ופרסום, כתיבה יצירתית, יחסי ציבור, שמות מותג, עיתונות, ועוד.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי פרסום?

אם ברצונכם לנסות את מזלכם ולהתקבל ללימודי פרסום, כדאי שקודם כל תבררו אודות תנאי הקבלה ללימודי פרסום כך תוכלו להבטיח לעצמכם, עוד לפני התחלת הלימודים כי יש ברשותכם את הציונים המספיקים כדי להתחיל בקרוב את הלימודים המיוחלים. 
לימודי פרסום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד תואר ראשון בפרסום?

אם אתם מתעניינים בעולם התקשורת ובפרסום ואתם אנשים יצירתיים עם כושר הבעה ושכנוע - תואר ראשון בפרסום יכול להתאים לכם.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר ראשון בפרסום?

בוגרי תואר ראשום בפרסום יכולים להרחיב את השכלתם במסגרת תואר שני, דבר שיכול להעניק להם עדיפות בשוק הפרסום התחרותי. בוגרי התואר השני זוכים להעדפה ומשתלבים בקלות רבה יותר בתחום הפרסום, שיווק, אינטרנט, והטלוויזיה. היתרון מגיע לידי ביטוי גם בגובה השכר הניתן.

תחומים נוספים היכולים לעניין אתכם יכלים להיות קורס פרסום וקופירייטינג, אשר מלמד תכנים דומים ומעשיר את לימודי התואר בפרסום. במהלך הקורס תקבלו כלים פרקטיים בנושא הכתיבה העיתונאית והאינטרנטית כדי שתוכלו למשוך לעבודתכם כמה שיותר קוראים ובכך לקבל פניות רבות בנושא עבודה בתחום.

קורס שיווק הינו תחום נוסף המשיק ללימודי פרסום ומתמקד בראש ובראשונה בטכניקות להבנת הראש האנושי בעת שמדובר בקניית מוצרים. בדרך כזו, יוכלו הלומדים לעסוק בשיווק ובקידום מוצרים על ידי שיטות מכירה, וזיהוי הזדמנויות למכירה. 

במה עוסקים בוגרי תואר ראשון בפרסום?

בוגרי תואר ראשון בפרסום יכולים להשתלב במגוון עבודות בתחום המדיה: עיתונות, תקשורת, קופרייטניג, כרעיוני (קופירייטר), תקציבאי, בחברות פרסום, יחסי ציבור, שיווק בחברות שונות, ייעוץ שיווקי, עבודה במחלקות פרסום בחברות, ועוד.

כמו כן, אם לימודי חינוך והוראה מעניינים אתכם, תוכלו להשתלב כמורים או מרצים בתחום בפרסום ולחנך את דור העתיד בנושאים הקשורים לתחום הלימודים. בכך, יוכלו לאתר לומדים עתידיים שכבר יש בראשותם את הכלים והמיומנות שיעזרו להם להשתלב בתחום הפרסום.
מודעה
מחפש לימודי פרסום?
מחפש לימודי פרסום?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה