קורס תרפיה בצבעים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס תרפיה בצבעים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תרפיה בצבעים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תרפיה בצבעים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי תרפיה בצבע במכללות

אם אתם מתעניינים בלימודי רפואה משלימה ומעוניינים להכיר מקרוב שיטות אבחון וטיפול עתיקות ורבות עוצמה, המתמקדות בהשפעתם של הצבעים על מצב רוחנו ובריאותינו – לימודי תרפיה בצבע יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

לימודים אלו – אשר יכולים לתרום רבות לכל אחד ואחת ולעזור להם להגיע לאיזון, שלווה, התפתחות, הגשמה והעצמה אישית, מתאימים, כמובן, גם למטפלים מתחומי הרפואה המשלימה, כמו גם לפסיכולוגים, מאמנים וכל מי שמרכז עיסוקו הוא טיפול וריפוי, ומעוניין להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלו בכלים ייחודיים ורבי עוצמה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי ריפוי בצבע.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תרפיה בצבעים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תרפיה בצבעים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס תרפיה בצבעים

צבעים, כפי שכולנו יודעים, הם בעלי יכולת השפעה על מצב הרוח שלנו והרגשתינו, ועל כן מעצבים ואמנים עושים שימוש מושכל בצבעים, על מנת לעורר בנו את האפקט המבוקש. אולם, השפעתם של הצבעים אינה מסתכמת רק בעיצוב אווירה, וכבר בימי קדם האמינו כי לשימוש בצבעים יש יכולת לסייע גם בפתרונן של בעיות בריאותיות ורגשיות שונות.

אמונה זו רווחה בתרבויות שונות מסביב לעולם, ושיטות שונות לאבחון וטיפול באמצעות צבעים פותחו. בין שיטות הטיפול בצבעים הפופולאריות ניתן למנות את השיטה המתבססת על גלגל הצבעים האינדיאני, את שיטת האורה סומא, העושה שימוש בבקבוקים צבעוניים, ואת השיטה המגיעה אלינו מן המזרח הרחוק, ומבוססת על פעולתם של הצבעים השונים על הצ'אקרות.

אם גם אתם מעוניינים ללמוד את כוחם התרפויטי של הצבעים, ולהעמיק באחת משיטות הריפוי בתחום – תוכלו להירשם לאחד מקורסי הריפוי בצבעים, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.

מי קהל היעד לקורס תרפיה בצבעים?

הלימודים בקורס ריפוי בצבע מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר מקרוב שיטה תרפויטית עוצמתית זו, אשר יכולה לתרום רבות לכל אחד להשיג איזון ושלווה בחייו ולצעוד בדרכי ההתפתחות האישית. הקורס מתאים הן למעוניינים בהעשרה אישית בלבד, כמו גם עבור אלו המעוניינים להתחיל ולעבוד כמטפלים אלטרנטיביים ברפואת צבעים.

הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה ולמאמנים, כמו גם עבור מטפלים רגשיים – פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכיו"ב, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים האבחוני והטיפולי שלהם. הלימודים יכולים להתאים גם לעוסקים בתחומי העיצוב, המעוניינים להכיר את השפעת הצבעים השונים על המערכות הגופניות, הנפשיות והרוחניות.

אם אתם מתעניינים בלימודי הריפוי בצבעים, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה או ההתפתחות האישית – קורס הילינג, קורס תקשור, קורס שמאניזם, קורס ציור מנדלות וכיו"ב.

מה תנאי הקבלה לקורס תרפיה בצבעים?

מרבית המכללות שמציעות קורס ריפוי בצבעים אינן מציבות כל תנאי הקבלה – וכל מי שמעוניין להכיר מקרוב שיטה טיפולית מרתקת זו – מוזמן להצטרף ללימודים. מכללות אחדות מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

כמו כן, חלק מהקורסים בתחום פונים לקהלי יעד ספציפיים – כגון קורס ריפוי בצבעים למאמנים או קורס ריפוי בצבעים למטפלים, והלימודים בקורסים אלו מיועדת, כמובן, רק לנמנים על קהלי היעד הרלוונטיים.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס תרפיה בצבעים?

משך הלימודים בקורס טיפול באמצעות צבע משתנה בהתאם למטרות הקורס, ולצד סדנאות בנות מפגשים בודדים (לרב בין מפגש אחד לשלושה) אשר נועדו לפתוח צוהר לעולם מרתק זה, ולהעביר את המשתתפים חוויה מהנה ומפתחת, קיימים גם קורסים מעמיקים ומקיפים יותר, המכשירים את בוגריהם לטיפול ואבחון באמצעות צבע. הקורסים המקיפים מונים, בדרך כלל, בין 50 ל-80 שנות לימוד אקדמיות, והם נמשכים חודשים אחדים.

אם ברצונכם ליהנות מלימודים אלו, אך אתם חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להירשם ללימודים, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף אפשרות ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים (כמו גם כל מי שעסוק מכל סיבה אחרת) יכולים ליהנות מלימודים אלו בזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר, מבלי לוותר על ימי עבודה או לימודים.

מה נושאי הלימוד לקורס תרפיה בצבעים?

תכנית הלימודים בקורסי ריפוי בצבעים היא עשירה ומגוונת, ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לבין התנסויות מעשיות חווייתיות.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: אבחון בצבעים, אורה סומא, טיפול אנרגטי בצבעים, ציור אינטואיטיבי, קלפי צבעים, תדרי הריפוי של הצבעים, גלגל הצבעים האינדיאני, שימוש בקריסטלים ובאבני מרפא, משמעות הצבעים בתרבויות שונות, גישות לטיפול ואבחון בצבעים, שימוש בצבע בחיי היום יום, אנרגיות ותדרים, הילות וגופים אנרגטיים, ריפוי בצבעים והצ'אקרות ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס תרפיה בצבעים?

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס תרפיה בצבעים?

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להתחיל לאבחן ולטפל על פי השיטות השונות של הריפוי בצבעים בקליניקות ומרכזים לרפואה משלימה ואלטרנטיבית ברחבי הארץ, או לצאת לדרך עצמאית ולפתוח מרכז טיפולי משל עצמם.

בוגרים אשר הינם מוסמכים באחד מתחומי הרפואה המשלימה, הטיפול או האימון יוכלו לשלב את שיטות הטיפול והאבחון הנלמדות בעבודתם – ובכך הן למשוך קהלי יעד חדשים והן לספק למטופליהם את הטיפול הטוב ביותר שהם יכולים לתת.

סיכום לקורס תרפיה בצבעים?

לסיכום, אם אתם מעוניינים למלא את חייכם באור ואהבה ולהכיר שיטות טיפול ואבחון שונות – המתבססות כולן על שימוש בצבעים, שיטות אשר יכולות, על פי העוסקים בתחום, לסייע בפתרון של בעיות גופניות ורגשיות רבות, ולעזור לכל אחד לצעוד בנתיבי ההתפתחות – קורס ריפוי בצבעים יכול להתאים לכם עד מאד.

קורס זה, הנמשך בדרך כלל חודשים אחדים בלבד, יקנה לכם שלל כלים ומיומנויות לעיסוק בתחום – ויעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלכם בטכניקות יעילות. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי אור וצבע – בואו ללמוד בקורס רפואת צבעים.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎