המכללה האקדמית תל אביב יפו

לימודי תואר ראשון מערכות מידע .B.Sc

המכללה האקדמית תל אביב יפו

לימודי תואר ראשון מערכות מידע .B.Sc

המכללה האקדמית תל אביב יפו מציעה לימודי מערכות מידע לתואר ראשון .B.Sc.

חדש! מסלול לימודי ערב.

הלימודים מתקיימים בתל אביב.

מידע כללי

הטכנולוגיה מקיפה היום את כל תחומי החיים והשילוב שלה עם מערכות מידע מהווה בסיס להצלחתן של חברות. אנשי פיתוח, אפיון, ניהול ותחזוקה של אותן מערכות, מהווים מרכיב חיוני על מנת להבין את צרכי הארגון והלקוחות, לנתח את האסטרטגיה העסקית של החברה ולתרגם אותה לתוך המערכות הטכנולוגיות שיאגרו את המידע.

תואר ראשון במערכות מידע של המכללה האקדמית תל אביב-יפו, עושה אינטגרציה בין עולם המחשבים לבין עולם הניהול והעסקים. התוכנית מכשירה מנהלי מערכות מידע שידעו להשתמש בטכנולוגיה ויסייעו לשפר את המצב התחרותי של החברות.

התוכנית הינה ייחודית ומקנה לסטודנטים כלים ומיומנויות בקבלת החלטות, יכולת ניהול, הבנה מעמיקה בתחום מדעי המחשב ועוד.

תנאי קבלה

המועמדים יידרשו בציון משולב של בגרות ופסיכומטרי המחושב על פי הנוסחה הבאה: 2/{(30- ממוצע בגרות)10X+ציון פסיכומטרי}.

משך לימודים

הלימודים נמשכים שלוש שנים. קיים גם מסלול לימודי ערב המתאים לאנשים עובדים.

תוכנית לימודים

תוכנית הלימודים הינה רחבת היקף, מרתקת ומעשירה, וכוללת מגוון תכנים תיאורטיים החיוניים לעבודה מקצועית בתחום. בין נושאי הלימוד: מחשוב ענן, מחשוב חברתי, סיכוני סייבר, פיתוח ל WEB ולמכשירים ניידים (apple), עולמות וירטואליים, BI ועוד. בנוסף לתכנים העיוניים, ישתתפו הסטודנטים בקורסים ללמידה עצמית הכוללים סמינר, פרויקט, סדנא. קורסים אלו ילמדו את הסטודנטים ליזום ולהוביל, להגדיר תהליכי עבודה ולבצע את העבודה באופן עצמאי תוך כדי ליווי והנחיה אישית מקצועית של מנחה מהתעשייה.

התוכנית מקיימת שיתופי פעולה עם מגוון חברות בתעשייה בישראל: STKI, SAP ועוד.

תעודות

למסיימי התוכנית בהצלחה שיעמדו בכל הדרישות, יוענק תואר ראשון .B.Sc במערכות מידע מטעם המכללה האקדמית תל אביב- יפו. התואר מוכר על ידי לשכת מנתחי מערכות מידע בישראל. כמו כן, התואר מכין את הסטודנטים לבחינות PMI (ניהול פרוייקטים) כמו גם הכנה לבחינות הסמכה ב- SAP.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי התואר יכולים להשתלב במגוון תפקידים כגון: ניתוח, יישום, הטמעה, ניהול מערכות מידע, ניהול רשתות, תכנון וניהול בסיסי נתונים, ניתוח מידע, פיתוח אפליקציות ועוד.