האקדמית תל אביב-יפו

תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים ב-4 שנים

האקדמית תל אביב-יפו

תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים ב-4 שנים

המכללה האקדמית ת"א יפו מציעה לכם מסלול לימודים ייחודי: תואר ראשון בכלכלה (B.A) ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A) בארבע שנים בלבד! תכנית לימודים זו, המאפשרת לכם לסיים להשלים תואר ראשון ושני מבוקשים בזמן קצר במיוחד, תקנה לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום - ובסיומה תוכלו להשתלב במגוון משרות ניהוליות בכירות. 

הלימודים מתקיימים בתל אביב.

מידע כללי

לימודי תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים ב-4 שנים בלבד במכללה האקדמית ת"א יפו מציעים לכם הזמנות פז להשלים שני תארים מבוקשים אלו בזמן קצר במיוחד. הלימודים, המועברים על ידי טובי המרצים ואנשי המקצוע בתחומי הכלכלה והניהול, יקנו לכם ידע עדכני ומתקדם, כמו גם מגוון מיומנויות וכלים יישומיים בתחומים חשובים אלו.

כבר החל מהשנה השלישית יחלו הסטודנטים ללמוד את התואר השני (במקביל לסיום התואר הראשון) ובסיום השנה הרביעית ללימודים הם יקבלו את תעודת ה-M.B.A היוקרתית ויוכלו להשתלב בשלל המשרות בתחום. 

למידע נוסף על התואר הראשון בכלכלה - לחצו כאן.
למידע נוסף על התואר השני במנהל עסקים - לחצו כאן

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בתכנית ייחודית זו נדרשים המועמדים לעמוד בכל תנאי הקבלה של התואר הראשון בכלכלה. המעבר לשנה השלישית מותנה בעמידה ב90% מקורסי החובה בשנים א' ו- ב', ממוצע של 85 לפחות בשנים א' וב' של התואר הראשון (ניתן יהיה להגיש מועמדות החל מציון ממוצע של 82 נק'), ומעבר של ראיון אישי עם ראש התכנית לתואר שני. המעבר לשנה הרביעית מותנה בסיום חובות התואר הראשון וממוצע של 80 לפחות בתואר. 

כמו כן נדרשים המועמדים לעמוד בכל דרישות הקדם של התכנית: מתמטיקה, מבואות לכלכלה מיקרו ומאקרו ומבוא לטכנולוגיות מידע.

משך לימודים

הלימודים נמשכים 4 שנים בלבד. 

תעודה

בוגרי התכנית, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת בוגר תואר ראשון -BA בכלכלה ותעודת מוסמך - תואר שני במנהל עסקים MBA, מטעם המכללה האקדמית ת"א-יפו.