המכללה האקדמית תל-חי

אל תתפשר על התואר שלך!

המכללה האקדמית תל-חי
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות המכללה האקדמית תל-חי?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על המכללה האקדמית תל-חי?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

אל תתפשר על התואר שלך!

המכללה האקדמית תל-חי הינה מוסד אקדמי וותיק ומוכר על ידי המל'ג, ונחשבת למכללה פורצת דרך, בשילוב עם אווירה נעימה וחיי חברה יוצאי דופן. המכללה האקדמית תל-חי מציעה מגוון מסלולי לימודים לתואר ראשון, תואר שני, מכינות ולימודי תעודה. המכללה מציעה מבחר מלגות לימודים. אם אתם מתעניינים בקורסים ולימודי תעודה, המכללה האקדמית תל-חי מקיימת יחידה ללימודי חוץ.

הלימודים מתקיימים בתל חי, סמוך לקרית שמונה.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות המכללה האקדמית תל-חי?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על המכללה האקדמית תל-חי?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

תואר שני בפקולטה למדעים

תואר שני בביוטכנולוגיה MSc - מסלול מחקרי ומסלול רגיל 
תואר שני במדעי התזונה MSc - מסלול מחקרי ומסלול רגיל
תואר שני במדעי המים MSc - מסלול מחקרי ומסלול רגיל

מסלולי לימוד במכון לאומנויות

לימודי מסלול בצורפות
לימודי מסלול בקרמיקה
לימודי מסלול באמנות פלסטית
לימודי שילוב אקדמי: לימודי אומנויות (מאחד המסלולים לבחירכתכם) + לימודי B.A בחוג הרב תחומי.

מידע נוסף אודות המכללה

לימודים במכללה האקדמית תל-חי הם לימודים באווירה נהדרת תוך שמירה על רמה אקדמית גבוהה והישגית, המבטיחים תארים אקדמיים יוקרתיים ונחשבים, והשתלבות במשרות מפתח בשוק העבודה. כמו כן, סטודנטים בהמכללה האקדמית תל-חי יכולים להשתלב בעבודה כבר במהלך הלימודים ולצבור ניסיון מעשי - המכללה מפעילה פרויקטים בשיתוף מפעלי תעשייה והיי טק באיזור, המאפשרים לסטודנט לשלב עבודה ולימודים, ופותחים בפניו אפשרות להישאר בסיום הלימודים לעבודה קבועה במקומות אלה.

המכללה האקדמית תל-חי מציעה מגוון רחב של יתרונות: אווירה נעימה לצד מצוינות אקדמית; מיקום נפלא בלב הנוף בשקט הקסום של צפון הארץ; קמפוס עשיר ותוסס; פעילות ענפה של אירועי אמנות, הרצאות אורח ומפגשים עם אנשי אקדמיה; סביבת לימודים נוחה ומתקדמת - בהמכללה האקדמית תל-חי מעבדות וחדרי מחשבים משוכללים, כיתות לימוד מרווחות וחדשניות, מעונות סטודנטים קרובים ונוחים, ספריה עשירה, קפיטריות וחנות לצרכי לימוד; סגל אקדמי ומנהלי איכותיים ואדיבים; תכני לימוד עדכניים המשלבים תיאוריה ומעשה; מערך מלגות ומענקים; אגודת סטודנטים חזקה ועוד; במכללה פועל גם מרכז תמיכה ללקויי למידה, המספק עזרים וסיוע אישי לסטודנטים שאובחנו כלקויי למידה; מרכז לייעוץ ותמיכה רגשית לסטודנטים הזקוקים לעזרה, ועוד.

במסגרת הרצון לחזק את הקשר עם "הקהל הצפוני" מכללת תל-חי לקחה חסות קטנה על משחקה של הפעל גליל עליון בכדורסל. התגובות של הקהל הרב שהיה היו מצוינות, ונשמעו קולות של גאווה על שיתוף הפעולה בין המכללה לבין עמותת הכדורסל של הגליל העליון, וקולות נוספים על כך שיש באזור מכללה שניתן להתגאות בה.

תחומי לימוד נוספים בהמכללה האקדמית תל-חי