קורס ביטוח חיים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי ביטוח חיים במכללות

ביטוח חיים הוא אחד ממוצרי הביטוח הנפוצים ביותר, שכן הוא נועד לבטח אותנו ואת משפחותינו מפני הנורא מכל – מקרי מוות ומקרי פגיעה גופנית, אשר אינם מאפשרים לנו להמשיך להתפרנס. כיוון שביטוח החיים רלוונטי לכל אחד ואחת מאתנו, ישנה חשיבות רבה להבנה של תחום זה, כמו גם להכשרתם של אנשי מקצוע איכותיים, אשר יהיו "מומחים" בתחום ביטוח החיים.

לאור זאת, מציעות מכללות מובילות מגוון קורסים בנושאי ביטוח החיים – קורסים המיועדים להקנות היכרות עם התחום ומיועדים לקהל הרחב, כמו גם קורסים להכשרת סוכני ביטוח והכשרת חתמים כמומחים עתירי ידע בתחום ביטוח החיים. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורסים בנושאי ביטוח חיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ביטוח חיים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ביטוח חיים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מי קהל היעד לקורס ביטוח חיים?


הלימודים בקורס ביטוח חיים מיועדים לכל מי שמעוניין להעמיק היכרותו עם התחום החשוב של ביטוחי חיים – בין אם לצורך העשרה אישית, ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום – כסוכני ביטוח או חתמי ביטוח המתמחים בתחום ביטוח החיים, או כיועצי מס המעוניינים להתחיל למכור ביטוחי חיים.

אם אתם מתעניינים בלימודי ביטוח חיים, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים נוספים מתחומי הביטוח – לימודי תואר ראשון בביטוח, לימודי תעודה בביטוח, קורס יסודות הביטוח, קורס חיתום אלמנטרי, קורס ביטוח אלמנטרי, קורס שוק הפנסיה וכיו"ב.
קורס ביטוח חיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס ביטוח חיים?


תנאי הקבלה ללימודים בקורס ביטוח חיים משתנים בהתאם למטרתו ותכניו של הקורס – כלומר בין קורסים להכשרת חתמים וסוכני ביטוח, או קורס העשרה לקהל הרחב.

בעוד הקורסים לקהל הרחב אינם מציבים, בדרך כלל, תנאי קבלה רבים – ולרוב סיום 12 שנות לימוד ומעבר של ריאיון אישי הן הדרישות היחידות, הקורסים המיועדים להכשרת סוכני ביטוח וחתמים להתמחות בביטוח חיים כוללים תנאי קבלה רבים יותר.

דרישות הקבלה לקורסים אלו הן- סיום 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה), תעודת יושר (כלומר, תעודה מהמשטרה המוכיחה כי אין למועמד עבר פלילי), מעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום, וסיום קורס יסודות הביטוח (לעיתים נדרשים המועמדים להיות לאחר מעבר מוצלח של המבחן ביסודות הביטוח). כמו כן, קורסים אחדים בתחום מיועדים רק לחתמים וסוכני ביטוח מוסמכים.

מה משך הלימודים ומתכונתם לקורס ביטוח חיים?


משך הלימודים בקורסים בתחום ביטוח החיים משתנה בהתאם למטרתו של הקורס וההכשרה הניתנת לבוגרים בסיומו. בעוד קורסי ההעשרה בתחום, המיועדים לקהל הרחב, כוללים, בדרך כלל, מפגשים אחדים בלבד (בדרך כלל בין מפגש אחד לארבעה מפגשים), הקורסים להכשרת אנשי מקצוע בתחום הם מקיפים ומעמיקים בהרבה, וכוללים בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות. קורסים אלו נמשכים בין חצי שנה לשנה.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אך אינכם בטוחים אם סדר יומכם העמוס יאפשר לכם ליהנות מהלימודים המעשירים, יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב (לעיתים בנוסף ולעיתים במקום קורסי הבוקר "הרגילים"), כך שגם אנשים עובדים – או אנשים עסוקים מכל סיבה אחרת – יכולים להירשם ללימודים בשעות והזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.
קורס ביטוח חיים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה נושאי הלימודים לקורס ביטוח חיים?


תכנית הלימודים בקורס ביטוח חיים היא עשירה ומגוונת, ודואגת להכשיר את בוגריה בכל הידע הדרוש לשם עיסוק מקצועי בתחום (בקורסים להכשרת סוכני וחתמי ביטוח).

אמנם קיימים הבדלים בנושאי הלימוד בין קורסי סוכני הביטוח חיים לבין הקורסים לחיתום ביטוח חיים, אך פעמים רבות כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: יסודות באקטואריה, היכרות עם מוצרי הביטוח השונים, חיתום רפואי, היכרות עם ליקויי הבריאות המשפיעים על שיעורי התמותה, מקצועות ותחביבים מסוכנים, היבטים משפטיים, גיל ביטוחי, קרנות הפנסיה, קביעת פרמיה, ביטוחי מנהלים, ועוד מגוון נושאי לימוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ביטוח חיים?


בוגרי קורסי ההעשרה בתחום, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

בוגרי הקורסים להכשרת סוכני ביטוח המתמחים בביטוח חיים, אשר יעמדו בכל דרישות הלימודים – לרבות מעבר של המבחנים של המפקח על הביטוח, יהיו זכאים לתעודת סוכן ביטוח, ובוגרי הקורסים להכשרת חתמים בהתמחות ביטוח חיים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "חתם מדופלם" מטעם המוסד בו השלימו לימודיהם.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס ביטוח חיים?


בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בעבודה בחברות ביטוח – כסוכנים או כחתמים, או כאחראים על תחומי הביטוח בחברות ועסקים שונים.

סיכום קורס ביטוח חיים


לסיכום, אם ברצונכם להכיר לעומק את אחד התחומים החשובים ביותר – תחום הנוגע לעתיד של כולנו, או אם ברצונכם להשתלב בעבודה מבוקשת ויוקרתית בתחומי הביטוח – קורס ביטוח חיים יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

הקורסים בתחום ביטוח החיים הם רבים ומגוונים, ותוכלו לבחור בלימודים העונים על מטרותיכם ומבוקשכם – בין אם ברצונכם בהכשרה מקצועית לתעסוקה כסוכני ביטוח או חתמים המתמחים בביטוח חיים, ובין אם ברצונכם בהעשרה בלבד בתחום חשוב זה. אז אם גם אתם מעוניינים ללכת על בטוח – בואו ללמוד בקורס ביטוח חיים.
מודעה
מחפש קורס ביטוח חיים?
מחפש קורס ביטוח חיים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה