קורס קואצ'ינג בצפון

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי קואצ'ינג במכללות בצפון

תחום האימון האישי צובר תאוצה ופופולאריות בשנים האחרונות והפך לשם דבר בקרב משפחות ויחידים, המעוניינים לשפר את חייהם ולהתקדם. אימון אישי הוא שיטת הכוונה, הדרכה ואימון, של יחידים וקבוצות, שמטרתו היא לסייע להם בהשגת יעד מסוים שהציבו לעצמם, או לשפר מיומנות כלשהי.

השיטה מבוססת על תהליך מובנה, המונחה ע"י המאמן האישי. האימון האישי משתמש ביכולותיו הקיימות של הפרט ולא מנסה לשנותו. הוא אינו מנסה להבין את עברו של המשתמש והוא שואף להשגת התוצאות בזמן קצר יחסית (עד כחצי שנה). אם אתם מתעניינים בתחום, ומעוניינים ללמוד אותו בצפון, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא מידע על אפשרויות הלימודים בקורס אימון בצפון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס קואצ'ינג בצפון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס קואצ'ינג בצפון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי אימון בצפון

אימון אישי או אימון עסקי הוא שיטת הכוונה, הדרכה ואימון, של יחידים וקבוצות, שמטרתו היא לסייע להם בהשגת יעד מסוים שהציבו לעצמם, או לשפר מיומנות כלשהי.

השיטה מבוססת על תהליך מובנה, המונחה ע"י המאמן האישי. האימון האישי משתמש ביכולותיו הקיימות של הפרט ולא מנסה לשנותו. 

המאמן יכול לחשוף את המתאמן לאפשרויות חשיבה ופעולה חדשות, לשאול אותו את השאלות הנדרשות להערכתו, לעודדו ולהעצימו. לולא התערבותו של המאמן האישי, עלול המתאמן להתקשות בהתמקדות ביעדיו, בשל העובדה שהוא נושא השינוי ומוביל השינוי.

קורס קואצ'ינג בצפון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס קואצ'ינג בצפון?

על מנת להתקבל ללימודי אימון לעיתים המועמדים נדרשים להציג תואר ראשון אקדמי או להיות בני 25 ומעלה. כל מוסד מציג את הדרישות שלו, על כן מומלץ לבדוק זאת. 

מה לומדים בקורס קואצ'ינג בצפון?

לימודי אימון אורכים בין שלושה וחצי חודשים לשנה וחצי. תחום האימון האישי יובא לישראל מחו'ל ומסיבה זו מדגישים לימודי האימון את התאמת תורות האימון למאפייניה, תכניה, ערכיה וצרכיה הייחודים של החברה הישראלית.

לימודי אימון כוללים לימודים תיאורטיים ומעשיים גם יחד. במסגרת  הלימודים המעשיים, מתנסים הסטודנטים באימון של ממש במסגרת משחקי תפקידים, תרגילים ואימונים חיים במהלך הקורס.

הלימודים העיוניים עשויים לכלול תכנים כגון עקרונות, רציונל והתפתחות האימון; ערכים מעצבים; גיבוש חזון אישי; בניית תכנית והצבת יעדים; הקשבה; העצמה; פרדיגמות (תבניות מחשבה); שאילת שאלות; טיפול בכוחות מונעים; תוויות; איזורי נוחות ועוד מגוון רחב של תכנים בזיקה לאימון והנחייה.
קורס קואצ'ינג בצפון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי קורס קואצ'ינג בצפון?

בוגרי הקורס משתלבים במגוון מסגרות חינוכיות וסדנאות אימון. כמו כן ניתן לספק שירותי אימון באופן פרטי בצפון הארץ או להגיע לכל היעדים בפריסה ארצית. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס קואצ'ינג בצפון?

בוגרי הקורס יכולים להמשיך ללימודים נוספים בהם לימודי הנחיית קבוצות או סוג נוסף של אימון כגון אימון ADHD, אימון תזונתי ועוד.
מודעה
מחפש קורס קואצ'ינג בצפון?
מחפש קורס קואצ'ינג בצפון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה