תואר שני בפיזיותרפיה

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי פיזיותרפיה לתואר שני

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי תואר שני מרתקים בתחום פרא- רפואי מבוקש – לימודי תואר שני בפיזיותרפיה יכולים להתאים לכם עד מאד. הסטודנטים בלימודי פיזיותרפיה לתואר MPT נהנים מהכשרה איכותית לעבודות טיפוליות, שיקומיות ומחקריות, שבהן הם יוכלו לתרום רבות להתפתחות הפיזיותרפיה כתחום טיפולי מובחן וייחודי.

הפיזיותרפיה היא תחום פרא-רפואי ומדעי (בניגוד לרב מקצועות הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית) העוסק באבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. מטרת הלימודים לתואר שני בפיזיותרפיה היא הן להעמיק ולהרחיב את הידע המקצועי של הסטודנט, והן להקנות לו ידע וכלים לניהול מחקרים קליניים ומדעיים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי פיזיותרפיה לתואר שני.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בפיזיותרפיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בפיזיותרפיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר שני בפיזיותרפיה

בשנים האחרונות אנו עדים לביקוש גובר של טיפולים פיזיותרפיסטים. הפופולאריות הגוברת של הרפואה המשלימה, המדגישה את יכולות הריפוי והטיפול הלא-חודרניות, הובילו לעלייה גם בפופולאריות של הפיזיותרפיה, אשר אמנם אינה משתייכת לתחום הרפואה האלטרנטיבית (שכן היא מדעית מעיקרה), אך חולקת עמה קווי דמיון, שכן בדומה לטיפולים אלטרנטיביים גם הפיזיותרפיה אינה כוללת פרוצדורות כירורגיות חודרניות.

הביקוש הרב לפיזיותרפיסטים איכותיים ומיומנים הופך את לימודי תואר שני בפיזיותרפיה למשתלמים מתמיד – לימודים אלו יעניקו לכם יתרון גדול על פני בוגרי תואר ראשון בלבד, כך שתוכלו להשתלב במיטב העבודות בתחום. במהלך לימודי התואר השני תקבלו את מיטב הידע והכלים אשר יכשירו אתכם כפיזיותרפיסטים מהמעלה הראשונה, עשירים בידע רב, בעלי נקודת מבט רחבה ומקיפה, ואף בעלי התמחויות שונות בתחום.
תואר שני בפיזיותרפיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני בפיזיותרפיה?

תנאי הקבלה ללימודי תואר שני בפיזיותרפיה כוללים, בדרך כלל, דרישה לתואר ראשון בפיזיותרפיה בממוצע 80 לפחות (מכללות ואוניברסיטאות רבות דורשות ממוצע גבוה יותר). חלק ממוסדות הלימוד בתחום מאפשרים גם לבוגרי תואר ראשון בתחומים אחרים להתקבל ללימודים – בכפוף להשלמת קורסי מבוא ובסיס בפיזיותרפיה ומדעי הבריאות, ובכפוף לעמידתם בפני וועדת קבלה.

כמו כן, רבות מהאוניברסיטאות והמכללות בתחום מציבות בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים – ניסיון קליני רלוונטי בעבודה בתחום, הצגת המלצות אקדמיות ו/ או מעשיות, מעבר של ראיון קבלה אישי וכיו"ב.

כמה זמן נמשך תואר שני בפיזיותרפיה?

לימודי תואר שני בפיזיותרפיה נמשכים בין שנתיים לשלוש.

חלק מהמכללות והאוניברסיטאות מציעות מסלולי לימוד נוחים במיוחד, המתקיימים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, וזאת במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב אף הם בלימודים מעשירים, מרתקים ומפתחים אלו.
תואר שני בפיזיותרפיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם מסלולי הלימוד בתואר שני בפיזיותרפיה?

לימודי פיזיותרפיה לתואר שני מוצעים הן במסלול מחקרי והן במסלול עיוני. הלימודים במסלול המחקרי, הכוללים כתיבת והגשת עבודת תיזה, פותחים בפני בוגריהם את האפשרות להמשיך לתואר שלישי – דוקטורט בפיזיותרפיה.

מה לומדים בתואר שני בפיזיותרפיה?

לימודי תואר שני בפיזיותרפיה כוללים, בדרך כלל, את התכנים והנושאים הבאים: פיזיולוגיה ופתופיזיולוגיה של כאב, הליכה נורמטיבית ופתולוגית, שיקום ואורטיטיקה של כף הרגל, ביומכניקה, שיטות הערכה, אבחון וטיפול בשיקום אורתופדי, הבסיס הפיזיולוגי של הטיפולים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני בפיזיותרפיה?

בוגרי לימודי פיזיותרפיה לתואר שני, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך בפיזיותרפיה (MPT או M.Sc.PT), מטעם המכללה/ אוניברסיטה בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני בפיזיותרפיה?

בוגרי תואר שני בפיזיותרפיה יכולים להשתלב במגוון משרות מרתקות בעולמות הטיפול, הייעוץ וההדרכה – בבתי חולים ומרפאות, במכוני שיקום ובתי אבות, בהדרכה קלינית ובמכוני מחקר פרטיים ובמשרות הוראה בתחום. כן יכולים הבוגרים לעבוד כפיזיותרפיסטים עצמאיים, ולפתוח קליניקה טיפולית פרטית.

שימו לב: על מנת לעסוק בטיפול פיזיותרפי יהיה עליכם להיות בעלי תואר ראשון בתחום, ובוגרי תואר שני בפיזיותרפיה, אשר הינם בעלי תואר ראשון בתחומים אחרים, אינם זכאים לקבל רישיון לעסוק בפיזיותרפיה, אלא רק במחקר בתחום.
מודעה
מחפש תואר שני בפיזיותרפיה?
מחפש תואר שני בפיזיותרפיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה