מכללת רמת גן

תכנית המקפצה

מכללת רמת גן
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת רמת גן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת רמת גן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תכנית המקפצה

מכללת רמת גן מפעילה תכנית ייחודית - תכנית המקפצה שמסייעת לסטודנטים לממש את הפוטנציאל שלהם במבחר דרכים

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות מכללת רמת גן?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על מכללת רמת גן?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תכנית המקפצה

"תכנית המקפצה", הקיימת רק במכללת רמת-גן, תוכל לסייע לכם לממש את הפוטנציאל שלכם ולהגיע לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה בדרך הקלה הנוחה ביותר!
תכנית המקפצה של מכללת רמת-גן תקפיץ אתכם 5 פעמים:
הגדלת הסיכוי לקבל תואר
שיפור ממוצע הציונים
קיצור התקופה לתואר
חיסכון כספי - לא תבזבזו כסף על מורים פרטיים
סיכויי קבלה גבוהים לתואר שני

התכנית כוללת שיעורי תגבור ותרגול - בנוסף לשיעורי הקורס, רק במכללת רמת-גן ניתנים בעשרות קורסים 5-11 מפגשי לימוד נוספים בכל סמסטר לצורך תגבור, הבהרה ותרגול של החומר הנלמד.

מרכז הדרכה, סדנאות והדרכה פרטנית - המרכז מציע סדנאות והדרכות אישיות באסטרטגיות למידה, על מנת לשפר את הישגי הסטודנטים. מוצעות סדנאות קבוצתיות בדגש על כתיבה אקדמית (מטלות ובחינות) והדרכות אישיות ("אישי בלמידה"). בנוסף, קיים סיוע פרטני לבעלי לקויות למידה.

Gool - פורטל פתרונות, עבודות ומבחנים - חינם! מאגר גדול של פתרונות לבחינות ולמטלות, ממגוון קורסים הנלמדים במכללה. באתר תמצאו פתרון מפורט ומצולם בווידאו לבחינות ב-15 קורסים, ופתרון ממ"נים ב-5 קורסים. בנוסף, קורס אינטרנט מלא במיקרו-כלכלה וסדנת ריענון במתמטיקה בסרטוני וידאו - בחינם. זוהי הדרך המהפכנית להצלחה בבחינות! סטודנטים שאינם במכללת רמת-גן נדרשים לשלם בעבור כל כניסה לאתר.

מרתונים לתרגול לפני בחינות - מפגש של 3 שעות לפני בחינות לתרגול ופתרון מודרך של בחינות קודמות.

מכינות קדם-לימודים - מפגשים המתקיימים קודם לתחילת הלימודים כהכנה לקורס מבוא לסטטיסטיקה א' ולקורס מבוא לסטטיסטיקה והסתברות במדעים.

יועצים אקדמיים וליווי אישי - יעוץ אקדמי אישי זמין בכל עת לצורך בחירת מסלול הלימודים, הכנת מערכת שעות אישית וכל נושא אחר הקשור ללימודים,  וכן ליווי אישי של מערך הרישום והשירות (פרונטאלי, טלפוני ואינטרנטי).  כל יועץ מלווה את הסטודנט מרגע הפנייה ועד לסיום התואר!

תואר של אוניברסיטה - מכללת רמת-גן מציעה מעל 70 שילובים שונים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה, במסלולים כגון: מדעי החברה והרוח, מדעי המחשב, מדעי החיים, הנדסת תעשיה וניהול, הנדסת תוכנה, מדעי החברה- ניהול, כלכלה, פסיכולוגיה, תקשורת, חשבונאות, מדע המדינה, סוציולוגיה, חינוך ועוד. 

כל אחד יכול להתקבל - באוניברסיטה הפתוחה ובמכללת רמת-גן מאמינים כי לכל אחד מגיעה ההזדמנות ללמוד ולהגיע לתואר ראשון. לכן, לא נדרשות תעודת-בגרות ובחינה פסיכומטרית. במקום לבזבז שנה או שנתיים על השלמת בגרויות ולימוד לפסיכומטרי, עדיף להתחיל מיד את הלימודים אצלנו, בדרך לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה.

שכר לימוד אוניברסיטאי - שכר הלימוד עבור הקורסים הינו שכר לימוד אוניברסיטאי, המתוקצב ע"י מדינת ישראל ומזכה בהחזרים ע"פ ועדת וינוגרד. בנוסף, אין צורך לשלם שכר לימוד מראש בתחילת כל שנה, אלא תשלום סמיסטריאלי בהתאם למספר הקורסים הנלמדים באותו סמסטר!

בניית מערכת שעות אישית - מספר הסטודנטים הרב במכללת רמת-גן, מחייב היצע גדול מאוד של קבוצות לימוד בכל קורס. היצע זה מאפשר לכל סטודנט לבנות עבור עצמו מערכת שעות גמישה באופן שהלימודים יותאמו לעבודה ולא להיפך, וללמוד בשעות הבוקר, הערב וביום שישי.

תכנית המקפצה מוצעת במבחר מתכונות במבחר קורסים

אקונומטריה
חדו"א א'
חדו"א לניהול וכלכלה
חשבונאות פיננסית א'
חשבונאות פיננסית ב'
יישומי מחשב
יסודות החשבונאות
יס' החשבונאות לחשבונאים
יסודות הפיזיקה
מב' לכלכלה מיקרו
מב' לכלכלה מקרו
מב' לסוציולוגיה
מב' לסטטיסטיקה א'
מב' לסטטיסטיקה ב'
מב' לפסיכולוגיה
מבחנים פסיכולוגים
מקרו א'
מקרו ב'
מכינה בחשבונאות
נושאים במתמטיקה
סטטיסטיקה למדעים
פסיכולוגיה קוגניטיבית
פסיכולוגיה בחינוך
פסיכולוגיה פיזיולוגית
רגרסיה וניתוח שונות
שיטות מחקר
תורת המחירים א'
תורת המחירים ב'
תורת המימון
תקשורת המונים.