קורס מודעות עצמית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס מודעות עצמית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מודעות עצמית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מודעות עצמית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי פיתוח מודעות עצמית במכללות

רבים מאתנו מתמודדים עם שאלות, קשיים ולחצים שונים בתחומים רבים בחיינו ולעיתים אין אנו יודעים מה אנחנו רוצים מעצמנו ומה אנחנו מרגישים. נדמה כי במהלך השנים אבדנו מעט מהיכולת להבין את עצמנו. הקורסים לפיתוח המודעות העצמית נועדו לסייע לנו להבין את עצמנו, תשוקתנו ורצונותינו טוב יותר, ולהתחבר לכוחותינו הפנימיים, לגשת את הלא-מודע ולשאוב כוחות להתמודדות עם אתגרים וקשיים – ולצעוד בנתיבי ההתפתחות והצמיחה.

קורסים אלו כוללים שילוב של מגוון טכניקות – מדיטציה, דמיון מודרךריברסינג ורבות אחרות, אשר מלמדות אותנו כיצד להקשיב לקול הפנימי ולתת לו להוביל אותנו בנתיבי האושר אל ההצלחה. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורסים לפיתוח המודעות העצמית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מודעות עצמית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מודעות עצמית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מי קהל היעד לקורס מודעות עצמית?


ההשתתפות בסדנאות והלימודים בקורסים לפיתוח המודעות העצמית מיועדים לכל אחד ואחת – כל מי שברצונו להכיר את עצמו טוב יותר ולדעת להקשיב לליבו ולקולו הפנימי, כל מי שמחפש נתיב להתפתחות והעצמה אישית, להתגברות על מכשולים וקשיים ולהכרעה בין לבטים, ולמעשה – כל המעוניין בחוויה מפתחת, מעשירה וייחודית, אשר תעזור לו להגיע לתובנות חדשות ותוביל אותו בדרכי הצמיחה והאושר.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, כמו גם למטפלים רגשיים ונפשיים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות, עובדים סוציאליים וכו'), יועצים ומורים, ולמעשה – כל מי שעיקר עבודתו מתרכזת בעזרה, טיפול וסיוע לאחרים.

אם אתם מתעניינים בלימודי מודעות עצמית, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים בתחומי ההעצמה האישית, המיסטיקה והרפואה המשלימה – כגון קורס אסטרולוגיה, קורס דמיון מודרך, קורס ריברסינג, קורס מדיטציה, קורס נומרולוגיה, קורס טארוט, קורס הילינג, קורס רייקי ורבים אחרים.

מה תנאי הקבלה לקורס מודעות עצמית?


מכללות רבות שמציעות קורס מודעות עצמית – ולמעשה, כמעט כל המכללות בתחום, פותחות את שעריהן בפני הקהל הרחב, ואין הן מציבות כל תנאי קבלה – כל מי שמעוניין בלימודים חווייתיים, מעצימים, מפתחים ומרחיבי דעת אלו – מוזמן לבוא ולהצטרף ללימודים. חלק קטן יחסית מהמכללות בתחום מקיימות קורסים המיועדים לקהלי יעד מסוימים – כגון קורס מודעות עצמית למטפלים ברפואה משלימה, קורס מודעות עצמית לאנשי עסקים, קורס מודעות עצמית למטפלים וכיו"ב, והקבלה לקורסים אלו מיועדת, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.

כמו כן, לעיתים מקיימות המכללות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד להשתתפות בלימודים.

מה משך הלימודים לקורס מודעות עצמית?


משך הלימודים בקורס המודעות העצמית ובסדנאות בתחום משתנה בהתאם לאופי הקורס ומטרתו: לצד סדנאות בנות מפגשים אחדים, מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים יותר, הכוללים בין 60 ל- 100 שעות לימוד אקדמיות, הנפרשות על פני שמונה עד עשרים וחמישה מפגשים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים אלו, אך לא בטוחים כי תוכלו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם המלא והעמוס – יש לנו חדשות מעולות עבורכם! מכללות רבות בתחום מציעות קורסים בשעות אחר הצהריים והערב, כמו גם קורסים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עמוסים, יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים המרתקים וליהנות מיתרונותיהם הרבים, ללא צורך לוותר על ימי עבודה או לימודים.

מה נושאי הלימודים לקורס מודעות עצמית?


תכנית הלימודים בקורסים בתחום המודעות העצמית היא עשירה במיוחד, וכוללת, לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים גם השתתפות בשלל התנסויות חווייתיות – כגון מדיטציה, דמיון מודרך, ריברסינג, שימוש בקריסטלים, הילינג וכיו"ב (בחלק ממוסדות הלימוד).

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: התפתחות אישית ומודעות עצמית, פסיכולוגיה חיובית וחשיבה חיובית, הבנה רגשית עצמית, הדרך אל הלא-מודע, התמודדות עם שאלות ופחדים, אמפתיה ופיתוח אינטליגנציה רגשית, שיטות וטכניקות לפיתוח המודעות העצמית, מציאת ייעוד, קביעת מטרות והשגתן, האמת הפנימית, זוגיות ויחסים, התמודדות עם פחדים, כעסים ובדידות, שיטות הרפיה והירגעות, רוחניות, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים ומעשירים, מלווים בהתנסויות חווייתיות, מפתחות ומעצימות, המספקות לתלמידים חוויית לימודים שונה, מיוחדת, מעצימה ומפתחת – אשר תלווה אותם בכל אשר ילכו.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס מודעות עצמית?


בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס מודעות עצמית?


בוגרי הקורס אשר עוסקים במקצועות הטיפול, הייעוץ והרפואה המשלימה ייהנו מיכולת לתת ללקוחותיהם שירות קשוב וטוב יותר, ויידעו לנווט עצמם בעולמות הטיפול בצורה נכונה ומאוזנת. כמו כן,  ייהנו הבוגרים מהיכרות מעמיקה יותר עם עצמם, מודעות גדולה יותר לאני הפנימי שלהם, אשר יוכל להדריך אותם בכל אספקט של חייהם, לעזור להם להתמודד עם מצבי לחץ ולהתגבר על קשיים ומכשולים, ולצעוד בנתיבי ההגשמה העצמית והאושר.

סיכום לקורס מודעות עצמית


לסיכום, אם אתם מרגישים כי אינכם ממצים את מלוא הפוטנציאל שלכם וכי לפעמים אתם לא מבינים מה אתם בעצם רוצים ומה אתם מחפשים, אם אתם מרגישים תקועים או מבולבלים, אם אתם מחפשים נתיב לצמיחה והתפתחות אישית, כלים להעצמה ודרכים להתחבר לאני הפנימי שלכם ולהרגיש חיים ומלאים יותר – הלימודים בקורס המודעות העצמית מיועדים עבורכם.

בואו ליהנות מלימודים שישנו את חייכם לטובה ויעזרו לכם לצעוד בדרך אל האושר וההשלמה – בואו ללמוד בקורס מודעות עצמית.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎