תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

דרישות קבלה לתואר ראשון בפיזיותרפיה במכללות

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודי פיזיותרפיה וליהנות מעבודה מרתקת, מאתגרת ומלאת סיפוק, הכוללת אבחון, טיפול, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה עם אוכלוסיות שונות, יהיה עליכם – כצעד ראשון – לעמוד בתנאי הקבלה ללימודים. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים על תנאי הקבלה ללימודי פיזיותרפיה במכללות והאוניברסיטאות המובילות. אז אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד רוכשים מקצוע פרא-רפואי יוקרתי, איזה ציון צריך בבגרות והאם חייבים פסיכומטרי בשביל להתקבל ללימודים, או שמא יש מכללות שמציעות אפשרות קבלה גם ללא פסיכומטרי– הגעתם למקום הנכון! בואו לקרוא מידע רב על תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בפיזיותרפיה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

תנאי הקבלה ללימודים גבוהים אינם תמיד משקפים את רמת הלימודים והקושי של התואר, אלא הם מושפעים רבות מהביקוש – ועל כן לימודים מבוקשים מציבים, בדרך כלל, תנאי קבלה גבוהים יחסית, ואילו מקצועות פחות מבוקשים נוטים להקל בתנאי הקבלה. לימודי מתמטיקה , לדוגמא, אף על פי שהם קשים במיוחד – אינם כוללים תנאי קבלה כה גבוהים.

לימודי פיזיותרפיה הם גם מבוקשים וגם מאתגרים למדי – ורמת הלימודים בחוג היא גבוהה, ועל כן גם תנאי הקבלה אינם פשוטים כלל וכלל.

כמו כן, בניגוד להרבה מאד מקצועות טיפוליים, שיקומיים ופרא רפואיים אחרים – כפסיכולוגיה, לדוגמא, בוגרי לימודי פיזיותרפיה יכולים להשתלב – כמעט מידית – בעבודה בתחום. על כן סינון המועמדים בקבלה לתואר הראשון הוא משמעותי במיוחד – וזו סיבה נוספת מדוע אם ברצונכם להתקבל ללימודי התחום – יהיה עליכם לעמוד בשלל תנאים.

תנאי הקבלה ללימודי הפיזיותרפיה משתנים, כמובן, בין מכללות ואוניברסיטאות שונות – ואף מתעדכנים משנה לשנה, אולם, כמעט תמיד, יהיה עליכם להיות בעלי תעודת בגרות מלאה (עם ממוצע נאה וציון פסיכומטרי גבוה מהממוצע. כן יהיה עליכם לעבור וועדת קבלה.

להלן תוכלו לקרוא מידע מפורט על תנאי הקבלה ללימודי פיזיותרפיה במכללות ואוניברסיטאות שונות – אולם זכרו: כיוון שהתנאים מתעדכנים ומשתנים מעת לעת, מומלץ לברר מהם תנאי הקבלה המדויקים סמוך למועד בו אתם מעוניינים להירשם ללימודים.

תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אוניברסיטת אריאל בשומרון

אם חשקה נפשכם ללמוד לתואר ראשון בפיזיותרפיה באוניברסיטת אריאל – יהיה עליכם להיות בעלי ממוצע 95 ומעלה בתעודת הבגרות, בעלי ציון 640 ומעלה במבחן הפסיכומטרי ובוגרי 4 או 5 יחידות לימוד במתמטיקה ואנגלית. כן יהיה עליכם לעמוד בראיון אישי מול וועדת הקבלה ולעבור מבדק התאמה.

המכללה האקדמית צפת

תנאי הקבלה ללימודי פיזיותרפיה במכללה האקדמית צפת כוללים דרישה לציון ממוצע של 90 בתעודת בגרות, ציון 600 בפסיכומטרי, השלמת 4 יחידות לימוד במתמטיקה ו-5 יחידות לימוד באנגלית. כן נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים ולעבודה בתחום.

תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

הקלות בתנאי קבלה

כמעט בכל המכללות ומוסדות הלימוד בוגרי תואר ראשון זכאים ליתרון משמעותי והקלות בקבלה ללימודים, על אחת כמה וכמה אם התואר הראשון שלכם הוא בתחום רלוונטי- כגון תואר ראשון בריפוי בעיסוק, לדוגמא.

שיפור סיכויי הקבלה

אם אינכם עומדים בתנאי הקבלה – אין זו סיבה להתייאש ולהרים ידיים! קיימות מספר דרכים להעלות את סיכויי הקבלה שלכם פלאים – אתם יכולים להירשם ללימודים בקורס הכנה לפסיכומטרי, קורס שיפור והשלמת בגרויות או ללימודים במכינה קדם-אקדמית. מכללות אחדות (כגון הקריה האקדמית אונו, לדוגמא) מציעות מכינה מיוחדת ללימודי תואר ראשון במקצועות הבריאות.
מודעה
מחפש תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה?
מחפש תנאי קבלה ללימודי פיזיותרפיה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - קריית אונו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: אריאל בשומרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה