קורס טיפול בעזרת בישול

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תרפיה בבישול במכללות

אם המטבח הוא אזור הנוחות שלכם, ועולם הבישול קוסם ומאתגר אתכם, אם אתם שואפים לשכלל את יכולות הטבחות שברשותכם, ואם אתם מטפלים בעלי רקע וניסיון בתחום התרפיה ומעוניינים ולהכיר שיטת טיפול חדשנית במיוחד, לימודי טיפול בעזרת בישול עשויים להתאים לכם עד מאוד. ודאי שמעתם לא אחת את המושגים "אוכל מנחם" ו"מזון לנשמה", המתייחסים לסגולותיו של המזון ולהשפעתו החיובית על מצב הרוח. בשנים האחרונות, חלה עלייה משמעותית בנטייה לבחור בשיטות טיפול אלטרנטיביות, למציאת איזון רגשי ונפשי, ולטיפול אפקטיבי בתופעות גופניות שונות. בין אם מדובר בהפרעות קשב וריכוז ADHD, חרדה, דיכאון או תנודות קיצוניות במצבי הרוח, תרפיה בבישול הינה שיטה יעילה במיוחד המעודדת את יכולות הביטוי העצמי של המטופל, ומאפשרת לו לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

לימודי טיפול בעזרת בישול במכללות, מעניקים למשתתפים בהם את מירב הכלים והמיומנויות לאימון, הכוונה וסיוע למטופלים הסובלים מבעיות רגשיות וגופניות שונות, ומקנים להם ידע נרחב אודות תפקידו של המזון ביצירת קשרים בין איישיים, החל מלידתו של תינוק ועד לחיים הבוגרים. אז אם גם אתם חולמים לשלב בין האהבה לבישול למקצוע מאתגר ורב סיפוק, ולהעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שברשותכם, בואו לקרוא אודות לימודי טיפול בבישול במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס טיפול בעזרת בישול?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס טיפול בעזרת בישול?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס טיפול בעזרת בישול?

מעבר להיותו מקור הזנה בלעדי, ידוע האוכל עוד משחר ההיסטוריה כגורם מחבר בין אנשים. לימודי טיפול בעזרת בישול מבוססים על תאוריות פסיכולוגיות מתקדמות, הגורסות כי השפעתו של הבישול בקבוצה על יחסי אמון, קרבה וביטחון עצמי הינה עצומה. הבישול מערב את כל החושים, ומעודד את העוסקים בו לבטא את עצמם באמצעות האוכל, תוך יצירת קשרי חברות עם הסובבים אותם. בדומה ללימודי תרפיה אחרים, יכול הטיפול בבישול להתאים לקשת רחבה של אוכלוסיות - ילדים, נוער ומבוגרים.

מכללות רבות מציעות כיום קורסי תרפיה בבישול מקיפים ומעמיקים, שיסמיכו אתכם לעסוק בתחום, ויעניקו לכם חווית לימודים מהנה ומעשירה מיוחד. לימודים איכותיים אלו, משלבים מגוון תכנים מעולם הקולינריה, לצד שיטות טיפול חדשניות ויעילות, כך שבסיום הקורס תאחזו במלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בתחום.
קורס טיפול בעזרת בישול
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס טיפול בעזרת בישול?

לימודי טיפול בעזרת בישול, מיועדים לעוסקים באחד מתחומי הטיפול הבאים: עבודה סוציאלית, טיפול באמנות, קרימינולוגיה תחומים משיקים נוספים. המועמדים לקבלה לקורס נדרשים להיות בעלי רקע קודם וניסיון של שנתיים לפחות.

מה משך הלימודים לקורס טיפול בעזרת בישול?

קורסי תרפיה בבישול מוצעים בהיקפים שונים, בהתאם לתכנים אותם הם כוללים וההסמכה המוענקת בסיומם. אורכם של קורסי העשרה קצרים בתחום, נע בין 3 חודשים לחצי שנה, ואילו המסלולים המקיפים יותר נמשכים בין שנה לשנתיים. מכיוון שלימודים אלו מיועדים לאנשים העוסקים בתחום הטיפול, תשמחו לגלות שרוב המכללות מציעות קורסים טיפול בעזרת בישול במתכונת לימודי ערב, כך שגם אם הלו"ז שלכם צפוף במיוחד, תוכלו להשתלב בלימודים מרתקים אלו.
קורס טיפול בעזרת בישול
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס טיפול בעזרת בישול?

תכנית הלימודים בקורס טיפול בעזרת בישול, כוללת שלל תכנים תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות, שיקנו לכם את ההכשרה המיטבית לעיסוק מקצועי בתחום. המבלך הקורס, תהנו מהתנסויות מעשיות, תבשלו יחד בקבוצה ותזכו לליווי ותמיכה של רכזי התכנית במהלך כל תקופת הלימודים.

בין נושאי הלימוד: פיתוח יכולות מוטוריות, הקשר בין האוכל לעולם הרגשי, יצירת קשרים חברתיים באמצעות בישול, אכילה רגשית, הפרעות אכילה, פיתוח יצירתיות בעזרת בישול ועוד.

במידה ואתם מתעניינים בלימודי טיפול בעזרת בישול, ודאי תתעניינו גם בקורס בישול בריא ובקורס בישול ומסעדנות.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס טיפול בעזרת בישול?

למסיימי התכנית שישלימו את כל הדרישות, תוענק תעודת גמר "מטפל עזרת בישול" מטעם המכללה בה למדו.
מודעה
מחפש קורס טיפול בעזרת בישול?
מחפש קורס טיפול בעזרת בישול?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה