קורס נומרולוגיה קבלית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס נומרולוגיה קבלית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נומרולוגיה קבלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נומרולוגיה קבלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי נומרולוגיה קבלית במכללות

המספרים מקיפים אותנו בכל חיינו: תאריך הלידה שלנו, מספר הבית שלנו, מספר הטלפון, מחירים, משכורות, דו"חות בעבודה, קילומטראז' של האוטו ועוד. לכן, לאורך כל ההיסטוריה האנושית, גדולי המדענים והוגי הדעות התייחסו למספרים כבסיס לכל דבר ולכל התחלה. תורת הנומרולוגיה מייחסת חשיבות אף גדולה עוד יותר טוענת שאפשר לפרש ואף לנבא את חייו של אדם לפי המספרים המקיפים אותו, כגן תאריך הלידה שלו או מספר הבית בו הוא מתגורר. גם הגמטריה נכללת בתחום הנומרולוגיה, שהרי לכל אות יש מספר מייצג, ובכך ניתן לנתח כל מילה (כמו שמכם הפרטי) בהגיון מתמטי. מעבר לכך: כל דבר בעולמנו מיוצג ומתואר במספרים, שבאים לידי ביטוי בנוסחאות פיזיקליות, כגון שטחים, צורות, גופים, תנועה, מהירות, זמן, ועוד.

ומה לקבלה ולנומרולוגיה? מסתבר שמדובר בשני תחומים קשורים אחד לשני. גם הקבלה מנסה להבין את המשמעויות הנסתרות והתוכן הרוחני בכל מספר. על פי הקבלה, למספרים יש כוח עצום והם מייצגים עולמות שלמים של ידע נסתר שאי אפשר לגלות בשום דרך אחרת. אז אם אתם רוצים לדעת איך שמכם ותאריך הלידה משפיע על חייכם, קורס נומרולוגיה קבלית ייתן לכם את הכלים לא רק לפרש את חייכם, אלא לעזור גם לאחרים להבין את חייהם טוב יותר. תלמדו את כוחו של כל אחד מהמספרים, איך לחשב לא רק את המספר הראשי של כל אדם, אלא גם את מסלול חייו לפי אותיות ומספרים המקיפים את חייו. תלמדו לייעץ על סמך המפה שבניתם. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס נומרולוגיה קבלית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס נומרולוגיה קבלית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס נומרולוגיה קבלית

כמו הנומרולוגיה, גם הקבלה משתמשת במספרים ומתמטיקה כאמצעי לפרש את החיים, להבין גורל או מזל של אדם פרטי או חברה כללית. הקבלה בודקת בעזרת הנומרולוגיה בעיות שונות, כגון בעיות במציאת זוגיות, חוסר מזל, בעיות פרנסה, חוסר הצלחה במבחנים, בעיות בריאות, ועוד. לעיתים, לפי הנומרולוגיה הקבלית, הפתרון לבעיות אלו או אחרות נעוץ בשינוי קטן של מספר או אות: הוספת אות לשם הפרטי, או שינוי שם, שינוי מספר טלפון, ועוד- שיגרמו לשינוי משמעותי בחייו של אדם.

להבדיל מנומרולוגיה רגילה, קורס הנומרולוגיה הקבלית מורכב מיותר ממאה שיטות חישוב שונות, המנסות להגיע לאמת דרך המספר שהיא מנתחת. בקורס תתוודעו לתרשים האישי שיש לכל אחד מאיתנו, תרשים המבוסס על השם ותאריך הלידה שלנו. בקורס נומרולוגיה קבלית תלמדו לחשב את המספר הראשי של כל אדם, כולל את שלכם, על פי תאריך הלידה, ובכך לשרטט את שביל הגורל שלו. תלמדו את המשמעויות המאגיות של אותיות ומספרים (כמו למשל אם יש לכם את האות מ' בשם, שמספרה הוא 40, יש לכם קשר למהפך, כמו 40 יום שארך המבול, או 40 שנה שבני ישראל נדדו במדבר), תקבלו את המשמעויות הרבות של כל אחד מהמספרים 1 עד 9, השלמות של מספר 10, את כוחו של כל אחד מהמספרים, איך לחשב לא רק את המספר הראשי של כל אדם, אלא גם את מסלול חייו לפי אותיות ומספרים המקיפים את חייו, ותלמדו לייעץ על סמך המפה שבניתם.

למי מיועד קורס נומרולוגיה קבלית ?

קהל היעד של קורס נומרולוגיה קבלית הוא כל מי שאוהב מספרים ומאמין שיש בהם הרבה מעבר לחישוב נוסחאות. בנוסף על כך, הלימודים מתאימים לכל מי שמחפש דרך לעזור לאחרים או לעצמו להתקדם בחיים. הקורס מתאים בעיקר למטפלים, המחפשים להעשיר את ארגז הכלים שלהם כדי לטפל באנשים בעזרת מתן פתרונות פחות קונבנציונאליים.

אם אתם מעוניינים ללמוד את נושא הנומרולוגיה הקבלית לא רק למטרות אישיות אלא גם למטרת מקצוע, מומלץ מאוד לשלב את הלימודים עם תחומים אחרים, כגון דמיון מודרך, מקצועות טיפוליים, ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס נומרולוגיה קבלית?

תנאי הקבלה לקורס נומרולוגיה קבלית משתנים ממכללה למכללה, אך לרוב מדובר בקורס העשרה שלא דורש ידע או ניסיון קודמים. בחלק מהמכללות ייתכן ותידרשו לעבור ראיון קבלה קצר. כמובן שאם אתם מתעניינים בנומרולוגיה או קבלה, סביר להניח שיש לכם כבר ידע כללי לגבי הנומרולוגיה הקבלית, וכל מה שדרוש ללמוד בקורס הוא רצון ללמוד והתעניינות בתחום. 

מה משך הלימודים לקורס נומרולוגיה קבלית?

קורס נומרולוגיה קבלית נמשך בין 12 ל - 14 מפגשים (כ – 60 שעות לימוד). לרוב הלימודים מתקיימים במפגש חד שבועי למשך מספר שעות, לרוב בשעות הערב כדי לאפשר גם לאנשים עובדים להשתתף בקורס מבלי לפגוע בשגרת חייהם ולא להפסיד ימי עבודה.
 
למעוניינים להעמיק את ההבנה בתחום קיימת אפשרות להמשיך לסמסטר העשרה נוסף.

מה תכנית הלימודים לקורס נומרולוגיה קבלית?

תכנית הלימודים של קורס נומרולוגיה קבלית מגוונת ועשירה הסוקרת את תחום הנומרולוגיה ותחום הקבלה, ואת השילוב ביניהם. הנושאים הנלמדים בקורס: חיזוק בעזרת מספרים, בניית עץ חיים, מספרים חד ספרתיים לעומת דו ספרתיים, מודלים את מספרים מול אותיות, מעורבות הגורל בחיי האדם, השפעת המספרים והאותיות על החיים, ניתוח תאריך לידה ושמו של אדם, הכנת מפה לשנה אישית הצפויה לכל אדם, שילוב פרשת השבוע בקבלת ההחלטות האישיות בתהליך החשיבה, גרפולוגיה בסיסית, אבחון אישי, ייעוד אישי, התאמה עם הסביבה, משמעות אנרגטית וטיפולית של מספרים, ייעוץ וטיפול לפי מפה נומרולוגית.

במהלך הלימודים תקבלו לא רק ידע תיאוטרי אלא גם תתנסו בהכנת מפה אישית על סמך תאריך הלידה שלכם ושמכם הפרטי. חלק מהשיעור מוקדם ללימודי נומרולוגיה קבלית וחלק מהשיעור הכשרה באמצעות קואוצ'ר.

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס נומרולוגיה קבלית?

בוגרי קורס נומרולוגיה קבלית, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון 80 אחוז נוכחות, השתתפות בתרגילים), יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. מדובר בתעודת נומרולוג שתיפתח בפניכם דלתות רבות לתעסוקה עתידית, אך גם מקום של כבוד בקהילת המטפלים המיסטיים והרוחניים.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס נומרולוגיה קבלית?

אפשרויות התעסוקה לבוגרי לימודי נומרולוגיה קבלית מגוונות החל משימוש פרטי בידע שרכשתם, עזרה והנחייה של בני משפחהוחברים קרובים, וכלה במתן טיפול מקצועי לאנשים המבקשים עזרה והכוונה בחיים, או עריכת קורסים וערבי חברה או אירועים חברתיים שונים. 
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎