לימודי קואוצ'ינג

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
לימודי קואוצ'ינג
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי קואוצ'ינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי קואוצ'ינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תואר ראשון בקואוצ'ינג

אם אתם רוצים לשלב בין קריירה בתחומי לימוד הנלמדים בתואר ראשון לבין לימודי אימון, תשמחו לגלות כי קיים תואר ראשון באימון המשלב את הטוב בשני העולמות. האימון האישי מורכב ממספר מפגשים בהם המאמן האישי מוביל את הלקוח שלו (המוגדר כמתאמן) אל עבר הגשמת מטרותיו. זה עלול להישמע כמו עוד טיפול, אך למעשה לאימון האישי יש השפעה כבירה על חייו של מי שמחפש הכוונה בחיים. תוך מספר פגישות תוכלו לשנות את חייהם של אנשים מקצה אחד לשני ולגרום להם להשיג את מטרותיהם וחלומותיהם. לכן, לא פלא שמדבור בלימודים מעמיקים שנמשכים 3 שנים. 

המאמן מסייע למתאמן לבנות תכנית עבודה מסודרת שאמורה לאפשר למתאמן להגיע להצלחה אישית במבחר תחומים ולפיתוח כישורים שונים. עד היום ניתן היה ללמוד אימון רק במסגרת קורסים, כיום תוכלו ללמוד תואר ראשון באימון המשלב בין הכשרה מקצועית ל-B.A. בתואר ראשון באימון תוכלו לקבל את מגוון הרקעים כגון פסיכולוגיה, סוציולוגיה, שיווק, עסקים, כלכלה ועוד מגוון תחומים שיעזרו לכם לדעת הכל על נפשו של אדם, מה מניע אותו ובעיקר כיצד לגרום לו לשינוי פנימי ולהניע את עצמו לעשייה לכיוון המטרה שלו בחיים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי קואוצ'ינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי קואוצ'ינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על לימודי אימון

תחום האימון בפרט ותואר ראשון בתחום זה בכלל החל לצבור תעופה במהלך השנים עקב האפקטיביות ומשך הזמן הקצר שאופן טיפול זה מציע. שיטות האימון ממוקדות בתחום ספיצפי ומטרתו היא לפתור את הבעיה באופן שבו המטופל יוכל, לאחר הטיפול, להמשיך בחייו בצורה תקינה, מלאה ויוזמת. ענפי האימון השונים באים לטפל בהורים, ילדים, מורים וקהל יעד נוסף אשר מתקשים בנושא מסוים ומעוניינים לצאת בצורה מהירה מה"פלונטר". 

כמו כל לימודי התואר הראשון, מדובר בלימודים אינטנסיביים, עם קורסים מגוונים, קורסי חובה, קורסי בחירה, עבודות ומבחנים. חלק רב מהקורסים יכללו גם התנסות מעשית, ולעיתים - לקראת סיום הלימודים תשתפו בסטאז' (פרקטיקום), כך שכאשר תסיימו את הלימודים, תהיו כבר בעלי ניסיון מועט בתחום ותוכלו להתחיל לעסוק באימון האישי באופן מקצועי. בפני בוגרי התואר הראשון באימון עומדות אפשרויות לעבוד בתור שכירים במכוני אימון והעצמה אישית שונים, או לפתוח עסק פרטי משלהם או קליניקה ולעסקו בתחום באופן עצמאי. 

למי מתאים ללמוד תואר ראשון באימון?

קהל היעד של תואר ראשון באימון אישי הוא כל מי שרוצה לעסוק בתחום האימון האישי, אימון עסקי, אימון לקבוצות, אימון מנטלי ועוד. הלימודים מיועדים לכל מי שמעוניין לשלב מקצוע מבוקש עם לימודים אקדמיים, ולצאת בסיום הלימודים עם מקצוע שיבטיח לו עבודה מיידית. 

הלימודים יכולים להתאים גם למי שכבר סיים קורס אחד או שניים באימון, ומעוניין להרחיב את הידיעות שלו בתחום. 

מה הם תנאי הקבלה לתואר ראשון באימון?

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון באימון משתנים ממוסד אחד לשני: למשל, רוב המכללות ידרשו תעודת בגרות מלאה או חלקית, או לפחות תעודת 12 שנות לימוד. כמובן אם אין לכם תעודת בגרות ואתם מעוניינים להירשם ללימודים - לא הכל אבוד. תוכלו להירשם למכינה קדם אקדמית, שתשפר את סיכויי הקבלה שלכם ובמהלכה תוכלו להשלים בגרויות. 

מעבר לתעודת הבגרות, ישנן מכללות שדורשות גם ציון פסיכומטרי מסויים, אך לא כל המכללות. אם אין לכם ציון פסיכומטרי מספיק כדי להתקבל, כדאי שתבדקו מכללות אחרות אשר דרישות הקבלה שלהם לא כוללות בחינה פסיכומטרית. במקרה זה תצטרכו כנראה לעבור מבחני כניסה. 

מעבר לכך, רוב המכללות דורשות מהמועמדים שלהם להיות בעלי ידע בסיסי בשפה האנגלית, ויבחנו את הידיעות שלכם במבחן באנגלית או בראיון כניסה. 

כמה זמן נמשכים לימודי תואר ראשון באימון?

משך לימודי תואר ראשון בקואוצ'ינג איננו אחיד, אך לרוב הלימודים נמשכים שלוש שנים, כמו לימודי תואר ראשון אחרים. לרוב, מדובר בלימודים אינטנסיביים, המתקיימים מספר פעמים בשבוע, למשך ימים שלמים. אם אתם בעלי עיסוקים במהלך היום, כגון עבודה במשרה מלאה או ילדים ואתם מעדיפים ללמוד במתכונת מרוכזת יותר ובשעות הערב - ישנן בהחלט מכללות רבות המציעות תואר זה במתכונת של לימודי ערב יומיים בשבוע - יום אחד בערב באמצע השבוע ויום שישי בבוקר. כמובן שהלימודים במתכונת זה יימשכו כנראה יותר משלוש שנים, תלוי בקצב שלכם ובהעדפת עומס הלימודים. 

מה לומדים בתואר ראשון באימון?

תכנית הלימודים של תואר ראשון באימון משתנה בנושאי הלימוד שלה, אך ברוב המקרים נלמדים התחומים הבאים: סודות התקשורת של המצליחנים, סגנונות תקשורת, התקדמות לעבר יעדים המובילים לאושר, יסודות לשיפור איכות החיים של מאומנים, כלים אבחוניים, עבודה על ערכים ונקודות חוזק אישיות, מבוא תוכנית עסקית, ועוד. 

ברוב המכללות מדובר בלימודים בקבוצות קטנות, אותם מעבירים מומחי אימון, כגון מאמנים אישיים, מאמנים זוגיים, מאמני קבוצות מנוסים ועוד. הלימודים כוללים התנסות מעשית, בה תקבלו ליווי והדרכה צמודים ממלווה מוסמך. 

במה עוסקים בוגרי תואר ראשון באימון?

בוגרי המסלול, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון נוכחות בשיעורים, מעבר מבחנים, הגשת עבודות, והשתתפות בהתנסות המעשית) יקבלו תואר ראשון באימון מטעם המכללה בה למדו.

אנשים אשר סיימו את לימודיהם, ובידיהם תעודת מאמן, או קואוצ'ינג יכולים להשתלב במוסדות טיפול, בארגונים ובמרכזי מאמנים, אשר נותנים מענה לבעיות שונות ומתמקדים ספציפית בבעיה שמובאת לטיפול. כמו כן, אופן הטיפול משתנה ועשוי להיות ממוקד בקבוצות או פרטני - תלוי ברצונם של הפציינטים השונים.

אם בהמשך הקריירה שלכם תרצו להמשיך ולהתפתח, תוכלו לקחת קורס אימון וייעוץ כלכלי - דוגמא מובהקת ללימודי תעודה מגוונים ומעניינים המאפשרים לפרטים וארגונים להגיע לאיזון כלכלי ולהתמודד עם חובות וקשיים כלכליים נוספים. דוגמא לקורס אחר, קורס אימון ADHA, אשר מתמקד בהקניית כלים ומיומנויות שמטרתן לעזור להורים ולילדים שמאובחנים בהפרעות של קשב וריכוז, להצליח להתמודד עם הלימודים בבית הספר וכן אחר כך בלימודים מתמקדים וקשים יותר. כמו כן, קיימת התחשב בציבור הדתי ולכן קיימים גם לימודי אימון לציבור הדתי, הקורס המותאם במתכונתו ותכניו לקהל הדתי.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎