קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי הכשרת מנחי יוגה צחוק במכללות

הצחוק הוא תרופה טבעית לכל מכאוב פיסי ונפשי. הצחוק יכול לרפא, לשפר את ההרגשה הכללית ולאפשר לכם לפתוח את היום עם חיוך רחב על פנים. קורס יוגה צחוק מכשיר מנחים להנחיית סדנת יוגה צחוק.סדנת יוגה צחוק היא פרי של ד"ר קטריה מדן, יליד הודו ממומביי.

השיטה למעשה מסייעת בהפוגת מתח באמצעות צחוק. קורס יוגה צחוק מקנה את כל הכלים לטיפול בשיטה, ידע תיאורטי וידע פרקטי נרחב. ד"ר מדן, רופא קונבנציאלי מערבי, אף כתב מאמר ב1955 'הצחוק הוא התרופה הטובה ביותר' וראה כיצד הצחוק מקשר בין הגוף לנפש. מאחר והגוף אינו יכול להבדיל בין צחוק אמיתי לצחוק טכני, הרופא הגה רעיון לכלים לפיתוח צחוק על ידי טכניקות נשימה.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי על קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק

קורס יוגה צחוק מאפשר לכל המעוניינים להתנסות בטכניקה ולהפוך לאחר הכשרה למנחים בסדנאות יוגה צחוק על מנת לאפשר לרבים אחרים לצחוק, להחלים ולהתחיל את היום ברגל ימין. קורס יוגה צחוק בעידן שלנו הפך להיות מאוד פופולרי ומבוקש. 

תחום ליצנות רפואית מהווה דוגמה לתחום שהתפתח מתוך הבנה כי הצחוק והשמחה מרפאים מכאובים רבים הן פיסיים והן נפשיים. קורס יוגה צחוק מאפשר השתלבות בתחום לא קונבנציאלי אך מהנה, מרתק ומלהיב רבים בישראל ובעולם.

יוגה צחוק נחתה בישראל בשנת 2004 והפכה להיות פופולרית. סדנאות צחוק מועברות היום לאנשים החולים במחלות קשות, לאנשים הסובלים בעיות בריאותיות קלות יותר. כמו כן סדנאות צחוק הפכו להיות מאוד פופולריות במסיבות, מסיבות רווקים ורווקות, חגיגות ועוד. סדנת צחוק היא ייחודית וקורס יוגה צחוק מחזק את הרפואה הלא קונבנציאלית כרפואה מקובלת ואף מבוקשת העולם המערבי

תוכניות לימוד 

קורס יוגה צחוק מאפשר לאלו המבקשים להנחות סדנאות צחוק להשתלב בתחום חדשני ומרתק. במהלך הקורס תלמדו תכנים רבים ביניהם את ההיסטוריה של הצחוק, המחקרים שנעשו בתחום, מהו צחוק, יתרונותיו של הצחוק, אופן הנחיית אחרים, ההומור ותפקידו, היסטורית ההומור, תרגילי צחוק, תרגילי הרפיה, משחקי צחוק, יוגה ותרגילים נשימתיים, תרגול ופרקטיקה בקבוצה ועוד.

התכנים מובנים על פי תוכנית לימודים מסודרת ומאורגנת. התכנים נלמדים על פי הסטנדרטים הבינלאומיים ומאפשרים הכשרה מקצועית ואישית.

קורס יוגה צחוק פותח עבורכם מקור פרנסה חדש ומקביל לעבודה קיימת. העיסוק ביוגה צחוק מהנה ומרפא רבים אחרים. במהלך הלימודים תזכו להכיר שיטה מהפכנית בה משלבים את הגוף והנפש בהרמוניה מושלמת.

משך לימודים ותעודות

קורס יוגה צחוק משלב בתוכו שיטת יוגה וסדנת צחוק. היוגה, משמעותה, איחוד. על כן נשעה איחוד של צחוק כנפשי וכפיסי. יוגה היא גם שליטה. יוגה צחוק מאפשרת למעשה לאנשים לשלוט בחייהם ולצחוק גם כשלא טוב להם.

הקורס הינו נפרש על פני 15 שעות בדרך כלל, וכולל בסופו סטאז', אשר מאפשר ללומדים להתנסות בתחום ולקבל מושג מה המקצוע דורש בפועל.

הקורס מעניק לבוגריו תעודה המסמיכה לעבודה בתור מנחה של יוגה צחוק, מפתחת את המנחים מבחינה מקצועית ואישית ומעניקה את כל הכלים לחיזוק וליווי קבוצת משתתפים.

קהל יעד

קורס יוגה צחוק מתאים לגברים ונשים כאחד. הקורס מתאים לאנשים מובילים, מנהיגים, רוחניים שיודעים לעמוד מול קבוצת אנשים ולא להרגיש מבוכה.

יוגה צחוק יכולה לגרום לעיתים למבוכה קלה בין חברי הקבוצה שכן לא תמיד נוח לנו לצחוק בקול גדול בחברת אנשים לא מוכרים. מנחה יוגה צחוק צריך לדעת להפעיל קסם רב ולאחד את המשתתפים, להוריד את המבוכה ולהשאיר את חותמו.

אפשרויות לימודים נוספות

אנשים שפנו ללימודי הנחיית יוגה צחוק יכולים להתעניין בלימודי אימון. לימודים אלה הינם מרתקים ביותר ומקנים ללומדים אפשרות לעסוק בתחומי הטיפול לאחר זמן קצר יחסית ותוך התמקדות בתחום לימודי ספציפי שמעניין אותם, מבלי להתפזר סביב תיאוריות כלליות אחרות בתחום הטיפולי.

תחום אחר אשר גם שייך לתחום הטיפולי הינו שיטת 12 הצעדים, אשר בא במטרה לעזור לאנשים המכורים לאלכוהול, סמים, OCD וכדומה, מספק כלים שונים תוך התבססות על נסיון החיים העשיר של המנחה.

אפשרויות תעסוקה

קורס יוגה צחוק יאפשר לכם להשתלב במקצוע כמקור פרנסה נוסף, יחזק אתכם מבחינת בריאותית, יחזק את יחסי האנוש שלכם ומערכות יחסים.

במהלך הלימודים תזכו להיפתח לחומרי לימוד תאורטיים בתחום ההומור והצחוק וכמובן לתרגל באופן מעשי תרגילי יוגה והפעלת צחוק כטכניקה.
מודעה

מחפש קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק?

מחפש קורס הכשרת מנחי יוגה צחוק?
כל הארץ
אזור הצפון
אזור המרכז
אזור הדרום
אזור השרון
אזור חיפה
אזור ירושלים
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה