המכללה האקדמית תל אביב יפו

תואר שני במנהל עסקים MBA ללא תזה

המכללה האקדמית תל אביב יפו

תואר שני במנהל עסקים MBA ללא תזה

המכללה האקדמית תל אביב יפו מציעה לימודי תואר שני במנהל עסקים ללא תזה. 

הלימודים מתקיימים בתל אביב.

המסלול ללא תזה.

לימודי בוקר בלבד. 

GMAT חובה!

מידע כללי אודות הלימודים

עולם העסקים הינו עולם דינמי ועל כן המנהלים נדרשים לפעול במגוון תחומים בהם שיווק, פרסום, מימון ועוד. ניהול משיק להמון היבטים הדורשים מחשבה זריזה תוך כדי בקיאות שוליטה מלאה בדיסצפלינות המגוונות.

לימודי תואר שני במנהל עסקים במכללה האקדמית יפו הינו תואר מקצועי ואיכותי המחבר את עולמם של הסטודנטים לעולם העסקי. התואר מכין את הסטודנטים בצרה מעמיקה ומקיפה לעולם הניהול, עומד על כל מאפייניו ומסמיך אותם לנהל באופן טוב יותר לאורך השנים.

תוכנית הלימודים מבוססות על מגוון רחב של תורות ניהול ומתן כלים פרקטיים ליישום בשטח. כלים אלו מאפשרים התמודדות טובה יותר האתגרים המנהליים. הכלים מגיעים ממגוון של דיסצפלינות כגון מדעי ההתנהגות, כלכלה, שיווק, משפטים, חשבונאות ועוד.

בוגרי התוכנית מוסמכים להשתלב בעולם העסקי ועל כן התואר מקנה ארגז כלים יישומי רחב. הסטודנטים לומדים לקבל החלטות, לפתור בעיות, לפתח יכולת מחשבה זריזה, מקבלים ידע מקיף בשיטות מחקר ועוד.

תנאי קבלה

על כל המועמדים להציג ציון GMAT. בוגרי תואר ראשון המגיעים מדיסצפלינות שונות צריכים להוכיח ידע קודם בתחומי כלכלה, טכנולוגיות מידע, מנהל עסקים על סמך השכלה קודמת או מבחן פטור.

התמחויות

התמחות במימון התמחות בניהול השיווק התמחות באזסטרטגיה, יזמות וחדשנות