קורס חתמים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת חתמי ביטוח במכללות

חתם הביטוח הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים והמרכזיים בעולם הביטוח, שכן הוא האחראי לבחון ולהעריך את הצעות הביטוח שמביאים סוכני הביטוח, ולקבל החלטה האם לקבל ולאשר את הביטוח – ובאילו תנאים: מהן המגבלות לביטוח, אילו הגנות צריכה חברת הביטוח לדרוש ומה מחירו של הביטוח. עבודתו של חתם טוב תסייע לרווחיות בה הוא מועסק, ואילו חתם אשר לא יבצע עבודתו נאמנה – יוביל את מעסיקיו להפסדים.

אז אם גם אתם מוצאים את עולם הביטוח מרתק, וברצונכם להשתלב בתפקיד חשוב ומרכזי בו – לימודי הכשרת חתמים יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות הלימודים בקורסים להכשרת חתמי ביטוח אלמנטארי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס חתמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס חתמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס חתמים


החתם הכללי (האלמנטארי) הוא איש המקצוע האחראי על קבלת החלטות בשם חברות וסוכנויות הביטוח – האם כדאי לקבל ולאשר את הצעות הביטוח שהביא סוכן הביטוח. תפקיד מאתגר זה, הכולל אחריות רבה, הוא אחד מהמרכזיים והחשובים בעולם הביטוח, ועל כן המעוניינים לעסוק בתחום נדרשים ללימודים מקיפים ומעמיקים. בואו לקרוא שלל פרטים על הלימודים בקורס חתמים. אם אתם מעוניינים לקרוא על הלימודים בקורס החיתום הרפואי – לחצו כאן.  
קורס חתמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס חתמים?


הלימודים בקורס חתמים מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בעבודה מרתקת בעולם הביטוח כחתם. הלימודים מתאימים במיוחד לעובדים בחברות וסוכנויות ביטוח, המעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי חיתום, אולי תגלו עניין גם בלימודי התואר הראשון בביטוח, לימודים בקורס הכשרת סוכני ביטוח, קורס מזכירות ביטוח, קורס חיתום רפואי, קורס ביטוח, קורס ביטוח ימי, קורס ביטוח וייעוץ פנסיוני, ולימודי תעודה נוספים בתחומי הביטוח.

מה תנאי הקבלה לקורס חתמים?


תנאי הקבלה ללימודים בקורס חתמים כוללים, בדרך כלל, דרישה להשלמת 12 שנות לימוד ולהיות המועמד בן למעלה מ-18.

בדרך כלל לא נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע או ניסיון בעבודה בעולם הביטוח, אולם קיימים גם קורסים קצרים יותר, המיועדים לבעלי רקע, הבנה וניסיון בתחומי הביטוח. כמו כן, מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה, וחלק מהמכללות אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.
קורס חתמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס חתמים?


אורכם של הקורסים להכשרת חתמים נע בין 160 ל-400 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין עשרה חודשים לשנתיים – בהתאם למספר שעות הלימוד הכולל, מספר המפגשים בשבוע ואורכו של כל מפגש.

בדרך כלל מתנהלים הלימודים במתכונת של מפגש אחד בשבוע, אך קיימים גם קורסים במתכונת אינטנסיבית יותר – בה מתקיימים כשניים – שלושה מפגשים כל שבוע.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים מעשירים אלו ולזכות בהכשרה האיכותית, אך חוששים כי יקשה עליכם הדבר – עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם! מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב, ולפעמים אף קיימת אפשרות ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם אנשים עובדים תוכלו להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, בשעות והמועדים המתאימים לכם ביותר.

מה נושאי הלימוד לקורס חתמים??

תכנית הלימודים בקורס חתמים היא עשירה ומגוונת, ותדאג לצייד אתכם בכל הידע והכלים הדרושים לחתם המקצועי והאיכותי.

בין הנושאים הנלמדים בקורס: יסודות הביטוח, מושגי יסוד בביטוח, דיני ביטוח, הגורמים השונים הפועלים בשוק הביטוח, ביטוחי רכב, ביטוחי רכוש, ביטוח עסקי, ביטוח הנדסי וביטוחים נוספים, פעילויות ותהליכים בחברות הביטוח, עקרונות הביטוח, מסמכי חוזה הביטוח, פוליסת ביטוח, יסודות באקטואריה, סדנאות מעשיות בחיתום, דיני ביטוח, היבטים משפטיים בביטוח, פקודות הנזיקין, ועוד שלל נושאי לימוד, אשר יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ויאפשרו לכם להשתלב בקלות יחסית בעבודה בתחום שוקק זה.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס חתמים?


בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "חתם ביטוח"/ "חתם מדופלם"/ "חתם ומיישב תביעות בביטוח אלמנטארי" (התעודה הספציפית ניתנת בהתאם לקורס אותו השלימו) מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס חתמים?


בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כחתמים או מיישבי תביעות בחברות וסוכנויות הביטוח, בקרנות הפנסיה, ובמחלקות ביטוח בחברות שונות.

מה אפשרויות ההמשך לימודים לקורס חתמים?


בוגרים אשר ירצו להמשיך ולהתפתח מקצועית, יוכלו לפנות להמשך לימודים ולהשתלב בלימודי תואר ראשון בביטוח, לימודי קורס הכשרת סוכני ביטוח או לימודים בקורסים נוספים בתחומי הביטוח והפיננסים.

סיכום לקורס חתמים


לסיכום, אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה מרתקת, מאתגרת ונדרשת בתחומי הביטוח, ולהיות אחראים על ההחלטות את מי ואת מה לבטח, ליהנות מעבודה מגוונת, הנמצאת במוקד קבלת ההחלטות של חברות הביטוח – לימודי החתמים מיועדים עבורכם.

לימודים אלו, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, ידאגו להכשירכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחתם האיכותי והמקצועי, כך שתוכלו להשתלב, במהירות ובקלות יחסית, בשלל העבודות בתחום זה. אז לכו על בטוח – בואו ללמוד בקורס הכשרת חתמי ביטוח.
מודעה
מחפש קורס חתמים?
מחפש קורס חתמים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה