קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית במכללות

אם אתם רוצים ללמוד מקצוע טיפולי מרתק, המשלב את עולם הטיפול והפסיכולוגיה המערבי עם תורות רוחניות עתיקות מהמזרח ואלמנטים מתחומי הרפואה המשלימה וההוליסטית, ולקבל הכשרה איכותית לטיפול בנפשו ורוחו של האדם – הלימודים בקורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית מיועדים עבורכם. תרפיה זו מתרכזת באספקט הרוחני והאנרגטי באדם ומבקשת להתמקד לממדים הרוחניים הטרנספרסונליים (שמעבר לאישי) המחוברים ליקום.

לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית תורמים רבות לא רק להכשרתם המקצועית של הבוגרים – אלא גם להתפתחותם והעצמתם האישית, והם מקנים להם שלל כלי טיפול מרתקים מעולם הרפואה המשלימה – הילינג אנרגטי, דמיון מודרך, מדיטציה ועוד. אז בואו ליהנות מלימודים שייקחו אתכם לעולמות עליונים – בואו לקרוא על לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאימים לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית?

לימודי פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית מתאימים לכל מי שרוצה להשתלב בתחום טיפולי מרתק, המשלב בין עולמות הטיפול המערביים המסורתיים לעולם הרפואה המשלימה והתורות הרוחניות. כן מתאימים הלימודים עבור המעוניינים לעבור תהליך מעשיר של צמיחה והתפתחות אישית.

לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית מתאימים במיוחד למטפלים מוסמכים ובעלי מקצועות קרובים (פסיכולוגים, יועצים, מטפלים באמנות וכו'), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולשלב את הפן הרוחני של האדם בטיפוליהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי פסיכותרפיה טרנספרסונאלית, אולי תגלו עניין גם בלימודי פסיכותרפיה, לימודי פסיכותרפיה גופנית, לימודי פסיכותרפיה הוליסטית, לימודי תקשור, לימודי הילינג וקורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה או התרפיה.
קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?

על מנת להתקבל ללימודים בקורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית נדרשים המועמדים לעמוד בפני ראיון קבלה (אישי או קבוצתי), הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק במקצוע טיפולי. חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה.

הקבלה ללימודי פסיכותרפיה גופנית במסלולים המיועדים למטפלים מוסמכים מיועדת, כמובן, רק לבעלי הכשרה וניסיון בתחום (פסיכולוגים, מטפלים באמנות, עו"סים קליניים וכיו"ב).

מה משך קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?

הלימודים בקורס פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית הם מקיפים ומעמיקים במיוחד ומיועדים להכשיר את בוגריהם לעבודה טיפולית רגישה – ועל כן אין הם קצרים כלל– ובמרבית המכללות ומוסדות הלימוד הם נמשכים בין שלוש לחמש שנות לימוד. לימודי פסיכותרפיה טרנס פרסונלית המיועדים למטפלים מוסמכים ובעלי ניסיון (פסיכולוגים, מטפלים באמנות, עובדים סוציאליים קליניים וכו') הם, כמובן, קצרים יותר – ונמשכים בין שנתיים לארבע שנים.

אם אתם מעוניינים רק "לטעום" מתחום מרתק זה, תוכלו להירשם לקורס מבוא קצר בפסיכותרפיה טרנס פרסונלית, הכולל כ-100 עד 150 שעות לימוד אקדמיות ונמשך חודשים אחדים בלבד. קורס זה אמנם לא יכשיר אתכם כמטפלים, אך יקנו לכם היכרות בסיסית עם תחום טיפולי מרתק זה.

במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בלימודים מעשירים אלו – מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/או בימי שישי בבוקר.
קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?

תכנית הלימודים בקורס פסיכותרפיה טרנס פרסונאלית היא עשירה ומרתקת, ותלמידי הקורס נהנים הן מהרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומעמיקות והן משלל התנסויות מעשיות מעשירות, התורמות לא רק להתפתחות זהותם המקצועית כאנשי טיפול איכותיים ומקנות להם שלל כלים ומיומנויות מקצועיות, אלא גם תורמים להתפתחותם והעשרתם האישית. בחלק מהמכללות אף נהנים הסטודנטים מסטאז' (פרקטיקום), הכולל עבודה עם מטופלים בהוסטלים, בתי חולים וכיו"ב.

לעיתים קרובות כוללים לימודי פסיכותרפיה טרנספרסונלית את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא לפסיכותרפיה ולעולם הטיפולי, מהי פסיכותרפיה טרנס פרסונלית, היכרות עם תורות רוחניות שונות, הילינג, דמיון מודרך, מדיטציה, גישות בפסיכולוגיה, ועוד  מגוון נושאי לימוד מרתקים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?

בוגרי קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

חלק מהמכללות מזכות את הבוגרים בתעודת מקצועיות נוספות – כתעודת מטפל בדמיון מודרך, לדוגמא, בהתאם לתכנים הנלמדים בתכנית ההכשרה.

כמו כן, חלק מהמכללות מציעות תכנית לימודים והכשרה המותאמת לדרישות הארגון האירופאי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונלית – EUROTAS, כך שבוגרי הלימודים יכולים להוציא, בקלות יחסית, את תעודת ההסמכה הבינלאומית והיוקרתית שמציע ארגון זה לחבריו.
מודעה
מחפש קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?
מחפש קורס פסיכותרפיה טרנספרסונלית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה