קורס CPM - ניהול רכש בכיר

נמצאו עבורך 8 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול רכש בכיר במכללות

כל ארגון המכבד את עצמו בין אם מדובר בעסק פרטי, או בארגון ציבורי מעסיק איש רכש או מחלקה שלמה שאחראים על לרכוש עבור הארגון, מוצרים שונים או שירותים. בחברות קטנות הרכש מבוצע על ידי עובדים שונים ולעיתים יש חשש שהרכישות כך יוצאות מכלל שליטה, אולם בארגונים גדולים ומסודרים, ישנן מחלקות רכש מסודרות עם היררכיה ארגונית שדואגות שהחברה לא תחרוג מתקציבי הרכש ובאופן כללי ידאגו שהליך הקניינות והרכש יהיה מסודר. ניהול מחלקת הרכש והלוגיסטיקה הוא תפקיד מאתגר ורב אחריות - הדורש מהעוסקים בו בקיאות בשלל תחומים. מכיוון שתפקודה התקין של מחלקת הלוגיסטיקה חיוני להצלחתו של כמעט כל ארגון ועסק - הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים בתחום הוא רב, כך שכבוגרי קורס ניהול רכש בכיר יכולים להשתלב בקלות יחסית בעבודות בתחום.

אם אתם עוסקים בתחומי רכש, לוגיסטיקה, הקניינות וההספקה - וברצונכם להתפתח מקצועית ולהתקדם לתפקידי ניהול בכירים בתחומים חשובים אלו - לימודי ניהול רכש בכיר יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים אלו, הנמשכים, בדרך כלל, חודשים ספורים בלבד, יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בשלל המשרות הניהוליות בתחום מבוקש זה. אתם מוזמנים לקרוא את הדף המצורף וגם ליצור עמנו קשר בשביל לקבל מידע נוסף.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס CPM - ניהול רכש בכיר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס CPM - ניהול רכש בכיר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס CPM - ניהול רכש בכיר

בימינו כשהשוק הגלובלי נתון בשינויים תכופים, בגלל הדינמיות והמשברים הכלכליים הבינלאומיים, חברות עסקיות וארגונים שתלויים גם הם בתנודות הכלכליות הללו, צריכים להיות יעילים בניהול הכספים שלהם. לאזן הוצאות תפעוליות מול הכנסות ממכירות. מחלקות הרכש אמורות לרכוש ציוד ושירותים עבור המפעל, או החברות שתחתם הן פועלות. יש צורך בשמירה על התקציב, ולא לחרוג ממנו. שמירה על תקציב ומניעת בזבוזים זה כל ההבדל בין מחלקות רכש ומנהלי רכש יעילים מקצועיים למחלקות שאינן כאלה. במחלקות הרכש יש מספר מקצועות כמו: מנהל רכש וקניינות, אחראי על זמני אספקה ובקר רכש. מי שאמור לדאוג שמחלקת הרכש תתפקד ביעילות הוא מנהל רכש בכיר, שעשוי לצמוח במחלקה ולהתקדם בדירוג המקצועי של באמצעות השתתפות בלימודי קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר.

לימודי ניהול רכש בכיר - הנקראים גם קורס CPM, או קורס CPSM, אמורים להעניק לסטודנטים אשר לומדים אותו ידע מקיף בתחום שבאמצעותו הם יוכלו להתקדם במקום עבודתם במסגרת המחלקה בה הם עובדים, או למצוא משרות אטרקטיביות בחברות אחרות. אם גם אתם שואפים להתקדם מקצועית ולהשיג מקצוע מתגמל ומאתגר בתפקיד ניהולי בכיר, מהרו להירשם אל קורס מנהלי רכש בכירים.
קורס CPM - ניהול רכש בכיר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס CPM - ניהול רכש בכירה?

לימודי קורס ניהול רכש והספקה בכיר מיועדים לעובדים בתחומי הלוגיסטיקה והרכש השונים, כמו: מנהלי מחסן, קניינים, עובדי מחלקות ההספקה והלוגיסטיקה וכדומה, אשר מעוניינים להתפתח מקצועית ולהתקדם לתפקידי ניהול בכירים יותר בתחום.

לימודים אלה אף עשויים להתאים למנהלי רכש ולוגיסטיקה מוסמכים ובעלי ניסיון אשר רוצים לרענן ידיעותיהם בתחום זה וגם להתעדכן בחידושים הטכנולוגיים, התיאורטיים האחרונים.

כמו כן, עשויים לימודי ניהול רכש בכיר להתאים למנהלים מדרגי ביניים במחלקות אחרות בחברות עסקיות ובשירות הציבורי (שלא עוסקים בתחום הרכש והלוגיסטיקה), אשר מעוניינים לעשות הסבה לתחום של הקניינות והרכש. גם אקדמאים שלא מצליחים למצוא עבודה זמן רב, עשויים ללמוד את התחום במטרה להשיג מקצוע מבוקש ומתגמל.

מה תנאי הקבלה לקורס CPM - ניהול רכש בכיר?

תנאי הקבלה ללימודי קורס CPM כוללים, בדרך כלל, דרישה לניסיון תעסוקתי בעולמות הרכש, הקניינות, ההספקה והלוגיסטיקה - חלק מהמכללות דורשות ניסיון של 5 שנות עבודה בתחום, ואילו מכללות אחרות דורשות ניסיון מקצועי קצר יותר - ולעיתים אף מסתפקות בתעודת סיום קורסים בסיסיים בתחום (כקורס ניהול מחסן ממוחשב, לדוגמא). כן כוללים תנאי הקבלה דרישה לסיום 12 שנות לימוד לפחות (חלק מהמכללות אף דורשות תעודת בגרות מלאה ואף תואר ראשון), ידיעת בסיסית של השפה האנגלית ויכולת עבודה בסיסית על מחשב והיכרות עם תוכנות האופיס. 

בחלק מן המכללות ידרשו מן המועמד לעבור ראיונות ומבחני קבלה ללימודים, במטרה לאמוד את מידת התאמתו ללימודי קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר
קורס CPM - ניהול רכש בכיר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס CPM - ניהול רכש בכיר?

משך לימודי ניהול רכש בכיר ישתנה בין מכללה אחת לרעותה. ובין קורסים קצרים לבעלי ניסיון קודם עשיר לקורסים מעט ארוכים יותר, לאנשים עם רקע מועט יותר בתחום הקניינות והרכש. משך הלימודים , בדרך כלל, יהיה בין מאה למאתיים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין כעשרים לכארבעים מפגשים. כחמישים שעות לימוד יוקדשו לעבודה מעשית על פרוייקט הגמר (בחלק מהמכללות בתחום). הלימודים נמשכים מספר חודשים (לרוב בין שלושה לעשרה חודשים).

מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודי ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר במסלול ערב - במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מעשירים אלו. בדרך כלל במתכונת זו יתקיימו בין מפגש לשני מפגשים בשבוע (אחד מן המפגשים עשוי להיות ביום שישי).

מה נושאי הלימוד לקורס CPM - ניהול רכש בכיר?

תכנית הלימודים בקורס ניהול רכש בכיר תדאג להכשירכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום. ברוב המכללות בתחום הלימודים כוללים לא רק הרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות, אלא גם עבודה על פרויקט גמר וסיורים מקצועיים מרתקים. 

נושאי הלימוד אמנם משתנים מעט בין המכללות בתחום, אך בדרך כלל כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: בקרת מלאי, פיקוח ייצור, מבוא לעולמות הלוגיסטיקה והרכש, דרישות רכש, איתור ספקים, מכרזים, היבטים משפטיים ברכש, מעקב ביצועים, ניהול תקציב, ניהול עובדים, ייבוא ייצוא וסחר בינלאומי, ניהול מלאי.

כמו כן, לומדים הסטודנטים על, מערכת Priority, ניהול משא ומתן, ניהול שרשרת האספקה, כללי עבודה ברכש, ניתוח דו"חות כספיים והערכת שווי, ניהול התפעול והייצור, הכנה למבחני ההסמכה החיצוניים ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד חשובים בתחום. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס CPM - ניהול רכש בכיר?

בוגרי קורס מנהלי רכש בכירים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. רבות מהמכללות בתחום מזכות את בוגריהן בתעודות מקצועיות בינלאומיות יוקרתיות, המוכרות על ידי הארגונים הרלוונטיים בתחום - כתעודת CPSM או תעודת CPLM. שימו לב - הזכאות לתעודת אלו כרוכה במעבר של מבחנים חיצוניים.

שאר חובות הלימוד בקורס עשויות להיות: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים והשתתפות במהלך השיעורים, מעבר השתלמות מעשית, הגשת פרויקט גמר והצלחה במבחנים במהלך הקורס ובמחני ההסמכה הבינ"ל.

מה לימודי ההמשך לקורס CPM - ניהול רכש בכיר?

בוגרי קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה בכיר שמעוניינים להתקדם עוד בדירוג המקצועי, בהנחה והם אקדמאים, יוכלו לפנות אל לימודי תואר שני בלוגיסטיקה אשר יאפשר להם להרחיב את ידיעותיהם בתחום ולפנות להתמחויות ספציפיות שיהפכו אותם לאנשי מקצוע מבוקשים שחברות עסקיות וארגונים גדולות ישמחו להעסיק אותם. כמו כן, אם הם שואפים להתקדם באפיק מחקרי בתחום הניהול הלוגיסטי, לימודי תואר שני מהווה תנאי מקדים לכך.

יתר על כן, אם הבוגרים עובדים בחברה הקשורה למנהל הציבורי, במקרים רבים כדי להתקדם בדירוג המקצועי לתפקידים בכירים יותר, צריכים לעבור מכרז שלפעמים תנאי לגשת אליו הוא תואר שני בתחום העיסוק של שלהם. במקרה הזה מדובר בתואר שני בלוגיסטיקה.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס CPM - ניהול רכש בכיר?

בוגרי לימודי CPSM אשר עמדו בהצלחה בחובות הלימוד וקיבלו תעודת גמר והסמכה בינ"ל, בעודם עובדים במחלקות רכש וקניינות בחברות עסקיות ובשירות הציבורי, יוכלו להתקדם בדירוג המקצועי ובמחלקה שלהם לתפקידים בכירים יותר וגם לשפר את תנאי העסקתם.

מי שבא מתחום עיסוק אחר יוכל להציג את מועמדותו למשרות בכירות במחלקות של קניינות ורכש בארגונים גדולים ובינוניים. אנשים שצברו ניסיון רב וידע בתחום הרכש והקניינות ושואפים לעיסוק עצמאי בתחום יוכלו להפוך ליועצים חיצוניים לחברות כאלו.

אנשי קניינות ורכש בכירים בעלי ניסיון מקצועי עשיר, יוכלו להציג את מועמדותם לתפקידי הדרכה במסגרת של מכללות מקצועיות בתחום הרכש והלוגיסטיקה. כך הם יוכלו להעביר מהידע שלהם לדור הבא של מנהלי הרכש.
מודעה
מחפש קורס CPM - ניהול רכש בכיר?
מחפש קורס CPM - ניהול רכש בכיר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אשקלון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: נצרת עלית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי - ליד קרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה