קורס אילוסטרייטור

נמצאו עבורך 6 מוסדות לימודים:

קורס Illustrator במכללות

קורס אילוסטרייטור מקנה למעצבים שליטה בתוכנה הגרפית אילוסטריטור (Illustrator), של חברת אדובי (Adobe), שהיא אחת התוכנות מרכזיות בתחום עיצוב גרפי, בנוסף לתוכנות כגון פוטושופ ואינדיזיין. במסגרת הקורס הסטודנטים מקבלים את כל הכלים החשובים של התוכנה ומקבלים הכשרה לעבודה עם התוכנה בהתאם לצרכי שוק העבודה.

הלימודים בקורס אילוסטרייטור נערכים בכיתות מחשבים, בקבוצות קטנות המאפשרות מתן יחס אישי לסטודנטים. קורס אדובי אילוסטריטור מועבר על ידי מעצבים גרפיים בעלי ניסיון רב בשימוש בתוכנה. הלימודים כוללים תרגול אינטנסיבי ומשימות לביצוע בבית, תרגולים אשר בונים את תיק העבודות של המשתתפים בקורס.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אילוסטרייטור?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אילוסטרייטור?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי אילוסטרייטור

תוכנת אילוסטרייטור (Illustrator) של אדובי (Adobe) היא תוכנה גרפית המשמשת לעימוד ולאיור ומחליפה בעצם את התוכנה פריהנד. התוכנה הפכה לתוכנה המרכזית בתחום העיצוב כיום, תודות לממשק המשתמש הנוח והידידותי שלה ובשל האפשרויות הרבות שהיא מציעה.

ממשק המשתמש של תוכנת אילוסטריטור דומה לזה של תוכנת פוטושופ ולכן ידע בפוטושופ יסייע למי שמעוניין ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור.

לימודי אילוסטרייטור שימושיים עבור מעצבים גרפיים, פרסומאים, צלמים, מעצבי מוצר, מעצבי אופנה ועוד. ה- Illustrator מאפשרת בניית אלמנטים גרפיים ווקטוריים ואיור, ובנוסף לכך מאפשרת שילוב בין תוכנות שונות וייבוא וייצוא של קבצים ואלמנטים שונים.
קורס אילוסטרייטור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס אילוסטרייטור?

הקורס מתמקד בשימוש בתוכנה ברמה הפרקטית דרך תכנים של למידה של ממשק העבודה עם התוכנה, יצירת אובייקטים דו ממדיים וגופים תלת ממדיים, מניפולציות בצורות ובטקסטים, שימוש בצבע וטקסטורות, שימוש במברשות, שינוי מיקומי אובייקטים ודרכי סידור.

כמו כן בקורס לומדים עבודה עם פורמטים שונים, למידה על מברשות, הבנה של שכבות ועבודה נכונה, יצירת אפקטים על האובייקטים, עבודה עם מסמך מרובה עמודים, הבנת הדפוס והכנה לדפוס, הכנת קבצים לאינטרנט, ייבוא וייצוא קבצים, טכניקות לעבודה מהירה ויעילה ובניית תיק עבודות.

מה הם תנאי הקבלה לקורס אילוסטרייטור?

לימודי אילוסטרייטור יתאימו למועמדים בעלי מיומנויות בתפעול מחשב. כמו כן יש לעבור ראיון אישי. 
קורס אילוסטרייטור
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס אילוסטרייטור?

בוגרי הקורס יכולים להשתלב במגוון מסגרות פרסומיות כגון משרי פרסום, חבורת אינטרנט, לפתוח בעסק פרטי או לעבוד מהבית על פרוייקטים עצמאיים. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס אילוסטרייטור?

בוגרי הקורס וודאי ירצו להגדיל היצע כישורים מקצועיים ולכן ניתן להמשיך ללימודי פוטושופ ואינדיזיין. למעוניינים ניתן להירשם לתואר ראשון בתקשורת חזותית.
מודעה
מחפש קורס אילוסטרייטור?
מחפש קורס אילוסטרייטור?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה