קורס אמנות פלסטית

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי אמנות פלסטית במכללות

רוצים לצייר כמו פיקאסו או לפסל כמו מיכאנג'לו? קורס אומנות פלסטית הוא הדרך לתרגם את התשוקה שלכם למעשי יצירה. משמעות המושג אמנות פלסטית היא אומנות שעוסקת בחומרים הניתנים לעיבוד, כגון: צבע, נייר, מתכת, אבן, ועוד. כלומר, אומנות פלסטית כוללת בתוכה את הציור, הרישום, הפיסול, ולעיתים אפילו אדריכלות ועבודות עץ. האומנות הפלסטית קיימת עוד משחר האנושות, בצורת ציורי מערה, ומאז עברה שינויים קונספטואליים, מהעתק של המציאות בתקופת הרנסאנס (כמו למשל, הפסל "דוויד" של מיכאלנג'לו), לשבירת המוסכמות ולהצגת רגש בצורה מופשטת. כיום, בעקבות תחושת הכפר הגלובאלי, קהילת האומנים הרבה יותר מחוברת, וחבריה משפיעים זה על זה ביצירות שלהם.

לכן, אם בעבר לימודי האומנות הפלסטית עסקו בהקניית כלים להעתק מדוייק של המציאות, כיום הלימודים מתרכזים בחומרים שמהם ניתן ליצור, שילובים בין תחומי האומנות, ועוד. קורס אומנות פלסטית מתאים לכולם – לעוסקים באומנות באופן מקצועי, אך גם לחובבנים.  בנוסף, קיימת תפיסה כי כמעט כל חומר גלם יכול לשמש כחומר לאומנות, וכי ניתן ליצור בכל מקום ולא רק בסטודיו מיוחד. בקורס אומנות פלסטית תקבלו סקירה על תולדות האומנות הפלסטית, על הזרמים השונים, ובעזרת מרצים מנוסים תלמדו להפוך רעיון ליצירה של ממש.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אמנות פלסטית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אמנות פלסטית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אמנות פלסטית

האומנות הפלסטית של היום שונה מאוד מהאומנות הפלסטית של פעם, גם בחומרי היצירה, גם בסוגי האומנות (בעשרות השנים האחרונות גם צילום נוסף לקטגוריה), וגם בלימודי האומנות הפלסטית. מכיוון שאין יותר הפרדה בין תחומי האומנות, וכל זרם שואב אספקטים מסויימים מזרם אחר – נוצר מצב שבו לימודי האומנות הפלסטית משתנים ממכללה למכללה, שבוחרת כל אחת את התפיסה האומנותית שלה. אך ללא שום קשר למכללה שבה תבחרו ללמוד – מבנה הקורס יהיה מורכב מלימודים תיאורטיים, המלווים בהתנסויות מעשיות בסדנאות יצירה שונות, קבלת פידבק מהמרצה, ואפילו הקמת תערוכה, שבה תוכלו להציג לעיני כל את מה שלמדתם.
קורס אמנות פלסטית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס אמנות פלסטית?

קהל היעד של קורס אמנות פלסטית הוא כל מי שאוהב ליצור - החל מאמנים מנוסים וכלה במי שעוסק באמנות כתחביב, ומעוניין לקבל כלים לעסוק באמנות באופן רציני. 

מה תנאי הקבלה לקורס אמנות פלסטית?

תנאי הקבלה ללימודי אמנות פלסטית משתנים ממכללה למכללה, אך מכיוון שמדובר בקורס העשרה - לרוב לא תידרשו להציג תעודות כלשהן. ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון קבלה, כדי לבדוק את מידת ההתאמה שלכם לקורס אמנות. 
קורס אמנות פלסטית
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס אמנות פלסטית?

משך קורס אמנות פלסטית משתנה מכללה למכללה, כרגיל מדובר במפגש אחת לשבוע, למשך חודשיים עד חצי שנה. בחלק מהמכללות הקורס מתקיים במתכונת של לימודי ערב, והוא מתאים לאנשים עובדים

מה תכנית הלימודים לקורס אמנות פלסטית?

תכנית הלימודים בקורס אמנות פלסטית כוללת נושאם כגון: תולדות האמנות, יסודות הקומפוזיציה, עבודה בצבעי שמן, צבעי מים, צבעי אקריליק, אור וצל, פרופורציה, יסודות הרישום, טכנקות רישום, שימוש במרקמים, עבודה באמצעות פחם, עבודה עם גבס, פיסול באבן, גילוף בעץ, אסתטיקה, ועוד. 

לצד הלימודים התיאורטיים הסטודנטים בקורס יתנסו בסדנאות יצירה ואף בהקמת תערוכה. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס אמנות פלסטית?

לבוגרי קורס אומנות פלסטית, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו.
מודעה
מחפש קורס אמנות פלסטית?
מחפש קורס אמנות פלסטית?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה